login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac piankowy livia fdm 160x200 wysokoelastyczny
materac piankowy fdm livia 160x200 H3
wysokoelastyczny materac livia 160x200 średniotwardy
materac piankowy livia fdm 160x200 wysokoelastyczny materac piankowy fdm livia 160x200 H3 wysokoelastyczny materac livia 160x200 średniotwardy
Ostatnio oglądane produkty:
  • materac piankowy livia fdm 160x200 wysokoelastyczny
Do tego produktu pasuje:
  • materac piankowy livia fdm 160x200 wysokoelastyczny
  • materac piankowy livia fdm 160x200 wysokoelastyczny
  • materac piankowy livia fdm 160x200 wysokoelastyczny
  • materac piankowy livia fdm 160x200 wysokoelastyczny
  • materac piankowy livia fdm 160x200 wysokoelastyczny
  • materac piankowy livia fdm 160x200 wysokoelastyczny
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac wysokoelastyczny Livia 160x200 średniotwardy .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac piankowy LIVIA - zbudowany z jednego bloku profilowanej pianki wysokoelastycznej HR. Pianka ta ma strukturę otwartych komórek, gdzie żaden element materiału nie jest zamknięty. Umożliwia to swobodną cyrkulację powietrza w jej wnętrzu, przez co ograniczony jest rozwój grzybów i niebezpiecznych pleśni. Poza swoimi właściwościami higienicznymi pianka HR jest znana ze swojej trwałości, która wynika ze zwiększonej gęstości. Dzięki temu uzyskuje lepsze parametry podtrzymania ciała, komfortu, sprężystości i elastyczności. Materiał HR posiada specjalne nacięcia, przez co uzyskuje 7 stref twardości dla odpowiedniego podparcia poszczególnych partii ciała użytkownika: głowę, barki, talię, biodra, uda, łydki, stopy. Livia jest materacem dwustronny o takich samych parametrach i właściwościach. Materac uposażony jest w pokrowiec Jersey, który jest ściągalny i pralny w temp. do 40 st. C.

Budowa:

Pianka wysokoelastyczna HR
— ma mniej jednolitą strukturę komórkową od standardowej pianki, ponieważ należy to tzw. pianek otwartokomórkowych. To znaczy, że żaden element pianki nie jest zamknięty. Umożliwia to swobodną cyrkulację powietrza we wnętrzu materaca, co ma znaczenie w codziennym użytkowaniu ze względu na właściwości higieniczne. Przepływ powietrza wewnątrz materaca ogranicza rozwój grzybów i niebezpiecznych pleśni. Pianka wysokoelastyczna HR jest też znana ze swojej trwałości ze względu na jej zwiększoną gęstość. Dzięki temu uzyskuje lepsze parametry podtrzymania ciała, komfortu, sprężystości i elastyczności. Pianka posiada specjalne obustronne profilowania, tworzące 7 stref twardości, dzięki czemu odpowiednio mogą zostać podparte poszczególne partie ciała użytkownika: głowa, barki, talia, biodra, uda, łydki, stopy.

Pokrowiec Jersey — pikowany pokrowiec wykonany w 100% z włókien poliestrowych. Antyalergiczny, przewiewny, odporny na zabrudzenia, na rozciągnięcia, zapewnia dobrą wentylację. Posiada zamek błyskawiczny z trzech stron, co ułatwia ściąganie i pranie pokrowca w temp. do 40 st. C. Do produkcji pokrowca wykorzystywane są certyfikowane surowce.

Parametry materaca Livia:

wymiar: 160x200 cm
wysokość: ok. 14 cm
stopień twardości: średniotwardy
wkład materaca: pianka wysokoelastyczna HR
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
gwarancja: 2 lata

Materac odpowiedni dla: dzieci, młodzieży, osób dorosłych, które cenią sobie większą twardość, higieniczność, sprężystość i elastyczność pianki wysokoelastycznej HR, co przekłada się na wydłużoną trwałość całego wnętrza materaca.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 2 lata
Producent materaca Livia udziela 2-letniej gwarancji.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner