login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
Materac piankowy 90x190 COMFORT ANTIBACTERIAL
Materac piankowy 90x190 COMFORT ANTIBACTERIAL
Ostatnio oglądane produkty:
  • Materac piankowy 90x190 COMFORT ANTIBACTERIAL
Do tego produktu pasuje:
  • Materac piankowy 90x190 COMFORT ANTIBACTERIAL
  • Materac piankowy 90x190 COMFORT ANTIBACTERIAL
  • Materac piankowy 90x190 COMFORT ANTIBACTERIAL
  • Materac piankowy 90x190 COMFORT ANTIBACTERIAL
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac termoelastyczny Comfort Antibacterial 90x190 .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Termoelastyczny materac Comfort Antibacterial — wykonany z połączenia trzech higienicznych, wytrzymałych pian. Rdzeń materaca stanowi bakteriobójcza piana Antibacterial, której właściwości zapewniają ochronę przed roztoczami kurzu domowego i zarodkami grzybów. Materac posiada uniwersalną budowę tzw. lato-zima, dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownik może dobrowolnie obracać materac, aby dopasować stronę według swojego uznania. Po stronie miększej znajduje się komfortowa piana termoelastyczna, która reaguje pod wpływem temperatury i ciężaru osoby użytkującej. Takie działanie pozwala na delikatne zagłębienie się sylwetki w materacu i odwzorowanie naturalnych krzywizn kręgosłupa. Po drugiej stronie twardszej znajduje się specjalnie kształtowana piana Nightyfly, która należy do pian wysokoelastycznych o otwartokomórkowej budowie i higienicznych właściwościach. Producent do połączenia tych warstw używa ekologicznego kleju Simalfa, który jest produkowany na bazie wody, czyli jest bezpieczny dla człowieka i środowiska naturalnego. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 60 st. C pokrowiec Lyocell. Całkowita wysokość materaca wynosi ok. 23 cm.

Budowa:

Piana termoelastyczna
— to materiał zmieniający swoją twardość pod wpływem nacisku i ciepła emitowanego przez ciało osoby śpiącej. Tym samym zapewniając odpowiednie dopasowanie do krzywizn kręgosłupa i sylwetki, tzw. pianka z pamięcią. Dzięki temu, że zmniejsza nacisk na ciało, pianka ta zapobiega odleżynom, poprawia krążenie, daje uczucie delikatnego otulenia i komfortu. Polecana dla dorosłych w każdym wieku, a dla dzieci: powyżej 3. roku życia.

Piana Antibacterial — bezpieczna dla użytkownika i środowiska antybakteryjna pianka, zawiera specjalny leczniczy preparat Sanitized, który w pianie potrafi opanować rozwój bakterii, pleśni, grzybów i roztoczy. Właściwości tej piany zapewniają ochronę przed roztoczami kurzu domowego i zarodkami grzybów, które są przyczyną wszystkich alergii.

Piana NightFly
— pianka pochodzenia włoskiego, która posiada specjalne konturowe nacięcia, tworzące strefy twardości i poprawiające wentylację wewnątrz materaca. Piana ta posiada wysokich parametrach techniczne i użytkowe, jest produkowana na bazie wody. Dzięki nowoczesnej technologii wytwarzania jest to produkt bezpieczny dla środowiska naturalnego. W porównaniu ze standardowymi pianami zapewnia znacznie większą elastyczność punktową w materacach, dzięki której kręgosłup jest optymalnie podparty.

Klej Simalfa – szwajcarski, ekologiczny (certyfikat ECO-PASSPORT potwierdzający, że nie zawiera żadnych szkodliwych substancji, certyfikacja przez niemiecki Hohenstein Institute), na bazie wody. Jako jeden z niewielu spełnia warunki najsurowszych norm zawartych w certyfikacie Oeko-Tex 100 Standard — I klasy. Spełnia również normy wyrobów przeznaczonych dla niemowląt. Ponieważ klej ten działa na bazie wody, dzięki temu przy użyciu jedynym efektem ubocznym jest woda, podczas gdy przy standardowych klejach rozpuszczalnikowych są to lotne substancje chemiczne. Dlatego ta metoda klejenia to jeden z dowodów na ekologiczność naszej produkcji, wysokiej jakości oraz bezpieczeństwa naszych materaców dla zdrowia człowieka.

Pokrowiec Lyocell — bazą tej tkaniny jest celuloza drzewna, która nadaje jej aksamitny delikatny dotyk, a jednocześnie czyni ją tkaniną bardzo mocną. Jest to materiał, który bardzo dobrze pochłania i odprowadza wilgoć, a więc pozwala utrzymać higieniczny, suchy klimat na powierzchni materaca. Jest to istotna sprawa dla osób z tendencją do pocenia się. Dodatkowo celuloza drzewna jest materiałem naturalnie antybakteryjnym, co podwaja bezpieczeństwo użytkowania dla osób z alergiami, chorobami układu oddechowego itp. Pokrowiec ten jest dodatkowo wyposażony w pas wentylacyjny (taśma 3D), który zapewnia znacznie lepszy obieg powietrza w materacu i wymianę ciepła. Całość tkaniny jest przeszywana w specjalny wzór i gęsto pikowana. Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy, dzięki czemu można go podzielić na dwie części i z łatwością wyprać w temp do 60 st. C.

Parametry materaca Comfort Antibacterial:


wymiar: 90x190 cm
wysokość: ok. 23 cm
stopień twardości: średniotwardy
wkład materaca: piana termoelastyczna, piana Antibacterial, piana NightyFly
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
możliwość prania: tak
produkt medyczny: nie
gwarancja: 5 lat

Materac odpowiedni dla: osób, które preferują twardsze podłoże do spania oraz tych, którzy borykają się z różnego rodzaju alergiami.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 5 lat
Materac COMFORT ANTIBACTERIAL Materasso posiada 5-letnią gwarancję producenta.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner