login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac piankowy neapol fdm 160x200 z lateksem
materac neapol z pianką lateksową 160x200
neapol materac średnio twardy 160x200
materac piankowy neapol fdm 160x200 z lateksem materac neapol z pianką lateksową 160x200 neapol materac średnio twardy 160x200
Ostatnio oglądane produkty:
  • materac piankowy neapol fdm 160x200 z lateksem
Do tego produktu pasuje:
  • materac piankowy neapol fdm 160x200 z lateksem
  • materac piankowy neapol fdm 160x200 z lateksem
  • materac piankowy neapol fdm 160x200 z lateksem
  • materac piankowy neapol fdm 160x200 z lateksem
  • materac piankowy neapol fdm 160x200 z lateksem
  • materac piankowy neapol fdm 160x200 z lateksem
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac piankowy Neapol 160x200 z lateksem .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac piankowy Neapol z lateksem. Rdzeń materaca stanowi pianka poliuretanowa, która nadaje odpowiednią sprężystość. Dzięki uniwersalnej budowie tzw. lato-zima istnieje możliwość dopasowania twardości do aktualnych potrzeb użytkownika. Po jednej ze stron znajduje się moletowana pianka wysokoelastyczna HR. Dzięki specjalnym profilowaniom pianka została podzielona na 7 stref twardości, by zapewnić odpowiednie podparcie poszczególnych partii ciała. Druga strona posiada warstwę pianki lateksowej, która w swej budowie posiada kanaliki dla zachowania odpowiedniej wymiany powietrza. Obie pianki są bardzo trwałe, elastyczne i trudno odkształcalne. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 40 st. C pokrowiec Jersey. Całkowita wysokość wkładu wraz z pokrowcem wynosi ok. 14 cm.

Budowa:

Pianka wysokoelastyczna HR -
posiada mniej jednolitą strukturę komórkową niż standardowa pianka, ponieważ należy do tzw. pianek otwartokomórkowych, gdzie żaden element nie jest zamknięty. Umożliwia to swobodną cyrkulację powietrza w jej wnętrzu, przez co ograniczony jest rozwój grzybów i niebezpiecznych pleśni. Poza swoimi właściwościami higienicznymi, pianka wysokoelastyczna HR jest znana ze swojej trwałości, która wynika ze zwiększonej gęstości. Dzięki temu uzyskuje lepsze parametry podtrzymania ciała, komfortu, sprężystości i elastyczności. Pianka posiada profilowanie w 7 stref twardości, by podeprzeć poszczególne partie ciała użytkownika: głowę, barki, talię, biodra, uda, łydki, stopy.

Pianka poliuretanowa
— nadaje materacowi sprężystość.

Lateks — specjalny rodzaj pianki, wulkanizowany z dodatkiem naturalnego mleczka kauczukowego. Jest bardzo elastyczny i sprężysty. Dzięki swoim właściwościom, pod wpływem nacisku ciała, potrafi się dopasować do osoby leżącej. Ma przy tym bardzo zwartą strukturę, co sprawia, że wewnątrz pianki lateksowej nie rozwijają się drobnoustroje czy bakterie.

Pokrowiec Premium Jersey
— pikowany pokrowiec wykonany w 100% z włókien poliestrowych. Antyalergiczny, przewiewny, odporny na zabrudzenia i rozciągnięcia, zapewnia dobrą wentylację. Posiada zamek błyskawiczny z trzech stron, co ułatwia ściąganie i pranie pokrowca w temp. do 40 st. C. Do produkcji pokrowca wykorzystywane są certyfikowane surowce.

Parametry materaca Neapol:


wymiar: 160x200 cm
wysokość: ok. 14 cm
stopień twardości: średniotwardy
wkład materaca: pianka wysokoelastyczna, pianka poliuretanowa, pianka lateksowa
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
gwarancja: 2 lata

Materac odpowiedni dla:
osób, które preferują średniotwarde podłoże do spania oraz ceniących sobie higieniczne właściwości lateksu. Materac uniwersalny: ponieważ jest to model dwustronny, możemy zyskać 2 różne twardości w 1 materacu w zależności od potrzeb użytkownika.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 2 lata
Producent materaca Neapol udziela 2-letniej gwarancji.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner