login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac piankowy MK Foam Koło Donau 90x200
materac piankowy MK Foam Koło Donau 90x200
Ostatnio oglądane produkty:
  • materac piankowy MK Foam Koło Donau 90x200
Do tego produktu pasuje:
  • materac piankowy MK Foam Koło Donau 90x200
  • materac piankowy MK Foam Koło Donau 90x200
  • materac piankowy MK Foam Koło Donau 90x200
  • materac piankowy MK Foam Koło Donau 90x200
  • materac piankowy MK Foam Koło Donau 90x200
  • materac piankowy MK Foam Koło Donau 90x200
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac wysokoelastyczny Donau 90x200 .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac piankowy Donau — rdzeń materaca wykonany został z profilowanej pianki wysokoelastycznej o twardości H2. Pianka ta ma mniej jednolitą strukturę od tradycyjnych pianek, dzięki temu jest zachowana prawidłowa wymiana powietrza we wnętrzu materaca. Uniwersalna budowa tzw. lato-zima pozwala na swobodne korzystanie z obu jego stron w zależności od preferencji użytkownika. Po jednej stronie znajduje się profilowana pianka poliuretanowa oraz masująca pianka Standard Bio, dzięki której osoba korzystająca z materaca może odczuwać delikatne uczucie mikromasażu i rozluźnienia. Natomiast strona twardsza posiada warstwę pianki poliuretanowej oraz 7-strefową piankę Kaltschaum o twardości H3. Dzięki podziałowi na strefy zachowane jest prawidłowe potrzymanie poszczególnych partii ciała. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 60 st. C pokrowiec Aloe Vera. Całkowita wysokość materaca wynosi ok. 20 cm.

Budowa:

Standard Bio
— moletowana pianka, która zapewnia optymalne podparcie dla ciała użytkownika. Specjalne moletowanie, które znajduje się zaraz pod pokrowcem, może zapewnić delikatne uczucie mikromasażu i rozluźnienia.

Pianka poliuretanowa
— nadaje materacowi sprężystość.

Pianka wysokoelastyczna
— o twardości H2 posiadająca mniej jednolitą strukturę komórkową od standardowej pianki, ponieważ należy do tzw. pianek otwartokomórkowych, gdzie żaden element pianki nie jest zamknięty. Umożliwia to swobodną cyrkulację powietrza we wnętrzu materaca, co ma znaczenie w codziennym użytkowaniu ze względu na właściwości higieniczne. Przepływ powietrza wewnątrz materaca ogranicza rozwój grzybów i niebezpiecznych pleśni. Pianka wysokoelastyczna HR jest też znana ze swojej trwałości ze względu na jej zwiększoną gęstość. Dzięki temu uzyskuje lepsze parametry podtrzymania ciała, komfortu, sprężystości i elastyczności.

Pianka poliuretanowa
— nadaje materacowi sprężystość.

Pianka Kaltschaum
— wysokoelastyczna pianka, posiadająca mniej jednolitą strukturę komórkową od standardowej pianki, ponieważ należy do tzw. pianek otwartokomórkowych, gdzie żaden element pianki nie jest zamknięty. Umożliwia to swobodną cyrkulację powietrza we wnętrzu materaca, co ma znaczenie w codziennym użytkowaniu ze względu na właściwości higieniczne. Przepływ powietrza wewnątrz materaca ogranicza rozwój grzybów i niebezpiecznych pleśni. Pianka wysokoelastyczna HRKaltschaum jest też znana ze swojej trwałości ze względu na jej zwiększoną gęstość. Dzięki temu uzyskuje lepsze parametry podtrzymania ciała, komfortu, sprężystości i elastyczności. Specjalny podział na 7 stref twardości pozwala na optymalne podtrzymani poszczególnych partii ciała.

Pokrowiec Aloe Vera
— pielęgnuje skórę, działa nawilżająco i antybakteryjnie, działa regeneracyjnie i nadaje skórze elastyczność, wspomaga ukrwienie. Skład: 35% wiskoza, 65% poliester z dodatkiem ekstraktu z liści aloesu, pikowany obustronnie antyalergiczną owatą 400g/m2. Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie w temp. do 60 st. C.

Uwaga: zalecenia producenta, aby materac był użytkowany na stelażu elastycznym o odpowiednim rozstawie listew.

Parametry materaca Donau:


wymiar: 90x200 cm
wysokość: ok. 20 cm
stopień twardości: średniotwardy
wkład materaca: pianka Standard Bio, pianka poliuretanowa, pianka wysokoelastyczna, pianka poliuretanowa, pianka Kaltschaum
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
możliwość prania: tak
gwarancja: 2 lata

Materac odpowiedni dla: dzieci, młodzieży, osób dorosłych, które poszukują materaca uniwersalnego o dwóch stronach użytkowych o średniej twardości.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 2 lata
Producent materaca Donau udziela 2-letniej gwarancji.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner