login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
termoelastyczny materac Termopur comfort 100x200
termoelastyczny materac Termopur comfort 100x200
Ostatnio oglądane produkty:
 • termoelastyczny materac Termopur comfort 100x200
Do tego produktu pasuje:
 • termoelastyczny materac Termopur comfort 100x200
 • termoelastyczny materac Termopur comfort 100x200
 • termoelastyczny materac Termopur comfort 100x200
 • termoelastyczny materac Termopur comfort 100x200
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac termoelastyczny Termopur Comfort Materasso 100x200 .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac wysokoelastyczny Termopur Comfort Materasso. Rdzeń materaca wykonany jest z wysokoelastycznej piany Nightfly o dużej gęstości i wytrzymałości na odkształcenia. Materac posiada uniwersalną budowę tzw. lato-zima. Dwie strony o różnym odczuciu komfortu pozwalają na optymalne dopasowanie do potrzeb użytkownika. Po jednej stronie znajduje się pianka termoelastyczna, która dopasowuje się do osoby śpiącej pod wpływem temperatury i ciężaru ciała, zapewniając delikatne uczucie zagłębienia i otulenia. Po drugiej stronie umieszczona jest moletowana pianka wysokoelastyczna HR, dzięki swej otwartokomórkowej budowie pianka ta bardzo dobrze odprowadza wilgoć i ciepło zgromadzone we wnętrzu materaca na zewnątrz, tym samym zachowując suche, higieniczne podłoże do snu. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 60 st. C pokrowiec Aloe Vera. Całkowita wysokość materaca wynosi ok. 19 cm. Materac dostępny jest w dwóch wariantach H2 - odpowiedni dla osób do 110 kg, H3 dla osób cięższych oraz wersja Partner dla par, które preferują różne podłoże do spania, a nie chcą dwóch osobnych materaców.

Budowa:

Piana termoelastyczna
— to materiał zmieniający swoją twardość pod wpływem nacisku i ciepła emitowanego przez ciało osoby śpiącej. Tym samym zapewniając odpowiednie dopasowanie do krzywizn kręgosłupa i sylwetki, tzw. pianka z pamięcią. Dzięki temu, że zmniejsza nacisk na ciało, pianka ta zapobiega odleżynom, poprawia krążenie, daje uczucie delikatnego otulenia i komfortu. Polecana dla dorosłych w każdym wieku, a dla dzieci: powyżej 3. roku życia.

Piana NightFly
— pianka pochodzenia włoskiego, która posiada specjalne konturowe nacięcia, tworzące strefy twardości i poprawiające wentylację wewnątrz materaca. Piana ta posiada wysokich parametrach techniczne i użytkowe, jest produkowana na bazie wody. Dzięki nowoczesnej technologii wytwarzania jest to produkt bezpieczny dla środowiska naturalnego. W porównaniu ze standardowymi pianami zapewnia znacznie większą elastyczność punktową w materacach, dzięki której kręgosłup jest optymalnie podparty.

Piana wysokoelastyczna
— określana często jaka „zimna piana”, to nowoczesny materiał o otwartokomórkowej budowie. Charakteryzuje się wysoką elastycznością punktową i sprężystością, a przede wszystkim optymalną wentylacją, dzięki specjalnemu moletowaniu zachowany jest prawidłowy mikroklimat oraz delikatny efekt masażu. Piana HR posiada znacznie większą gęstość struktury niż tradycyjne pianki poliuretanowe, a tym samym wykazuje znacznie większą wytrzymałość na odkształcenia. Bardzo wysoka sprężystość przekłada się na komfort snu. Dobrze reaguje na zmiany położenia ciała użytkownika.

Pokrowiec Aloe Vera — nasączony ekstraktem z aloesu pokrowiec zawierający enzymy, substancje mineralne i aminokwasy, które korzystnie wpływają na skórę i jednocześnie sprzyjają relaksowi w czasie snu. Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy, który ułatwia ściągnięcie i wypranie go w temperaturze do 60 st. C.

Klej Simalfa – szwajcarski, ekologiczny (certyfikat ECO-PASSPORT potwierdzający, że nie zawiera żadnych szkodliwych substancji, certyfikacja przez niemiecki Hohenstein Institute), na bazie wody. Jako jeden z niewielu spełnia warunki najsurowszych norm zawartych w certyfikacie Oeko-Tex 100 Standard — I klasy. Spełnia również normy wyrobów przeznaczonych dla niemowląt. Ponieważ klej ten działa na bazie wody, przy procesie jedynym efektem ubocznym jet woda, podczas gdy przy standardowych klejach rozpuszczalnikowych są to lotne substancje chemiczne. Dlatego ta metoda klejenia to jeden z dowodów na ekologiczność naszej produkcji, wysokiej jakości oraz bezpieczeństwa naszych materaców dla zdrowia człowieka.

Parametry materaca Termopur Comfort Materasso:

wymiar: 100x200 cm
wysokość: ok. 19 cm
stopień twardości: średniotwardy
wkład materaca: piana termoelastyczna, piana NightFly, piana wysokoelastyczna
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
możliwość prania: tak
produkt medyczny: tak
gwarancja: 5 lat

Materac odpowiedni dla: osób o różnej wadze ciała poprzez możliwość doboru twardości oraz dla tych, którzy cenią sobie wytrzymałość i higieniczność pianek.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 5 lat
Materac Termopur Comfort Materasso posiada 5-letnią gwarancję producenta.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner