login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
Neroli Energy Materasso 80x200 warstwa chłodząca greengel z 12-letnią gwarancją
Neroli Energy Materasso 80x200 warstwa chłodząca greengel z 12-letnią gwarancją
Ostatnio oglądane produkty:
  • Neroli Energy Materasso 80x200 warstwa chłodząca greengel z 12-letnią gwarancją
Do tego produktu pasuje:
  • Neroli Energy Materasso 80x200 warstwa chłodząca greengel z 12-letnią gwarancją
  • Neroli Energy Materasso 80x200 warstwa chłodząca greengel z 12-letnią gwarancją
  • Neroli Energy Materasso 80x200 warstwa chłodząca greengel z 12-letnią gwarancją
  • Neroli Energy Materasso 80x200 warstwa chłodząca greengel z 12-letnią gwarancją
  • Neroli Energy Materasso 80x200 warstwa chłodząca greengel z 12-letnią gwarancją
  • Neroli Energy Materasso 80x200 warstwa chłodząca greengel z 12-letnią gwarancją
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac piankowy NEROLI ENERGY 80x200 .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac piankowy Neroli Energy — to wysokoelastyczny materac, produkowany na bazie hiszpańskich i włoskich pian. Zapewnia wysoką elastyczność i sprężystość punktową, skutkującą odpowiednim podparciem ciała na całej jego powierzchni. Górną warstwę stanowi piana żelowa — Greengel, która dodatkowo dba o odpowiedni dla naszego ciała komfort termiczny, zapewniając na powierzchni materaca mikroklimat najbardziej zbliżony naturalnemu. Pod nią znajduje się hiszpańska piana Neroli wytrzymała, komfortowa piana nasączona olejkiem z kwiatu pomarańczy. Podstawę tego materaca stanowi przewiewna piana wysokoelastyczna HR, która posiada specjalne kanały dla zapewnienia odpowiedniego podparcia poszczególnych partii ciała, aby materac był jeszcze bardziej przyjazny dla środowiska i człowieka, do połączenia pian został użyty klej Simalfa, który jest produkowany na bazie wody. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 60 st. C. pokrowiec Biorytmic. Całkowita wysokość materaca wynosi ok. 25 cm.

Budowa:

Piana Greengel — inteligentna, przewiewna pianka charakteryzująca się zdolnością termoregulacji; gromadzi ciepło, aby zapobiec przegrzewaniu się organizmu śpiącej osoby oraz uwalnia je, gdy temperatura ciała spada; poprawia regenerację kręgosłupa i stawów podczas odpoczynku.

Piana Neroli — pianka wysokoelastyczna o podwyższonej gęstości i otwartokomórkowej budowie. Dzięki tym właściwościom piana ta jest bardzo higieniczna, przewiewna w jej wnętrzu nie rozwijają się żadne grzyby, pleśnie inne drobnoustroje. Hiszpańska piana to jedna z bardziej wytrzymałych pian, produkowanych w oparciu o naturalne olejki roślinne. Eteryczny olejek w pianie wytwarzany jest z ręcznie zbieranych kwiatów kwitnącego drzewa pomarańczy i poddawanych procesowi destylacji. Ten jeden z najdroższych naturalnych olejków, wykazuje właściwości antydepresyjne, wspomaga układ krążenia.

Piana wysokoelastyczna — określana często jaka „zimna piana”, to nowoczesny materiał o otwartokomórkowej budowie. Charakteryzuje się wysoką elastycznością punktową i sprężystością, a przede wszystkim optymalną wentylacją, dzięki swym kanałom zachowany jest prawidłowy mikroklimat. Piana HR posiada znacznie większą gęstość struktury niż tradycyjne pianki poliuretanowe, a tym samym wykazuje znacznie większą wytrzymałość na odkształcenia. Bardzo wysoka sprężystość przekłada się na komfort snu. Dobrze reaguje na zmiany położenia ciała użytkownika.

Klej Simalfa – szwajcarski, ekologiczny (certyfikat ECO-PASSPORT potwierdzający, że nie zawiera żadnych szkodliwych substancji, certyfikacja przez niemiecki Hohenstein Institute), na bazie wody. Jako jeden z niewielu spełnia warunki najsurowszych norm zawartych w certyfikacie Oeko-Tex 100 Standard — I klasy. Spełnia również normy wyrobów przeznaczonych dla niemowląt. Ponieważ klej ten działa na bazie wody, dzięki temu przy użyciu jedynym efektem ubocznym jest woda, podczas gdy przy standardowych klejach rozpuszczalnikowych są to lotne substancje chemiczne. Dlatego ta metoda klejenia to jeden z dowodów na ekologiczność naszej produkcji, wysokiej jakości oraz bezpieczeństwa naszych materaców dla zdrowia człowieka.

Pokrowiec Biorytmic — to przyjemna w dotyku i bardzo mocna tkanina, która została wykonana z najbardziej zaawansowanych włókien pochodzenia roślinnego, w których umieszczono minerały wykorzystywane w chińskiej medycynie naturalnej. Minerały te promieniują naturalną energią, wpływają na poprawę przepływu energii w ciele człowieka. Wszystko to po to, aby przede wszystkim zapobiegać powstawaniu chorób. Tkanina ta charakteryzuje się dobrą absorpcja wilgoci z ciała i utrzymywanie stałego, suchego klimatu na powierzchni materaca. Stała temperatura, zbliżona naturalnej temperaturze ciała, zapobiega też przegrzewaniu się i wyziębianiu podczas snu. Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy, aby z łatwością go ściągnąć i wyprać w temp. do 60 st. C, dla zachowania odpowiedniej higieny po bokach została wszyta taśma 3D.

Parametry materaca Neroli Energy:

wymiar: 80x200 cm
wysokość: ok. 25 cm
stopień twardości: średniotwardy
wkład materaca: piana Greengel, piana Neroli, piana wysokoelastyczna HR
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak.
możliwość prania: tak
produkt medyczny: nie
gwarancja: 10 lat

Materac odpowiedni dla: osób cięższych nawet do 140 kg, które mają problem z termoregulacją, dzięki pianie Greengel objawy będą mniej dokuczliwe, dzięki czemu sen stanie się bardziej efektywny. Właściwości pian i pokrowca pozwolą na optymalne dopasowanie się materaca do użytkownika.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 10 lat
Materac Materasso Neroli Energy z 10-letnią gwarancją producenta.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner