login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac piankowy, kieszeniowy Hades mdc 180x200 visco, lateks
materac pocket 180x200 z lateksem i pianką visco
materac piankowy, kieszeniowy Hades mdc 180x200 visco, lateks materac pocket 180x200 z lateksem i pianką visco
Ostatnio oglądane produkty:
  • materac piankowy, kieszeniowy Hades mdc 180x200 visco, lateks
Do tego produktu pasuje:
  • materac piankowy, kieszeniowy Hades mdc 180x200 visco, lateks
  • materac piankowy, kieszeniowy Hades mdc 180x200 visco, lateks
  • materac piankowy, kieszeniowy Hades mdc 180x200 visco, lateks
  • materac piankowy, kieszeniowy Hades mdc 180x200 visco, lateks
  • materac piankowy, kieszeniowy Hades mdc 180x200 visco, lateks
  • materac piankowy, kieszeniowy Hades mdc 180x200 visco, lateks
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac kieszeniowy Hades 180x200 visco, lateks .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac kieszeniowy Hades z pianką termoleastyczną i lateksem. Rdzeń materaca stanowi formatka ze sprężyn kieszeniowych (pocketowych, woreczkowych) o gęstości sprężyn ok. 272 szt./m2. Każda z nich umieszczona jest w oddzielnej kieszonce dla zapewnienia lepszej, niezależnej, cichej pracy. Dzięki niezależnej pracy sprężyn wkład pocketowy został podzielony zgodnie z 7 strefami twardości, by zapewnić odpowiednie podparcie dla poszczególnych partii ciała użytkownika. Materac posiada uniwersalną budowę tzw. lato-zima, dzięki czemu osoba korzystająca z materaca w dowolnym momencie użytkowania może go odwrócić i skorzystać ze strony o innych właściwościach. Po obu stronach formatki kieszeniowej znajduje się przekładka tapicerska, która ma z zadanie zabezpieczyć pianki od sprężyn i delikatnie usztywnić wkład. Po stronie miększej bezpośrednio pod pokrowcem znajduje się piana termoelastyczna, która reaguje pod wpływem temperatury i ciężaru ciała osoby leżącej. Tego rodzaju pianka może zapewnić delikatne zagłębienie i odwzorowanie naturalnych krzywizn kręgosłupa. Natomiast kolejną wartę stanowi bardzo trwała, higieniczna, pianka lateksowa, która w swej budowie posiada kanaliki dla zapewnienia stałej cyrkulacji powietrza wewnątrz materaca. Po stronie twardszej umieszczona została warstwa pianki poliuretanowej, która nadaje materacowi odpowiednią sprężystość. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 40 st. C pokrowiec Dormia. Wysokość wkładu wraz z pokrowcem wynosi ok. 18 cm.

Budowa:

Pianka termoelastyczna (memory, visco) - specjalna pianka, która reaguje pod wpływem temperatury i ciężaru ciała, zapewniając odpowiednie dopasowanie do krzywizn kręgosłupa, tzw. pianka z pamięcią. Dzięki temu, że zmniejsza nacisk na ciało, pianka ta zapobiega odleżynom, poprawia krążenie, daje uczucie delikatnego otulenia i komfortu. Polecana dla dorosłych w każdym wieku, a dla dzieci: powyżej 3. roku życia.

Lateks — specjalny rodzaj pianki, wulkanizowany z dodatkiem naturalnego mleczka kauczukowego. Jest bardzo elastyczny, sprężysty i trwały. Dzięki swoim właściwościom, pod wpływem nacisku ciała, potrafi się dopasować do osoby leżącej. Ma przy tym bardzo zwartą strukturę, co sprawia, że wewnątrz pianki lateksowej nie rozwijają się drobnoustroje czy bakterie. Posiada kanaliki, umożliwiające wentylację.

Filc — podwyższa wytrzymałość materaca (znajduje się nad i pod warstwą sprężyn).

Sprężyny pocketowe
(kieszeniowe, woreczkowe) – w odróżnieniu od sprężyn bonellowych pracują niezależnie od siebie. Dzięki temu, w części materaca poddanej naciskowi, uginają się tylko te sprężyny, na których znajduje się ciężar. Ma to znaczenie dla prawidłowego ułożenia ciała podczas spania. Aby proces ten usprawnić, wkład pocketowy został wyposażony w 7 stref twardości tak, by odpowiednio podeprzeć poszczególne partie ciała użytkownika: głowę, barki, talię, biodra, uda, łydki oraz stopy. Gęstość sprężyn na metr kwadratowy to ok. 272 szt., przy czym każda z nich zapakowana jest w oddzielny woreczek, zapewniający indywidualną oraz cichą pracę. Wkład sprężynowy nadaje materacowi odpowiednią sprężystość.

Pianka poliuretanowa
— nadaje materacowi twardość i sprężystość.

Pokrowiec Dormia
— pikowany pokrowiec wykonany w 100% z włókien poliestrowych. Antyalergiczny, przewiewny, odporny na zabrudzenia i rozciągnięcia, zapewnia dobrą wentylację. Posiada zamek błyskawiczny, co ułatwia ściąganie i pranie pokrowca w temp. do 40 st. C.

Materac należy użytkować na stelażu bez regulacji, gdzie rozstaw listew nie jest szerszy niż 5 cm.

Parametry materaca Hades:


wymiar: 180x200 cm
wysokość: ok. 18 cm
stopień twardości: średniotwardy
wkład materaca: pianka visco, pianka lateksowa, filc, sprężyny kieszeniowe, filc, pianka poliuretanowa
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
gwarancja: 10 lat na sprężyny, 2 lata na pianki

Materac odpowiedni dla:
osób, dla których ważne jest, aby materac posiadał uniwersalną budowę, dzięki której użytkownik może w dowolnym momencie dopasować twardość odpowiadającą aktualnym potrzebom.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 10 lat
Producent materaca Hades udziela 10-letniej gwarancji na sprężyny i 2-letniej gwarancji na pianki.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner