login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
pocket ARES MDC materac z włóknem kokosowym 180x200
materac kieszeniowy ares mdc 180x200 z mata kokosową
pocket ARES MDC materac z włóknem kokosowym 180x200 materac kieszeniowy ares mdc 180x200 z mata kokosową
Ostatnio oglądane produkty:
  • pocket ARES MDC materac z włóknem kokosowym 180x200
Do tego produktu pasuje:
  • pocket ARES MDC materac z włóknem kokosowym 180x200
  • pocket ARES MDC materac z włóknem kokosowym 180x200
  • pocket ARES MDC materac z włóknem kokosowym 180x200
  • pocket ARES MDC materac z włóknem kokosowym 180x200
  • pocket ARES MDC materac z włóknem kokosowym 180x200
  • pocket ARES MDC materac z włóknem kokosowym 180x200
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac pocket ARES 180x200 cm z lateksem i kokosem .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac kieszeniowy z kokosem Ares - rdzeń materaca stanowi formatka ze sprężyn kieszeniowych (pocketowych, woreczkowych). Każda z nich umieszczona jest w oddzielnej otulinie dla zapewnienia lepszej, niezależnej, cichej pracy. Wkład pocketowy został ułożony zgodnie z 7 strefami twardości, aby zapewnić odpowiednie podparcie dla poszczególnych partii ciała. Po obu stronach wkładu sprężynowego znajduje się przekładka filcowa, która delikatnie usztywnia cały wkład. Materac jest dwustronny, tzw. lato-zima, dzięki czemu użytkownik może, zgodnie ze swoimi potrzebami, wybrać jedną z dwóch stron. Pierwsza z nich, twardsza, posiada warstwę naturalnej maty kokosowej, która daje mocne podparcie ciała. Pod nią znajduje się pianka poliuretanowa nadająca sprężystość. Druga, bardziej miękka strona, składa się z warstwy pianki lateksowej, która jest bardzo higieniczna, trwała, trudno odkształcalna i elastyczna. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 40 st. C pokrowiec Dormia. Całkowita wysokość materaca wraz z pokrowcem wynosi ok. 17 cm.

Budowa od góry:

Mata kokosowa
- naturalne włókno, które powstaje z łupiny orzecha kokosowego. Charakteryzuje się dużą wchłanialnością wilgoci, ma właściwości utwardzające materac.

Pianka poliuretanowa
- nadaje sprężystość.

Filc - podwyższa wytrzymałość materaca, oddziela wkład sprężynowy od piankowego, znajduje się po obu jego stronach.

Sprężyny pocketowe (kieszeniowe, woreczkowe)
– w odróżnieniu od sprężyn bonellowych pracują niezależnie od siebie. Dzięki temu, w części materaca poddanej naciskowi, uginają się tylko te sprężyny, na których znajduje się ciężar. Ma to znaczenie dla prawidłowego ułożenia ciała podczas spania. Aby proces ten usprawnić, wkład pocketowy został wyposażony w 7 stref twardości tak, by odpowiednio podeprzeć poszczególne partie ciała użytkownika: głowę, barki, talię, biodra, uda, łydki oraz stopy. Gęstość sprężyn na metr kwadratowy to ok. 272 szt., przy czym każda z nich zapakowana jest w oddzielny woreczek, zapewniający indywidualną oraz cichą pracę. Wkład sprężynowy nadaje materacowi odpowiednią sprężystość.

Lateks - specjalny rodzaj pianki, wulkanizowany z dodatkiem naturalnego mleczka kauczukowego. Jest bardzo elastyczny, sprężysty i trwały. Dzięki swoim właściwościom, pod wpływem nacisku ciała, potrafi się dopasować do osoby leżącej. Ma przy tym bardzo zwartą strukturę, co sprawia, że wewnątrz pianki lateksowej nie rozwijają się drobnoustroje czy bakterie. Posiada kanaliki, umożliwiające wentylację.

Pokrowiec Dormia — tkanina, z jakiej został wykonany to 100% poliester. Jego struktura zapewnia odpowiednią wentylację. Dzięki wszytemu zamkowi błyskawicznemu z trzech stron utrzymanie prawidłowej higieny i czystości jest łatwiejsze. Pokrowiec ściągalny i pralny w temp. do ok. 40 st. C.

Parametry materaca Ares:

wymiar: 80x200 cm
wysokość: ok. 17 cm
stopień twardości: twardy/średniotwardy
wkład materaca: mata kokosowa, pianka poliuretanowa, filc, sprężyny kieszeniowe, filc, pianka lateksowa.
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
pokrowiec pralny: tak
gwarancja: 10 lat na sprężyny, 2 lata na pianki

Materac kieszeniowy Ares należy użytkować na stelażu bez regulacji, gdzie rozstaw listew nie jest szerszy niż 5 cm. Materac odpowiedni dla: osób, które cenią sobie możliwość skorzystania z dwóch różnych stron materaca: twardszej lub bardziej miękkiej.


    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 10 lat
Producent materaca Ares udziela 10 lat gwarancji.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner