login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
SENSIT H3 MDC materac z memory i z lateksem 160x200
materac piankowy 160x200 visco, lateks
materac wysokoelastyczny z pianką termoelastyczną 160x200
SENSIT H3 MDC materac z memory i z lateksem 160x200 materac piankowy 160x200 visco, lateks materac wysokoelastyczny z pianką termoelastyczną 160x200
Ostatnio oglądane produkty:
  • SENSIT H3 MDC materac z memory i z lateksem 160x200
Do tego produktu pasuje:
  • SENSIT H3 MDC materac z memory i z lateksem 160x200
  • SENSIT H3 MDC materac z memory i z lateksem 160x200
  • SENSIT H3 MDC materac z memory i z lateksem 160x200
  • SENSIT H3 MDC materac z memory i z lateksem 160x200
  • SENSIT H3 MDC materac z memory i z lateksem 160x200
  • SENSIT H3 MDC materac z memory i z lateksem 160x200
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac piankowo-lateksowy SENSIT H3 160x200 z pianką visco .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac piankowo-lateksowy Sensit H3 - wnętrze materaca tworzy połączenie trzech pian o różnych właściwościach oraz o różnym działaniu. Bazę materaca stanowi bardzo sprężysta i trwała pianka wysokoelastyczna HR zapewniająca stabilne podparcie dla kręgosłupa. Jej charakterystyczna, otwartokomórkowa struktura zapewnia niezbędny we wnętrzu materaca obieg powietrza. Środkowa warstwa to 5 cm pianka termoelastyczna, nazywana pianką memory. Ten rodzaj pianki jest charakterystyczny ze względu na reagowanie nie tylko na nacisk, ale i temperaturę wydzielaną przez ciało użytkownika. Potrafi dopasować się do ciała, przyjmując i zapamiętując jego kształt. Jest bardzo delikatna — niweluje uciski i poprawia krążenie w tkankach podskórnych, co zapobiega drętwieniu kończyn. Ma jednak tendencję do utrzymywania ciepła. Dla zniwelowania tego efektu w górnej warstwie materaca zastosowano 4 cm warstwę pianki lateksowej. Lateks, dzięki perforowanej strukturze, zapobiega przegrzaniu organizmu i niweluje efekt pocenia. Ten elastyczny materiał cechuje się dużą elastycznością i właściwościami higienicznymi. Dzięki takiemu rozwiązaniu materac jest uniwersalny, dwustronny, co umożliwia dopasowanie stron do potrzeb użytkownika. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 30 st. C pokrowiec Medica. Wysokość materaca wraz z pokrowcem wynosi ok. 25 cm.

Budowa:

Lateks
— specjalny rodzaj pianki, wulkanizowany z dodatkiem naturalnego mleczka kauczukowego. Jest bardzo elastyczny, sprężysty i trwały. Dzięki swoim właściwościom, pod wpływem nacisku ciała, potrafi się dopasować do osoby leżącej. Ma przy tym bardzo zwartą strukturę, co sprawia, że wewnątrz pianki lateksowej nie rozwijają się drobnoustroje czy bakterie. Posiada kanaliki, umożliwiające wentylację.

Pianka termoelastyczna (memory, visco)
- specjalna pianka, która reaguje pod wpływem temperatury i ciężaru ciała, zapewniając odpowiednie dopasowanie do krzywizn kręgosłupa, tzw. pianka z pamięcią.
Dzięki temu, że zmniejsza nacisk na ciało, pianka ta zapobiega odleżynom, poprawia krążenie, daje uczucie delikatnego otulenia i komfortu. Polecana dla dorosłych w każdym wieku, a dla dzieci: powyżej 3. roku życia. Znajduje się po obu stronach materaca.

Pianka wysokoelastyczna HR — ma mniej jednolitą strukturę komórkową od standardowej pianki, ponieważ należy to tzw. pianek otwartokomórkowych, gdzie żaden element pianki nie jest zamknięty. Umożliwia to swobodną cyrkulację powietrza we wnętrzu materaca, co ma znaczenie w codziennym użytkowaniu ze względu na właściwości higieniczne. Przepływ powietrza wewnątrz materaca ogranicza rozwój grzybów i niebezpiecznych pleśni. Pianka wysokoelastyczna HR jest też znana ze swojej trwałości ze względu na jej zwiększoną gęstość. Dzięki temu uzyskuje lepsze parametry podtrzymania ciała, komfortu, sprężystości i elastyczności.

Pokrowiec Medica
— został wykonany z włókien poliestrowych. Antyalergiczny, przewiewny, odporny na zabrudzenia i rozciągnięcia. Boki materaca i uchwyty zostały wykonane z tkaniny w kolorze grafitowym, a powierzchnia użytkowa w kolorze białym. Dzięki temu pokrowiec zyskał interesujący wygląd. Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy, który ułatwia ściągnięcie i wypranie go w temp. do 30 st. C.

Materac należy użytkować na stelażu, gdzie rozstaw listew nie jest szerszy niż 5 cm.

Parametry materaca Sensit H3:


wymiar: 160x200 cm
wysokość: ok. 25 cm
stopień twardości: twardy
wkład materaca: pianka lateksowa, pianka termoelastyczna, pianka wysokoelastyczna HR
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
gwarancja: 5 lat

Materac odpowiedni dla:
osób cięższych, które preferują twardsze podłoże do spania o uniwersalnej budowie wkładu. Dzięki zastosowaniu różnych pianek użytkownik może dopasować stronę materaca odpowiednią do aktualnych potrzeb. Niespotykana wysokość ok. 25 cm sprawia, że materac pięknie się prezentuje i wyraźnie wystaje ponad ramę łóżka.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 5 lat
Producent materaca Sensit H3 udziela 5-letniej gwarancji na produkt.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner