login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
Aloe Therapy Materassso materac wysokoelastyczny 90x190
Aloe Therapy Materassso materac wysokoelastyczny 90x190
Ostatnio oglądane produkty:
  • Aloe Therapy Materassso materac wysokoelastyczny 90x190
Do tego produktu pasuje:
  • Aloe Therapy Materassso materac wysokoelastyczny 90x190
  • Aloe Therapy Materassso materac wysokoelastyczny 90x190
  • Aloe Therapy Materassso materac wysokoelastyczny 90x190
  • Aloe Therapy Materassso materac wysokoelastyczny 90x190
  • Aloe Therapy Materassso materac wysokoelastyczny 90x190
  • Aloe Therapy Materassso materac wysokoelastyczny 90x190
« poprzedni produkt nastepny produkt »

wysokoelastyczny materac ALOE THERAPY 90x190 .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac Aloe Therapy to model wyprodukowany z wysokiej jakości materiałów, które pozwalają zapewnić odpowiedni komfort snu, a jednocześnie optymalne podparcie sylwetki przez całą noc. Wszystko dzięki temu, że obie strony materaca posiadają różny stopień twardości. Z jednej strony materac tworzy nowoczesna, specjalnie nacinana (konturowana), hiszpańska piana Neroli zapewniająca miękkość oraz przyjemne uczucie otulenia. Ponadto, komponent ten został nasączony luksusowym olejkiem neroli z kwiatów drzewa pomarańczy zwiększającym elastyczność wkładu. Co równie istotne, ten kwiatowy olejek (zbierany i destylowany ręcznie) wpływa także pozytywnie na układ krążenia, a jego aromat przyspiesza i ułatwia zasypianie. Piana Neroli wyróżnia się dodatkowo właściwościami antybakteryjnymi. Z drugiej strony materaca z kolei zastosowano pianę Aloe Vera, która sprawia, że wkład jest bardziej twardy i sprężysty, jej budowa została podzielona zgodnie z fizjosystemem na 7 stref twardości. W jej strukturze znajdują się ponadto aktywne mikrokapsułki z aloesem, wpływające pozytywnie na funkcjonowanie całego organizmu. Producent do klejenia swych pian używa kleju Simalfa, który został wyprodukowany na bazie wody, jest nieszkodliwy dla ludzi i środowiska. Dla zwiększenia wygody snu materac został uzupełniony o pokrowiec Aloe Vera z pasem wentylującym 3D, dzięki czemu zachowana jest prawidłowa wymiana powietrza. Można go prać w temperaturze do 60 st. C.

Budowa:

Piana Neroli
— pianka wysokoelastyczna o podwyższonej gęstości i otwartokomórkowej budowie została specjalnie ponacinana, aby zapewnić odpowiednie podparcie ciała. Dzięki tym właściwościom pianka ta jest bardzo higieniczna, przewiewna w jej wnętrzu nie rozwijają się żadne grzyby, pleśnie oraz inne drobnoustroje. Hiszpańska piana to jedna z bardziej wytrzymałych pian, produkowanych w oparciu o naturalne olejki roślinne. Eteryczny olejek w pianie wytwarzany jest z ręcznie zbieranych kwiatów kwitnącego drzewa pomarańczy i poddawanych procesowi destylacji. Ten jeden z najdroższych naturalnych olejków, wykazuje właściwości antydepresyjne oraz wspomaga układ krążenia.

Pianka Aloe Vera
— elastyczna, higieniczna pianka, zawierająca w sobie aktywne mikrokapsułki z ekstraktem z aloesu. Piana ta wspomaga regenerację skóry, a dzięki aromaterapii aloesowej wspomaga także naturalną detoksykację organizmu. Nacięcia, które znajdują się w pianie, pozwalają na prawidłową wentylację oraz dopasowanie się powierzchni do poszczególnych partii ciała.

Klej Simalfa
– szwajcarski, ekologiczny (certyfikat ECO-PASSPORT potwierdzający, że nie zawiera żadnych szkodliwych substancji, certyfikacja przez niemiecki Hohenstein Institute), na bazie wody. Jako jeden z niewielu spełnia warunki najsurowszych norm zawartych w certyfikacie Oeko-Tex 100 Standard — I klasy. Spełnia również normy wyrobów przeznaczonych dla niemowląt. Ponieważ klej ten działa na bazie wody, dzięki temu przy użyciu jedynym efektem ubocznym jest woda, podczas gdy przy standardowych klejach rozpuszczalnikowych są to lotne substancje chemiczne. Dlatego ta metoda klejenia to jeden z dowodów na ekologiczność naszej produkcji, wysokiej jakości oraz bezpieczeństwa naszych materaców dla zdrowia człowieka.

Pokrowiec Aloe Vera
— nasączony ekstraktem z aloesu zawiera enzymy, substancje mineralne i aminokwasy, które pozytywnie wpływają na skórę. Pokrowiec został dodatkowo wyposażony w taśmę 3D, dzięki czemu zachowana jest prawidłowa wymiana powietrza z wnętrza materaca na zewnątrz. Kolejnym atutem jest zamek rozdzielczy, który umożliwia podzielenie pokrowca na dwie części i zdecydowanie łatwiejsze wypranie w temp. do 60 st. C.

Parametry materaca Aloe Therapy:


wymiar: 90x190 cm
wysokość: ok. 21 cm
stopień twardości: średniotwardy
wkład materaca: pianka Neroli, pianka Aloe Vera
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
możliwość prania: tak
produkt medyczny: nie
gwarancja: 6 lat

Materac odpowiedni dla: dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych, którzy cenią sobie higieniczność oraz właściwości pianek z naturalnymi ekstraktami. Asymetryczna budowa materaca pozwala na optymalne dopasowanie twardości według preferencji użytkownika.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 6 lat
Materac Materasso Aloe Therapy z 6-letnią gwarancją producenta.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner