login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac sprężynowy multipocket comfort fdm 90x200 z pianką visco
materac fdm comfort 90x200 multipocket średniotwardy
kieszeniowy materac multipocket comfort fdm 90x200 visco, lateks
materac sprężynowy multipocket comfort fdm 90x200 z pianką visco materac fdm comfort 90x200 multipocket średniotwardy kieszeniowy materac multipocket comfort fdm 90x200 visco, lateks
Ostatnio oglądane produkty:
  • materac sprężynowy multipocket comfort fdm 90x200 z pianką visco
Do tego produktu pasuje:
  • materac sprężynowy multipocket comfort fdm 90x200 z pianką visco
  • materac sprężynowy multipocket comfort fdm 90x200 z pianką visco
  • materac sprężynowy multipocket comfort fdm 90x200 z pianką visco
  • materac sprężynowy multipocket comfort fdm 90x200 z pianką visco
  • materac sprężynowy multipocket comfort fdm 90x200 z pianką visco
  • materac sprężynowy multipocket comfort fdm 90x200 z pianką visco
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac multipocket Comfort 90x200 visco, lateks .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac multipocket COMFORT termoelastyczny z lateksem. Rdzeń materaca stanowi formatka ze sprężyn multipocket o gęstości sprężyn ok. 512 szt./m2 i o mniejszej średnicy niż standardowe sprężyny kieszeniowe. Każda z nich umieszczona jest w oddzielnej kieszonce dla zapewnienia lepszej, niezależnej, cichej pracy. Wkład multipocket został ułożony zgodnie z 7 strefami twardości, aby zapewnić odpowiednie podparcie dla poszczególnych partii ciała. Materac ma dwie różne twardości po każdej ze stron, więc jest uniwersalny, tzw. lato-zima. Po obu stronach wkładu sprężynowego znajduje się warstwa filcu, który oddziela sprężyny od pianek i utwardza wkład. Po jednej stronie znajduje się warstwa pianki poliuretanowej, a nad nią pianka termoelastyczna (visco, memory). Materiał ten działając pod wpływem nacisku i temperatury umożliwia dopasowanie do sylwetki i kręgosłupa użytkownika. Po drugiej stronie znajduje się warstwa pianki poliuretanowej oraz higieniczna, antybakteryjna i trwała pianka lateksowa. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 40 st. C. pokrowiec Jersey. Wysokość materaca: ok. 25 cm.

Budowa:

Pianka termoelastyczna - specjalna pianka, która reaguje pod wpływem temperatury i ciężaru ciała, zapewniając odpowiednie dopasowanie do krzywizn kręgosłupa. Pianka ta zapobiega odleżynom, poprawia krążenie, daje uczucie delikatnego otulenia i komfortu. Polecana dla dzieci powyżej 3. roku życia.

Pianka poliuretanowa — nadaje materacowi sprężystość.

Filc — podwyższa wytrzymałość, znajduje się po obu stronach wkładu sprężynowego, oddzielając go od pianek.

Sprężyny multipocket
– sprężyny ułożone w pojedynczych woreczkach, których praca jest niezależna i cicha, charakteryzujące się mniejszą niż w standardowych materacach pocketowych (kieszeniowych) średnicą. Dzięki temu uzyskujemy większą liczbę sprężyn na każdy metr kwadratowy – ponad 500 w porównaniu do ok. 250 sprężyn/m2. Podpieranie ciała jest więc realizowane przez dwukrotnie większą ilość sprężyn, co oznacza lepsze dopasowanie materaca niż w przypadku standardowych sprężyn kieszeniowych (pocketowych). Są one ułożone w 7 stref twardości, dzięki czemu odpowiednio mogą zostać podparte poszczególne partie ciała użytkownika: głowa, barki, talia, biodra, uda, łydki, stopy. Jednocześnie wkład sprężynowy nadaje materacowi odpowiednią twardość i sprężystość.

Pianka poliuretanowa — nadaje materacowi sprężystość.

Lateks — specjalny rodzaj pianki, wulkanizowany z dodatkiem naturalnego mleczka kauczukowego. Jest bardzo elastyczny, sprężysty i trwały. Dzięki swoim właściwościom, pod wpływem nacisku ciała, potrafi się dopasować do osoby leżącej. Ma przy tym bardzo zwartą strukturę, co sprawia, że wewnątrz pianki lateksowej nie rozwijają się drobnoustroje czy bakterie. Posiada kanaliki, umożliwiające wentylację.

Pokrowiec Premium Jersey
— pikowany pokrowiec wykonany w 100% z włókien poliestrowych. Antyalergiczny, przewiewny, odporny na zabrudzenia i rozciągnięcia, zapewnia dobrą wentylację. Posiada zamek błyskawiczny z trzech stron, co ułatwia ściąganie i pranie pokrowca w temp. do 40 st. C. Do produkcji pokrowca wykorzystywane są certyfikowane surowce.

Parametry materaca multipocket Comfort:


wymiar: 90x200 cm
wysokość: ok. 25 cm
stopień twardości: średniotwardy
wkład materaca: pianka visco 4 cm, pianka poliuretanowa 2 cm, filc, sprężyna multipocket 12 cm, filc, pianka poliuretanowa 2 cm, pianka lateksowa 2 cm
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
gwarancja: 2 lata

Materac odpowiedni dla: młodzieży, osób dorosłych, które preferują materace sprężynowe z możliwością wyboru strony materaca w zależności od potrzeb użytkownika.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 2 lata
Producent materaca Comfort udziela 2-letniej gwarancji.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner