login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac piankowo-lateksowy MK Foam Koło Duet H3 80x200
materac piankowo-lateksowy MK Foam Koło Duet H3 80x200
Ostatnio oglądane produkty:
  • materac piankowo-lateksowy MK Foam Koło Duet H3 80x200
Do tego produktu pasuje:
  • materac piankowo-lateksowy MK Foam Koło Duet H3 80x200
  • materac piankowo-lateksowy MK Foam Koło Duet H3 80x200
  • materac piankowo-lateksowy MK Foam Koło Duet H3 80x200
  • materac piankowo-lateksowy MK Foam Koło Duet H3 80x200
  • materac piankowo-lateksowy MK Foam Koło Duet H3 80x200
  • materac piankowo-lateksowy MK Foam Koło Duet H3 80x200
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac piankowo-lateksowy Duet H3 80x200 .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac piankowy DUET H3 został wykonany z połączenia dwóch pianek: moletowanej pianki wysokoelastycznej Kaltschaum, która ma mniej jednolitą strukturę, dzięki czemu zachowana jest stała wymian powietrza. W jej wnętrzu nie gromadzą się grzyby, pleśnie i inne drobnoustroje, co wpływa na jej higieniczność. Dzięki konturowym nacięciom materac został podzielony na strefy twardości odpowiednie dla poszczególnych partii ciała. Druga z pianek to bardzo wytrzymały lateks. Pianka lateksowa jest materiałem antybakteryjnym, antygrzybicznym, higienicznym i trudnym do odkształcenia. Posiada kanaliki dla lepszej wentylacji całego wkładu, co pozwala uniknąć namnażania się grzybów, niebezpiecznych pleśni i innych drobnoustrojów. Dzięki temu materac jest odpowiedni dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz dla osób borykających się z alergiami. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 60 st. C pokrowiec Aloe Vera. Całkowita wysokość materaca wynosi ok. 20 cm.

Budowa:


Pianka Kaltschaum — specjalne moletowanie pozwala na odpowiednie podparcie w poszczególnych partiach ciała. Pianka ta ma mniej jednolitą strukturę komórkową od standardowej pianki, ponieważ należy do tzw. pianek otwartokomórkowych, gdzie żaden element pianki nie jest zamknięty. Umożliwia to swobodną cyrkulację powietrza we wnętrzu materaca, co ma znaczenie w codziennym użytkowaniu ze względu na właściwości higieniczne. Przepływ powietrza wewnątrz materaca ogranicza rozwój grzybów i niebezpiecznych pleśni. Pianka wysokoelastyczna HRKaltschaum jest też znana ze swojej trwałości ze względu na jej zwiększoną gęstość. Dzięki temu uzyskuje lepsze parametry podtrzymania ciała, komfortu, sprężystości i elastyczności.

Lateks — specjalny rodzaj pianki, wulkanizowany z dodatkiem naturalnego mleczka kauczukowego. Jest bardzo elastyczny, sprężysty i trwały. Dzięki swoim właściwościom, pod wpływem nacisku ciała, potrafi się dopasować do osoby leżącej. Ma przy tym bardzo zwartą strukturę, co sprawia, że wewnątrz pianki lateksowej nie rozwijają się drobnoustroje czy bakterie. Posiada kanaliki, umożliwiające wentylację.

Pokrowiec Aloe Vera — tkanina, która pielęgnuje skórę, działa nawilżająco, antybakteryjnie, regeneracyjnie, nadaje skórze elastyczność oraz wspomaga ukrwienie. Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie w temp. do 60 st. C. Skład materiału (30% wiskoza, 65% poliester z dodatkiem ekstraktu z liści aloesu, 5 % elastan).

Uwaga: zalecenia producenta, aby materac był użytkowany na stelażu elastycznym o odpowiednim rozstawie listew.

Parametry materaca Duet H3
:

wymiar: 80x200 cm
wysokość: ok. 20 cm
stopień twardości: twardy
wkład materaca: pianka Kaltschaum, pianka lateksowa
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak.
możliwość prania: tak
gwarancja: 2 lata

Materac odpowiedni dla: osób o wadze powyżej 80 kg oraz osób poszukujących twardego podłoża do spania. Dzięki zastosowaniu konturowych cięć w piance Kaltschaum materac ergonomicznie dostosowuje się do użytkownika.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 2 lata
Producent materaca MK Foam Koło Duet H3 udziela 2-letniej gwarancji na materac.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner