login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac kieszeniowy - pocket plus Hilding Dance 80x200 z pianą chłodzącą
materac pocket plus kieszeniowy Dance Hilding 80x200 chłodząca piana
materac sprężynowy pocket plus  Dance Hilding 80x200 z pianami wysokoelatsycznymi
materac kieszeniowy - pocket plus Hilding Dance 80x200 z pianą chłodzącą materac pocket plus kieszeniowy Dance Hilding 80x200 chłodząca piana materac sprężynowy pocket plus  Dance Hilding 80x200 z pianami wysokoelatsycznymi
Ostatnio oglądane produkty:
  • materac kieszeniowy - pocket plus Hilding Dance 80x200 z pianą chłodzącą
Do tego produktu pasuje:
  • materac kieszeniowy - pocket plus Hilding Dance 80x200 z pianą chłodzącą
  • materac kieszeniowy - pocket plus Hilding Dance 80x200 z pianą chłodzącą
  • materac kieszeniowy - pocket plus Hilding Dance 80x200 z pianą chłodzącą
  • materac kieszeniowy - pocket plus Hilding Dance 80x200 z pianą chłodzącą
  • materac kieszeniowy - pocket plus Hilding Dance 80x200 z pianą chłodzącą
  • materac kieszeniowy - pocket plus Hilding Dance 80x200 z pianą chłodzącą
nastepny produkt »

materac kieszeniowy pocket plus DANCE Hilding 80x200 dwustronny średniotwardy .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac sprężynowy Dance z pianką chłodzącą

Rdzeń materaca stanowią sprężyny typu Pocket Plus, charakteryzują się zwiększoną wysokością ok. 15 cm. Specyfika działania sprężyn pocketowych polega na tym, że każda z nich znajduje się w osobnym woreczku, dzięki czemu pracują cicho i niezależnie od siebie. Niezależna praca poszczególnych sprężyn umożliwia podział wkładu zgodnie z zasadą ergonomii na 7 stref twardości, by odpowiednio podeprzeć poszczególne partie ciała użytkownika. Dzięki uniwersalnej budowie tzw. lato-zima osoba korzystająca z materaca może w dowolnym momencie użytkowania odwrócić go i dopasować stronę odpowiednią do aktualnych potrzeb. Po jednej ze stron znajduje się chłodząca pianka FloFom, która ma właściwości termoregulacji, co sprawia, że na powierzchni materaca zachowana jest stała temperatura. Pod nią umieszczona została bardzo trwała, elastyczna pianka wysokoelastyczna HR o otwartokomórkowej budowie, która w znaczący sposób wpływa na higieniczność wkładu. Po drugiej ze stron umieszczona została opatentowana pianka Flexifoam o podwyższonej elastyczności i zwiększonej gęstości, dzięki czemu pianka ta zyskuje wydłużoną trwałość w porównaniu do pianki poliuretanowej. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 40 st. C pokrowiec Italiano. Wysokość materaca wraz z pokrowcem wynosi ok. 28 cm, co sprawia, że materac pięknie się prezentuje i wyraźnie wystaje ponad ramę łóżka.

Budowa:

Pianka FloFom — innowacyjna piana chłodząca, która pozwala na zagłębienie się sylwetki użytkownika oraz umożliwia odpowiednie potrzymanie poszczególnych partii ciała. Pianka ta należy do pian wysokoelastycznych o zwiększonej gęstości i sprężystości, co przekłada się na jej wydłużoną trwałość. Dzięki właściwościom chłodzącym jest odpowiednia dla osób, które cierpią na problemy z termoregulacją, ponieważ pozwala na zachowanie stałej temperatury na powierzchni materaca.

Pianka wysokoelastyczna HR — ma mniej jednolitą strukturę komórkową od standardowej pianki, ponieważ należy do tzw. pianek otwartokomórkowych, gdzie żaden element pianki nie jest zamknięty. Umożliwia to swobodną cyrkulację powietrza we wnętrzu materaca, co ma znaczenie w codziennym użytkowaniu ze względu na właściwości higieniczne. Przepływ powietrza wewnątrz materaca ogranicza rozwój grzybów i niebezpiecznych pleśni. Pianka wysokoelastyczna HR jest też znana ze swojej trwałości ze względu na jej zwiększoną gęstość. Dzięki temu uzyskuje lepsze parametry podtrzymania ciała, komfortu, sprężystości i elastyczności.

Sprężyny Pocket Plus — posiadają 15 cm wysokości, pracują niezależnie od siebie i pozwalają uzyskać optymalną sprężystość oraz niebywałą elastyczność. Każda z nich zapakowana jest w oddzielny woreczek, zapewniający indywidualną oraz cichą pracę. Wkład sprężynowy nadaje materacowi odpowiednią sprężystość. Dzięki nim ciało będzie pewnie i bezpiecznie podparte, również w miejscach naturalnych krzywizn. Wkład pocketowy został wyposażony w 7 stref twardości tak, by odpowiednio podeprzeć poszczególne partie ciała użytkownika: głowę, barki, talię, biodra, uda, łydki oraz stopy.

Pianka Flexifoam — posiada podwyższoną elastyczność, poprzez zwiększoną gęstość. Pozwala zachować odpowiednie podparcie i elastyczność materaca.

Pokrowiec Italiano — przyjemny w dotyku, wykończony wysokiej jakości wiskozą. Puszysta dzianina o strefowym wyglądzie tworzy trójwymiarowy efekt. Pokrowiec ma właściwości antyalergiczne oraz niweluje nieprzyjemny zapach. Cztery wygodne uchwyty, które znajdują się po obu stronach pokrowca, ułatwiają odwracanie materaca. Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy, dzięki czemu znacznie łatwiej jest go ściągnąć i wyprać w temp. do 40 st. C.


Parametry materaca Hilding Dance:

wymiar: 80x200 cm
wysokość: ok. 28 cm
stopień twardości: średniotwardy
wkład materaca: pianka chłodząca FloFom, pianka wysokoelastyczna HR, sprężyna Pocket Plus, pianka Flexifoam
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
gwarancja: 15 lat

Materac odpowiedni dla: osób o każdej wadze: tych lżejszych, jak i tych cięższych, które poszukują materaca kieszeniowego o uniwersalnej budowie (inne odczucie sprężystości po obydwu stronach). Takie rozwiązanie pozwala na odpowiednie dopasowanie stron materaca do potrzeb użytkownika, a zastosowana pianka FloFom zapewnia utrzymanie optymalnej temperatury.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 15 lat
Materac Dance Hilding posiada 15-letnią gwarancję.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner