login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac piankowy toti fdm 160x200 z pinką Bio i lateksem
materac fdm toti 160x200 dwie twrdości h2/h3 z pianką bio
materac fdm z pianką Bio i lateksem 160x200
materac piankowy toti fdm 160x200 z pinką Bio i lateksem materac fdm toti 160x200 dwie twrdości h2/h3 z pianką bio materac fdm z pianką Bio i lateksem 160x200
Ostatnio oglądane produkty:
  • materac piankowy toti fdm 160x200 z pinką Bio i lateksem
Do tego produktu pasuje:
  • materac piankowy toti fdm 160x200 z pinką Bio i lateksem
  • materac piankowy toti fdm 160x200 z pinką Bio i lateksem
  • materac piankowy toti fdm 160x200 z pinką Bio i lateksem
  • materac piankowy toti fdm 160x200 z pinką Bio i lateksem
  • materac piankowy toti fdm 160x200 z pinką Bio i lateksem
  • materac piankowy toti fdm 160x200 z pinką Bio i lateksem
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac piankowo-lateksowy Toti 160x200 .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac bio piankowo-lateksowy Toti. Wkład materaca zbudowany z bloku pianki Bio Foam, która powstała na bazie olejków roślinnych z odnawialnych surowców, o bardzo elastycznej, trudnej do odkształcenia strukturze oraz o otwartokomórkowej budowie, dzięki której jest zachowana prawidłowa cyrkulacja powietrza we wnętrzu materaca. Wkład z pianki bio został jednostronnie obłożony warstwą pianki lateksowej, która jest bardzo sprężysta i elastyczna. We wnętrzu lateksu nie rozwijają się drobnoustroje i bakterie. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 40 st. C. pokrowiec Jersey. Całkowita wysokość materaca wraz z pokrowcem wynosi ok. 19 cm.

Budowa:

Lateks
— specjalny rodzaj pianki, wulkanizowany z dodatkiem naturalnego mleczka kauczukowego. Jest bardzo elastyczny i sprężysty. Dzięki swoim właściwościom, pod wpływem nacisku ciała, potrafi się dopasować do osoby leżącej. Ma przy tym bardzo zwartą strukturę, co sprawia, że wewnątrz pianki lateksowej nie rozwijają się drobnoustroje czy bakterie. Posiada kanaliki, umożliwiające wentylację.

Bio Foam
— pianka wyprodukowana na bazie olejków naturalnych z odnawialnych surowców. Posiada dużą gęstość, która stanowi odpowiednie podparcie dla kręgosłupa, nadając materacowi twardość i trwałość. Jej przewiewna, otwartokomórkowa struktura powoduje, że wilgoć z materaca jest szybciej odprowadzana na zewnątrz, co zapewnia lepszą wentylację materaca. Dzięki temu pianka ma walory higieniczne oraz wydłużoną żywotność.

Pokrowiec Premium Jersey — pikowany pokrowiec wykonany w 100% z włókien poliestrowych. Antyalergiczny, przewiewny, odporny na zabrudzenia i rozciągnięcia, zapewnia dobrą wentylację. Posiada zamek błyskawiczny z trzech stron, co ułatwia ściąganie i pranie pokrowca w temp. do 40 st. C. Do produkcji pokrowca wykorzystywane są certyfikowane surowce.

Parametry materaca Toti:

wymiar: 160x200
wysokość: ok. 19 cm
stopień twardości: średniotwardy
wkład materaca: piana lateksowa, pianka Bio Foam
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
gwarancja: 2 lata

Materac odpowiedni dla: osób, które mają problemy z alergiami, ponieważ pianka lateksowa oraz pianka Bio Foam zapewniają odpowiednią higienę we wnętrzu materaca. Dzięki temu nie rozwijają się tam grzyby, pleśnie ani inne drobnoustroje. Dodatkowo pianka bio jest wolna od substancji ropopochodnych, ponieważ wyprodukowano ją na bazie naturalnych olejów.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 2 lata
Producent materaca Toti udziela 2-letniej gwarancji.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner