login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac sprężynowy ardea fdm 90x200 z mata kokosową
materac fdm ardea 90x200 średniotwardy
materac pocketowy ardea 90x200 kokos lateks
materac sprężynowy ardea fdm 90x200 z mata kokosową materac fdm ardea 90x200 średniotwardy materac pocketowy ardea 90x200 kokos lateks
Ostatnio oglądane produkty:
  • materac sprężynowy ardea fdm 90x200 z mata kokosową
Do tego produktu pasuje:
  • materac sprężynowy ardea fdm 90x200 z mata kokosową
  • materac sprężynowy ardea fdm 90x200 z mata kokosową
  • materac sprężynowy ardea fdm 90x200 z mata kokosową
  • materac sprężynowy ardea fdm 90x200 z mata kokosową
  • materac sprężynowy ardea fdm 90x200 z mata kokosową
  • materac sprężynowy ardea fdm 90x200 z mata kokosową
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac kieszeniowy Ardea 90x200 kokos, lateks .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac kieszeniowy Ardea z pianką lateksową. Wnętrze materaca stanowi formatka ze sprężyn kieszeniowych (pocketowych, woreczkowych), z których każda zapakowana jest w osobną otulinę. Dzięki temu sprężyny działają oddzielnie i cicho. Ułożone są w 7 stref twardości, by odpowiednio podeprzeć poszczególne partie ciała i dopasować się do użytkownika. Dla wzmocnienia konstrukcji, po obu stronach wkładu pocketowego, znajduje się warstwa filcu. Materac jest dwustronny, o różnej twardości po każdej ze stron, tzw. lato-zima. Jedna z nich, twardsza, jest zbudowana z pianki poliuretanowej oraz maty kokosowej. Bezpośrednie oddziaływanie utwardzających włókien kokosowych na ciało zostało delikatnie złagodzone cienką warstwą syntetycznego włókna klimatyzującego. Druga, bardziej miękka strona, składa się z dwóch pianek: nadającej sprężystość pianki poliuretanowej oraz z trwałej i higienicznej pianki lateksowej. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 40 st. C. pokrowiec Jersey.

Budowa:

Włókno klimatyzujące — przepuszczalne włókno syntetyczne, które dodatkowo ociepla materac.

Mata kokosowa
— naturalne włókno, które powstaje z łupiny orzecha kokosowego. Charakteryzuje się dużą wchłanialnością wilgoci, ma właściwości utwardzające materac.

Pianka poliuretanowa — nadaje materacowi sprężystość.

Filc
— podwyższa wytrzymałość, oddziela wkład sprężynowy od piankowego, znajduje się po obu stronach sprężyn.

Sprężyny pocketowe
(kieszeniowe, woreczkowe) – w odróżnieniu od sprężyn bonellowych pracują niezależnie od siebie, ponieważ nie są ze sobą połączone drutami, ale każda z nich zapakowana jest w osobny woreczek, zapewniający dodatkowo ich cichą pracę. Dzięki temu, w części materaca poddanej naciskowi, uginają się tylko te sprężyny, na których znajduje się ciężar. Ma to znaczenie dla prawidłowego ułożenia ciała podczas spania. Aby proces ten usprawnić, wkład pocketowy został wyposażony w 7 stref twardości tak, by odpowiednio podeprzeć poszczególne partie ciała użytkownika: głowę, barki, talię, biodra, uda, łydki oraz stopy. Sprężyny rozłożone są w ilości ok. 289 szt. na metr kwadratowy, co nadaje materacowi odpowiednią sprężystość, ułatwiając obracanie się na materacu oraz wstawanie z niego.

Pianka poliuretanowa
— nadaje materacowi sprężystość.

Lateks
— specjalny rodzaj pianki, wulkanizowany z dodatkiem naturalnego mleczka kauczukowego. Jest bardzo elastyczny, sprężysty i trwały. Dzięki swoim właściwościom, pod wpływem nacisku ciała, potrafi się dopasować do osoby leżącej. Ma przy tym bardzo zwartą strukturę, co sprawia, że wewnątrz pianki lateksowej nie rozwijają się drobnoustroje czy bakterie. Posiada kanaliki, umożliwiające wentylację.

Pokrowiec Premium Jersey
— pikowany pokrowiec wykonany w 100% z włókien poliestrowych. Antyalergiczny, przewiewny, odporny na zabrudzenia i rozciągnięcia, zapewnia dobrą wentylację. Posiada zamek błyskawiczny z trzech stron, co ułatwia ściąganie i pranie pokrowca w temp. do 40 st. C. Do produkcji pokrowca wykorzystywane są certyfikowane surowce.

Parametry materaca sprężynowego Ardea:

wymiar: 90x200 cm
wysokość: ok. 20 cm
stopień twardości: twardy/średniotwardy
wkład materaca: włókno klimatyzujące, mata kokosowa 1 cm, pianka poliuretanowa 2 cm, filc, sprężyny kieszeniowe 12 cm, filc, pianka poliuretanowa 2 cm, pianka lateksowa 2 cm
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
gwarancja: 2 lata

Materac odpowiedni dla: młodzieży oraz osób dorosłych, które cenią sobie sprężyste materace z możliwością wyboru strony do spania: bardziej miękkiej lub bardziej twardej.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 2 lata
Producent materaca Ardea udziela 2-letniej gwarancji.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner