login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac piankowy ergo fdm 160x200 z pinką Bio
materac fdm ergo 160x200 średniotwardy z pianką visco
ergo fdm materac piankowy 160x200
materac piankowy ergo fdm 160x200 z pinką Bio materac fdm ergo 160x200 średniotwardy z pianką visco ergo fdm materac piankowy 160x200
Ostatnio oglądane produkty:
  • materac piankowy ergo fdm 160x200 z pinką Bio
Do tego produktu pasuje:
  • materac piankowy ergo fdm 160x200 z pinką Bio
  • materac piankowy ergo fdm 160x200 z pinką Bio
  • materac piankowy ergo fdm 160x200 z pinką Bio
  • materac piankowy ergo fdm 160x200 z pinką Bio
  • materac piankowy ergo fdm 160x200 z pinką Bio
  • materac piankowy ergo fdm 160x200 z pinką Bio
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac wysokoelastyczny Ergo 160x200 z pianką Bio .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac wysokoelastyczny Ergo z pianką bio. Rdzeń materaca stanowi blok pianki Bio Foam, powstałej na bazie olejków roślinnych z odnawialnych surowców. Jest to materiał elastyczny, trwały, a także higieniczny, ponieważ jego otwartokomórkowa struktura umożliwia zachowanie prawidłowej cyrkulacji, co nie sprzyja namnażaniu się grzybów i niebezpiecznych pleśni. Materac posiada dwie różne strony twardości, tzw. lato-zima. Po stronie miększej znajduje się warstwa pianki termoelastycznej, która pod wpływem nacisku i temperatury umożliwia dopasowanie do sylwetki i kręgosłupa użytkownika. Pod nią umieszczona została jednocentymetrowa warstwa naturalnej maty kokosowej. Po drugiej, stronie znajduje się warstwa pianki lateksowej, która jest znana ze swoje higieniczności i wytrzymałości. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 40 st. C. pokrowiec Jersey. Wysokość materaca wraz z pokrowcem wynosi ok. 22 cm.

Budowa:

Pianka termoelastyczna - specjalna pianka, która reaguje pod wpływem temperatury i ciężaru ciała, zapewniając odpowiednie dopasowanie do krzywizn kręgosłupa. Pianka ta zapobiega odleżynom, poprawia krążenie, daje uczucie delikatnego otulenia i komfortu. Polecana dla dzieci powyżej 3. roku życia.

Mata kokosowa
— naturalne włókno, które powstaje z łupiny orzecha kokosowego. Charakteryzuje się dużą wchłanialnością wilgoci, ma właściwości utwardzające materac.

Bio Foam
— pianka wyprodukowana na bazie olejków naturalnych z odnawialnych surowców. Jej zwiększona gęstość nadaje materacowi twardość i trwałość, stanowiąc przy tym odpowiednie podparcie dla kręgosłupa. Przewiewna, otwartokomórkowa struktura tego materiału usprawnia wentylację materaca, ponieważ wilgoć jest szybciej odprowadzana na zewnątrz. Dzięki temu pianka ma walory higieniczne oraz wydłużoną żywotność.

Lateks
— specjalny rodzaj pianki, wulkanizowany z dodatkiem naturalnego mleczka kauczukowego. Jest bardzo elastyczny, sprężysty i trwały. Dzięki swoim właściwościom, pod wpływem nacisku ciała, potrafi się dopasować do osoby leżącej. Ma przy tym bardzo zwartą strukturę, co sprawia, że wewnątrz pianki lateksowej nie rozwijają się drobnoustroje czy bakterie. Posiada kanaliki, umożliwiające wentylację.

Pokrowiec Premium Jersey — pikowany pokrowiec wykonany w 100% z włókien poliestrowych. Antyalergiczny, przewiewny, odporny na zabrudzenia i rozciągnięcia, zapewnia dobrą wentylację. Posiada zamek błyskawiczny z trzech stron, co ułatwia ściąganie i pranie pokrowca w temp. do 40 st. C. Do produkcji pokrowca wykorzystywane są certyfikowane surowce.

Parametry materaca Ergo:


wymiar: 160x200
wysokość: ok. 22 cm
stopień twardości: średniotwardy
wkład materaca: pianka termoelstyczna, mata kokosowa, pianka Bio Foam, pianka lateksowa
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
gwarancja: 2 lata

Materac odpowiedni dla: młodzieży, osób dorosłych ceniących sobie właściwości pianki bio oraz możliwość wyboru dowolnej strony twardości.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 2 lata
Producent materaca Ergo udziela 2-letniej gwarancji.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner