login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac multipocket preseusz MDC 90x200 z pianką termoelastyczną
kieszeniowy, sprężynowy materac perseusz 90x200 z visco
materac multipocket preseusz MDC 90x200 z pianką termoelastyczną kieszeniowy, sprężynowy materac perseusz 90x200 z visco
Ostatnio oglądane produkty:
  • materac multipocket preseusz MDC 90x200 z pianką termoelastyczną
Do tego produktu pasuje:
  • materac multipocket preseusz MDC 90x200 z pianką termoelastyczną
  • materac multipocket preseusz MDC 90x200 z pianką termoelastyczną
  • materac multipocket preseusz MDC 90x200 z pianką termoelastyczną
  • materac multipocket preseusz MDC 90x200 z pianką termoelastyczną
  • materac multipocket preseusz MDC 90x200 z pianką termoelastyczną
  • materac multipocket preseusz MDC 90x200 z pianką termoelastyczną
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac multipocket Perseusz 90x200 z pianką termoelastyczną .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac kieszeniowy multipocket Perseusz z pianką termoelastyczną. Rdzeń w materacu stanowi formatka ze sprężyn typu multipocket o dwukrotnie większej liczbie sprężyn na metr kwadratowy niż w standardowych sprężynach kieszeniowych. Jest ich ok. 500 na każdy metr kwadratowy, w porównaniu do ok. 250 sprężyn na metr kwadratowy w materacach pocketowych. Sprężyny multipocket mają też mniejszą średnicę niż pocketowe (standardowe kieszeniowe), dzięki czemu mogą lepiej się dopasować do krzywizn ciała i kręgosłupa. Wkład sprężynowy posiada 7 stref twardości tak, by zapewnić odpowiednie ułożenie poszczególnych partii ciała. Materac posiada dwie strony użytkowe o tych samych parametrach. Dzięki temu osoba korzystająca z materaca może go w dowolnym momencie obracać, nie tracą przy tym komfortu snu. Obustronnie wkład multipocket posiada: przekładkę filcową i piankę termoelastyczną. Przekładka filcowa delikatnie utwardza wnętrze materaca i zabezpiecza pianki od sprężyn. Natomiast pianka termoelastyczna jest to materiał, który działa pod wpływem temperatury i ciężaru ciała osoby leżącej pozwalając na delikatne zagłębienie i otulenie sylwetki. Pianka termoelastyczna nie wywiera nacisku zwrotnego na ciało, nie ugniata tkanek miękkich, dzięki czemu przepływ krwi może odbywać się bez zakłóceń. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 40 st. C pokrowiec Dormia. Całkowita wysokość wkładu wraz z pokrowcem wynosi ok. 22 cm.

Budowa:

Pianka termoelastyczna (memory, visco) - specjalny rodzaj pianki, która reaguje pod wpływem temperatury i ciężaru ciała, zapewniając odpowiednie dopasowanie do krzywizn kręgosłupa i sylwetki, tzw. pianka z pamięcią. Dzięki temu, że zmniejsza nacisk na ciało, pianka ta zapobiega odleżynom, poprawia krążenie, daje uczucie delikatnego otulenia i komfortu. Polecana dla dorosłych w każdym wieku, a dla dzieci: powyżej 3. roku życia. Znajduje się po obu stronach wkładu sprężynowego.

Filc
— podwyższa wytrzymałość materaca (znajduje się nad i pod warstwą sprężyn).

Sprężyny multipocket – sprężyny ułożone w pojedynczych woreczkach, których praca jest niezależna i cicha, charakteryzujące się mniejszą niż w standardowych materacach pocketowych (kieszeniowych) średnicą. Dzięki temu uzyskujemy większą liczbę sprężyn na każdy metr kwadratowy – ponad 500 w porównaniu do ok. 250 sprężyn/m2. Podpieranie ciała jest więc realizowane przez dwukrotnie większą ilość sprężyn, co oznacza lepsze dopasowanie materaca niż w przypadku standardowych sprężyn kieszeniowych (pocketowych). Są one ułożone w 7 stref twardości, dzięki czemu odpowiednio mogą zostać podparte poszczególne partie ciała użytkownika: głowa, barki, talia, biodra, uda, łydki, stopy. Jednocześnie wkład sprężynowy nadaje materacowi odpowiednią twardość i sprężystość.

Pokrowiec Dormia
— pikowany pokrowiec wykonany w 100% z włókien poliestrowych. Antyalergiczny, przewiewny, odporny na zabrudzenia i rozciągnięcia, zapewnia dobrą wentylację. Posiada zamek błyskawiczny, co ułatwia ściąganie i pranie pokrowca w temp. do 40 st. C.

Materac należy użytkować na stelażu bez regulacji, gdzie rozstaw listew nie jest szerszy niż 5 cm.

Parametry materaca Perseusz:

wymiar: 90x200 cm
wysokość: ok. 22 cm
stopień twardości: średniotwardy
wkład materaca: pianka termoelastyczna, filc, sprężyny multipocket, filc, pianka termoelastyczna
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
gwarancja: 5 lat na sprężyny, 2 lata na pianki

Materac odpowiedni dla:
osób, które poszukują uniwersalnego podłoża do spania z dwiema stronami o tych samych parametrach oraz dla tych, którzy cenią sobie sprężystość, a zarazem ergonomiczne podparcia, które może zapewnić pianka termoelastyczna.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 5 lat
Producent materaca Perseusz udziela 5-letniej gwarancji na sprężyny i 2-letniej gwarancji na pianki.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner