login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
twardy materac piankowy 80x200 hilding boogie dwustronny
materac piankowy twardy boogie Hilding 80x200 lateks pianka chłodząca
materac wysokoelastyczny boogie hilding 80x200 dwustronny uniwersalny chłodzcy twardy
materac wysokoelastyczy boogie hilding 80x200 dwustronny z pianką chłodzącą
twardy materac piankowy 80x200 hilding boogie dwustronny materac piankowy twardy boogie Hilding 80x200 lateks pianka chłodząca materac wysokoelastyczny boogie hilding 80x200 dwustronny uniwersalny chłodzcy twardy materac wysokoelastyczy boogie hilding 80x200 dwustronny z pianką chłodzącą
Ostatnio oglądane produkty:
  • twardy materac piankowy 80x200 hilding boogie dwustronny
Do tego produktu pasuje:
  • twardy materac piankowy 80x200 hilding boogie dwustronny
  • twardy materac piankowy 80x200 hilding boogie dwustronny
  • twardy materac piankowy 80x200 hilding boogie dwustronny
  • twardy materac piankowy 80x200 hilding boogie dwustronny
  • twardy materac piankowy 80x200 hilding boogie dwustronny
  • twardy materac piankowy 80x200 hilding boogie dwustronny
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac wysokoelastyczny HILDING BOOGIE 80x200 lateks pianka chłodząca .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac wysokoelastyczny Boogie Hilding z pianką chłodzącą i lateksem — podstawę materaca stanowi 15,5 cm blok pianki wysokoelastycznej HR, która należy do grupy pian tzw. otwartokomórkowych, co oznacza, że w jej wnętrzu nie znajdziemy miejsc niedostępnych dla powietrza. Dzięki temu wkład jest stale wentylowany, co zapobiega gromadzeniu się grzybów, pleśni i innych drobnoustrojów wewnątrz materaca. Piana wysokoelastyczna HR charakteryzuje się zwiększoną gęstością i elastycznością. Po wewnętrznej stronie piany HR znajdują się specjalne nacięcia, które dzielą wkład zgodnie z zasadą ergonomii na 7 stref twardości oraz pełnią funkcję dodatkowych kanałów powietrznych. Warstwę środkową stanowi blok pianki lateksowej, która jest tworzywem bardzo trwałym, higienicznym i trudno odkształcalnym. Wewnątrz piany lateksowej znajdują się otwory, kanaliki, które pomagają w wentylacji wkładu. Warstwę komfortową stanowi innowacyjna pianka FloFom, która charakteryzuje się właściwościami chłodzącymi, dzięki czemu na powierzchni materaca zachowana jest stała temperatura. Pokrowiec Tencel, który został zastosowany w materacu, posiada zamek rozdzielczy, który ułatwia ściągnięcie i wypranie go w temp. do 60 st. C. Całkowita wysokość wkładu wraz z pokrowcem wynosi ok. 26 cm, dzięki czemu materac pięknie się prezentuje i wyraźnie wystaje ponad ramę łóżka, tym samym zwiększając wysokość siadania.

Budowa:

Pianka FloFom
— innowacyjna piana chłodząca, która pozwala na zagłębienie się sylwetki użytkownika oraz umożliwia odpowiednie potrzymanie poszczególnych partii ciała. Pianka ta należy do pian wysokoelastycznych o zwiększonej gęstości i sprężystości, co przekłada się na jej wydłużoną trwałość. Dzięki właściwościom chłodzącym jest odpowiednia dla osób, które cierpią na problemy z termoregulacją, ponieważ pozwala na zachowanie stałej temperatury na powierzchni materaca.

Pianka lateksowa
— specjalny rodzaj pianki, wulkanizowany z dodatkiem naturalnego mleczka kauczukowego. Jest bardzo elastyczny, sprężysty i trwały. Dzięki swoim właściwościom, pod wpływem nacisku ciała, potrafi się dopasować do osoby leżącej. Ma przy tym bardzo zwartą strukturę, co sprawia, że wewnątrz pianki lateksowej nie rozwijają się drobnoustroje czy bakterie. Posiada kanaliki, które zapewniają materacowi higieniczność poprzez odprowadzanie wilgoci na zewnątrz oraz wyposaża materac we właściwości ergonomiczne.

Pianka wysokoelastyczna HR — ma mniej jednolitą strukturę komórkową od standardowej pianki, ponieważ należy do tzw. pianek otwartokomórkowych, gdzie żaden element pianki nie jest zamknięty. Umożliwia to swobodną cyrkulację powietrza we wnętrzu materaca, co ma znaczenie w codziennym użytkowaniu ze względu na właściwości higieniczne. Przepływ powietrza wewnątrz materaca ogranicza rozwój grzybów i niebezpiecznych pleśni. Pianka wysokoelastyczna HR jest też znana ze swojej trwałości ze względu na jej zwiększoną gęstość. Dzięki temu uzyskuje lepsze parametry podtrzymania ciała, komfortu, sprężystości i elastyczności. Pianka posiada specjalne jednostronne nacięcia, tworzące 7 stref twardości, dzięki czemu odpowiednio mogą zostać podparte poszczególne partie ciała użytkownika: głowa, barki, talia, biodra, uda, łydki, stopy.

Pokrowiec Tencel — wysokiej jakości dzianina przyjazna środowisku, powstała z biodegradowalnych włókien, w certyfikowanym procesie produkcji. Dzięki systemowi specjalnych kanalików, które wchłaniają i odprowadzają wilgoć na zewnątrz, pokrowiec ma wyjątkowe właściwości oddychające i higieniczne. Jest przy tym bardzo przyjemny w dotyku, ma gładką, aksamitną powierzchnię, nie powoduje podrażnień skóry. Dzianina posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100, charakteryzujący produkty wolne od niebezpiecznych chemikaliów. Efektowny sposób pikowania dodatkowo wpływa na odczucie delikatnej, przyjemnej miękkości i puszystości. Pokrowiec Tencel posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie w temperaturze do 60 st. C oraz na całym jego obwodzie znajduje się taśma wentylacyjna, która usprawnia odprowadzenie ciepła zgromadzonego w materacu na zewnątrz.

Parametry materaca Boogie Hilding:


wymiar: 80x200 cm
wysokość: ok. 26 cm
stopień twardości: twardy
wkład materaca: pianka FloFom, pianka lateksowa, pianka wysokoelastyczna
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
produkt medyczny: nie
gwarancja: 15 lat

Materac odpowiedni dla:
osób o każdej wadze, nawet powyżej 120 kg, które preferują materace twardsze, piankowe o odpowiednich właściwościach higienicznych. Dzięki zastosowanej pianie chłodzącej powierzchnia materaca nie będzie się nagrzewać.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 15 lat
Producent materaca Hilding Boogie udziela 15-letniej gwarancji.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner