login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac Lila 90x200 z pianka wysokoelastyczą HR i kokosem
materac piankowy Lila dwustronny 90x200 kokos, pianka HR
wysokoelastyczny materac lila 90x200 z kokosem
materac Lila 90x200 z pianka wysokoelastyczą HR i kokosem materac piankowy Lila dwustronny 90x200 kokos, pianka HR wysokoelastyczny materac lila 90x200 z kokosem
Ostatnio oglądane produkty:
  • materac Lila 90x200 z pianka wysokoelastyczą HR i kokosem
Do tego produktu pasuje:
  • materac Lila 90x200 z pianka wysokoelastyczą HR i kokosem
  • materac Lila 90x200 z pianka wysokoelastyczą HR i kokosem
  • materac Lila 90x200 z pianka wysokoelastyczą HR i kokosem
  • materac Lila 90x200 z pianka wysokoelastyczą HR i kokosem
  • materac Lila 90x200 z pianka wysokoelastyczą HR i kokosem
  • materac Lila 90x200 z pianka wysokoelastyczą HR i kokosem
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac LILA piankowy HR visco, kokos 90x200 .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac piankowy z kokosem Lila:

Rdzeń materaca stanowi blok z otwartokomórkowej, 7-strefowej pianki HR, która dzięki swojej strukturze jest higieniczna, a jednocześnie trudna do odkształcenia. Materac jest dwustronny, tzw. lato-zima, dzięki czemu użytkownik może wybrać odpowiadającą mu twardość. Strona twardsza zbudowana jest z elastycznej i trwałej pianki HR, która została specjalnie moletowana, dzięki czemu posiada 7 stref twardości, by zapewnić lepsze podtrzymanie ciała użytkownika. Pod nią znajduje się warstwa naturalnej maty kokosowej, znacznie utwardzającej materac. Strona bardziej miękka obłożona jest pianą termoelastyczną, która reaguje pod wpływem temperatury i ciężaru ciała użytkownika, pozwalając na delikatne otulenie i zagłębienie. Pod nią umieszczona jest, nadająca sprężystość, pianka poliuretanowa. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 40 st. C pokrowiec Jersey.

Budowa od góry:

Pianka wysokoelastyczna HR - higieniczny i trwały materiał, posiada otwartokomórkową budowę, dzięki czemu zachowana jest prawidłowa cyrkulacja powietrza. Warstwa pianki HR została specjalnie moletowana, przez co uzyskała 7 stref twardości dla optymalnego ułożenia poszczególnych partii ciała użytkownika.

Mata kokosowa
– wytwarzana jest ze skorup orzecha kokosowego. Charakteryzuje się dużą wchłanialnością wilgoci, ma właściwości utwardzające materac.

Pianka wysokoelastyczna HR - posiada mniej jednolitą strukturę komórkową niż standardowa pianka, ponieważ należy do tzw. pianek otwartokomórkowych, gdzie żaden element nie jest zamknięty. Umożliwia to swobodną cyrkulację powietrza w jej wnętrzu, przez co ograniczony jest rozwój grzybów i niebezpiecznych pleśni. Oprócz właściwości higienicznych, pianka wysokoelastyczna HR jest znana ze swojej trwałości, która wynika ze zwiększonej gęstości. Dzięki temu uzyskuje lepsze parametry podtrzymania ciała, komfortu, sprężystości i elastyczności. Dodatkowo, w tym materacu, blok pianki został podzielony zgodnie z 7 strefami twardości, które mają za zadanie odpowiednio ułożyć poszczególne partie ciała: głowę, barki, talię, biodra, uda, łydki oraz stopy.

Pianka poliuretanowa
- nadaje sprężystość.

Pianka termoelastyczna (memory, visco) - specjalna pianka, reagująca pod wpływem temperatury i ciężaru ciała użytkownika, zapewniając odpowiednie dopasowanie do krzywizn kręgosłupa, tzw. pianka z pamięcią. Dzięki temu, że zmniejsza nacisk na ciało, nie zaburza krążenia, zapobiega odleżynom, dając uczucie delikatnego otulenia i komfortu.

Pokrowiec Premium — antyalergiczny o membranowej strukturze co umożliwia lepszą wentylację wewnątrz materaca a w związku z tym lepszą higieniczność wkładu. Pokrowiec ściągalny i pralny w temp. do ok. 30 st. C.

Parametry materaca Lila:

Wymiar: 90x200 cm
wysokość: ok. 14 cm
stopień twardości: twardy/średniotwardy
wkład materaca: moletowana pianka wysokoelastyczna HR, mata kokosowa, piana wysokoelastyczna HR, pianka poliuretanowa, pianka termoelastyczna.
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
pokrowiec pralny: tak
gwarancja: 2 lata

Materac odpowiedni dla: osób, które preferują twardsze spanie z możliwością korzystania z drugiej, delikatnie miększej strony.    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 2 lata
Producent materaca Lila udziela 2 lata gwarancji.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner