login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac termoelastyczny Viterbo 160x200
materac piankowy Viterbo 160x200 dwustronny
materac Viterbo piankowy 160x200 visco, HR
materac termoelastyczny Viterbo 160x200 materac piankowy Viterbo 160x200 dwustronny materac Viterbo piankowy 160x200 visco, HR
Ostatnio oglądane produkty:
  • materac termoelastyczny Viterbo 160x200
Do tego produktu pasuje:
  • materac termoelastyczny Viterbo 160x200
  • materac termoelastyczny Viterbo 160x200
  • materac termoelastyczny Viterbo 160x200
  • materac termoelastyczny Viterbo 160x200
  • materac termoelastyczny Viterbo 160x200
  • materac termoelastyczny Viterbo 160x200
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac piankowy Viterbo 160x200 visco, HR .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac termoelastyczny Viterbo. Rdzeń materaca stanowi pianka poliuretanowa, która nadaje mu odpowiednią sprężystość. Uniwersalna budowa tzw. lato-zima pozwala na swobodne obracanie materaca w zależności od preferencji użytkownika. Po stronie twardszej znajduje się pianka wysokoelastyczna, która należy do grupy pianek tzw. otwartokomórkowych, dzięki czemu pianka HR jest bardzo trwała, higieniczna i trudna do odkształcenia. Po drugiej stronie delikatnie miększej znajduje się pianka termoelastyczna, która reaguje pod wpływem temperatury i ciężaru ciała użytkownika, zapewniając delikatne zgłębienie i otulenie. Obie pianki zewnętrzne posiadają moletowanie, które zapewniają podział na 7 stref twardości dla lepszego podparcia poszczególnych partii ciała. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 40 st. C. pokrowiec Jersey. Całkowita wysokość materaca wynosi ok. 14 cm.

Budowa:


Pianka wysokoelastyczna HR — ma mniej jednolitą strukturę komórkową od standardowej pianki, ponieważ należy do tzw. pianek otwartokomórkowych, gdzie żaden element pianki nie jest zamknięty. Umożliwia to swobodną cyrkulację powietrza we wnętrzu materaca, co ma znaczenie w codziennym użytkowaniu ze względu na właściwości higieniczne. Przepływ powietrza wewnątrz materaca ogranicza rozwój grzybów i niebezpiecznych pleśni. Pianka wysokoelastyczna HR jest też znana ze swojej trwałości ze względu na jej zwiększoną gęstość. Dzięki temu uzyskuje lepsze parametry podtrzymania ciała, komfortu, sprężystości i elastyczności. Dodatkowo pianka ta została specjalnie moletowana w 7 stref twardości, aby zapewnić lepsze podtrzymanie dla poszczególnych partii ciała.

Pianka poliuretanowa
— nadaje materacowi sprężystość.

Pianka termoelastyczna - moletowana, 7-strefowa pianka, która reaguje pod wpływem temperatury i ciężaru ciała, zapewniając odpowiednie dopasowanie do krzywizn kręgosłupa.
Pianka ta zapobiega odleżynom, poprawia krążenie, daje uczucie delikatnego otulenia i komfortu. Polecana dla dzieci powyżej 3. roku życia.

Pokrowiec Premium Jersey — pikowany pokrowiec wykonany w 100% z włókien poliestrowych. Antyalergiczny, przewiewny, odporny na zabrudzenia i rozciągnięcia, zapewnia dobrą wentylację. Posiada zamek błyskawiczny z trzech stron, co ułatwia ściąganie i pranie pokrowca w temp. do 40 st. C. Do produkcji pokrowca wykorzystywane są certyfikowane surowce.

Parametry materaca Viterbo:


wymiar: 160x200 cm
wysokość: ok. 14 cm
stopień twardości: średniotwardy
wkład materaca: pianka wysokoelastyczna moletowana, pianka poliuretanowa, pianka termoelastyczna moletowana
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
gwarancja: 2 lata

Materac odpowiedni dla: młodzieży, osób dorosłych oraz dzieci powyżej 3. roku życia. Dwie strony użytkowe o różnym odczuciu komfortu pozwalają na optymalne dopasowanie do potrzeb użytkownika.    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 2 lata
Materac Viterbo posiada 2-letnią gwarancję.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner