login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac sprężynowy vasto fdm 80x200 z pianką HR
materac kieszeniowy fdm vasto 80x200 dwie twardości h3 i h4
sprężynowy materac vasto lato-zima 80x200
materac sprężynowy vasto fdm 80x200 z pianką HR materac kieszeniowy fdm vasto 80x200 dwie twardości h3 i h4 sprężynowy materac vasto lato-zima 80x200
Ostatnio oglądane produkty:
  • materac sprężynowy vasto fdm 80x200 z pianką HR
Do tego produktu pasuje:
  • materac sprężynowy vasto fdm 80x200 z pianką HR
  • materac sprężynowy vasto fdm 80x200 z pianką HR
  • materac sprężynowy vasto fdm 80x200 z pianką HR
  • materac sprężynowy vasto fdm 80x200 z pianką HR
  • materac sprężynowy vasto fdm 80x200 z pianką HR
  • materac sprężynowy vasto fdm 80x200 z pianką HR
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac kieszeniowy, pocketowy Vasto 80x200 HR, kokos .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac kieszeniowy Vasto - rdzeń materaca stanowi formatka ze sprężyn kieszeniowych (pocketowych, woreczkowych), a każda z nich umieszczona jest w oddzielnej kieszonce dla zapewnienia lepszej, niezależnej, cichej pracy. Wkład pocketowy został ułożony zgodnie z 7 strefami twardości, aby zapewnić odpowiednie podparcie dla poszczególnych partii ciała. Materac ma dwie różne twardości po każdej ze stron, więc jest uniwersalny, tzw. lato-zima. Po obu stronach nad sprężynami znajduje się filc, który delikatnie utwardza wkład materaca. Po stronie bardziej miękkiej znajduje się warstwa pianki poliuretanowej oraz moletowana w 7 stref twardości pianka wysokoelastyczna, która jest bardzo wytrzymała i higieniczna. Po stronie bardziej twardej znajduje się warstwa pianki poliuretanowej oraz utwardzenie w postaci naturalnego włókna, jakim jest mata kokosowa. Materac posiada ściągalny i pralny w temp, do 40 st. C. pokrowiec Jersey. Całkowita wysokość materac wraz z pokrowcem wynosi ok. 20 cm.

Budowa:

Pianka wysokoelastyczna HR — ma mniej jednolitą strukturę komórkową od standardowej pianki, ponieważ należy do tzw. pianek otwartokomórkowych, gdzie żaden element pianki nie jest zamknięty. Umożliwia to swobodną cyrkulację powietrza we wnętrzu materaca, co ma znaczenie w codziennym użytkowaniu ze względu na właściwości higieniczne. Przepływ powietrza wewnątrz materaca ogranicza rozwój grzybów i niebezpiecznych pleśni. Pianka wysokoelastyczna HR jest też znana ze swojej trwałości ze względu na jej zwiększoną gęstość. Dzięki temu uzyskuje lepsze parametry podtrzymania ciała, komfortu, sprężystości i elastyczności. Dodatkowo pianka ta została specjalnie moletowana w 7 stref twardości, aby zapewnić lepsze podtrzymanie dla poszczególnych partii ciała.

Pianka poliuretanowa — nadaje materacowi sprężystość.

Filc — podwyższa wytrzymałość materaca, oddziela wkład sprężynowy od piankowego po obu jego stronach.

Sprężyny pocketowe (kieszeniowe, woreczkowe) – w odróżnieniu od sprężyn bonellowych pracują niezależnie od siebie. Dzięki temu, w części materaca poddanej naciskowi, uginają się tylko te sprężyny, na których znajduje się ciężar. Ma to znaczenie dla prawidłowego ułożenia ciała podczas spania. Aby proces ten usprawnić, wkład pocketowy został wyposażony w 7 stref twardości tak, by odpowiednio podeprzeć poszczególne partie ciała użytkownika: głowę, barki, talię, biodra, uda, łydki oraz stopy. Gęstość sprężyn na metr kwadratowy to ok. 289 szt., przy czym każda z nich zapakowana jest w oddzielny woreczek, zapewniający indywidualną oraz cichą pracę. Wkład sprężynowy nadaje materacowi odpowiednią sprężystość.

Pianka poliuretanowa — nadaje materacowi sprężystość.

Mata kokosowa — naturalne włókno, które powstaje z łupiny orzecha kokosowego. Charakteryzuje się dużą wchłanialnością wilgoci, ma właściwości utwardzające materac.

Pokrowiec Premium Jersey
— pikowany pokrowiec wykonany w 100% z włókien poliestrowych. Antyalergiczny, przewiewny, odporny na zabrudzenia, na rozciągnięcia, zapewnia dobrą wentylację. Posiada zamek błyskawiczny z trzech stron, co ułatwia ściąganie i pranie pokrowca w temp. do 40 st. C. Do produkcji pokrowca wykorzystywane są certyfikowane surowce.

Parametry materaca sprężynowego Vasto:

wymiar: 80x200 cm
wysokość: ok. 20 cm
stopień twardości: średniotwardy
wkład materaca: moletowana pianka wysokoelastyczna HR 2 cm, pianka poliuretanowa 2 cm, filc, sprężyny kieszeniowe 12 cm, filc, pianka poliuretanowa 2 cm, mata kokosowa 1 cm
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
gwarancja: 2 lata

Materac odpowiedni dla: osób ciężysz, które poszukują materaca sprężynowego o dwóch różnych stronach twardości.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 2 lata
Producent materaca Vasto udziela 2-letniej gwarancji.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner