login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
pocket Tetyda materac multipocket z pianką visco i lateksem 180x200
materac multipocket Tetyda 180x200 visco, lateks
pocket Tetyda materac multipocket z pianką visco i lateksem 180x200 materac multipocket Tetyda 180x200 visco, lateks
Ostatnio oglądane produkty:
  • pocket Tetyda materac multipocket z pianką visco i lateksem 180x200
Do tego produktu pasuje:
  • pocket Tetyda materac multipocket z pianką visco i lateksem 180x200
  • pocket Tetyda materac multipocket z pianką visco i lateksem 180x200
  • pocket Tetyda materac multipocket z pianką visco i lateksem 180x200
  • pocket Tetyda materac multipocket z pianką visco i lateksem 180x200
  • pocket Tetyda materac multipocket z pianką visco i lateksem 180x200
  • pocket Tetyda materac multipocket z pianką visco i lateksem 180x200
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac multipocket Tetyda 180x200 z pianką termoelastyczną .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac kieszeniowy multipocket Tetyda z pianką termoelastyczną. Wkład materaca stanowi formatka multipocket, gdzie sprężyny mają mniejszą średnicę w porównaniu do standardowych sprężyn pocketowych, dzięki czemu jest ich dwa razy więcej na każdy metr kwadratowy i przekłada się to na więcej punktów podparcia. Sprężynki znajdują się w osobnych kieszonkach dla zachowania cichej, niezależnej pracy. Formatka multipocket została ułożona zgodnie z 7-strefami twardości, by odpowiednio podeprzeć poszczególne partie ciała użytkownika. Uniwersalna budowa tzw. lato-zima pozwala na optymalne dopasowanie do potrzeb użytkownika. Po obu stronach wkładu multipocket znajduje się przekładka filcowa, która oddziela pianki od sprężyn. Po stronie twardszej znajduje się bardzo trwała, higieniczna pianka lateksowa. Tego rodzaju pianka posiada w swej budowie kanaliki dla poprawy cyrkulacji wewnątrz pianki. Po stronie miększej umieszczona jest komfortowa pianka termoelastyczna, która reaguje pod wpływem temperatury i ciężaru ciała użytkownika, zapewniając delikatne zagłębienie i otulenie. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 40 st. C. pokrowiec Dormia. Całkowita wysokość materaca wynosi ok. 21 cm.

Budowa:

Lateks
— specjalny rodzaj pianki, wulkanizowany z dodatkiem naturalnego mleczka kauczukowego. Jest bardzo elastyczny, sprężysty i trwały. Dzięki swoim właściwościom, pod wpływem nacisku ciała, potrafi się dopasować do osoby leżącej. Ma przy tym bardzo zwartą strukturę, co sprawia, że wewnątrz pianki lateksowej nie rozwijają się drobnoustroje czy bakterie. Posiada kanaliki, umożliwiające wentylację.

Filc
— podwyższa wytrzymałość materaca (znajduje się nad i pod warstwą sprężyn).

Sprężyny multipocket – sprężyny ułożone w pojedynczych woreczkach, których praca jest niezależna, charakteryzujące się mniejszą niż w standardowych materacach pocketowych (kieszeniowych) średnicą. Dzięki temu uzyskujemy większą liczbę sprężyn na każdy metr kwadratowy – ponad 500 w porównaniu do ok. 250 sprężyn/m2. Podpieranie ciała jest więc realizowane przez dwukrotnie większą ilość sprężyn, co oznacza lepsze dopasowanie materaca niż w przypadku standardowych sprężyn kieszeniowych (pocketowych). Są one ułożone w 7 stref twardości, dzięki czemu odpowiednio mogą zostać podparte poszczególne partie ciała użytkownika: głowa, barki, talia, biodra, uda, łydki, stopy. Jednocześnie wkład sprężynowy nadaje materacowi odpowiednią twardość i sprężystość.

Pianka termoelastyczna - specjalna pianka, która reaguje pod wpływem temperatury i ciężaru ciała, zapewniając odpowiednie dopasowanie do krzywizn kręgosłupa. Zapobiega odleżynom, poprawia krążenie, daje uczucie delikatnego otulenia i komfortu. Polecana dla dorosłych, młodzieży i dzieci powyżej 3. roku życia.

Pokrowiec Dormia - tkanina, z jakiej został wykonany to 100% poliester. Jego struktura zapewnia odpowiednią wentylację. Dzięki wszytemu zamkowi błyskawicznemu z trzech stron utrzymanie prawidłowej higieny i czystości jest łatwiejsze. Pokrowiec ściągalny i pralny w temp. do ok. 40 st. C.


Materac należy użytkować na stelażu bez regulacji, gdzie rozstaw listew nie jest szerszy niż 5 cm.

Parametry materaca Tetyda:


wymiar: 180x200
wysokość: ok. 21 cm
stopień twardości: średniotwardy
wkład materaca: pianka lateksowa, filc, sprężyna multipocket, filc, pianka termoelastyczna
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
gwarancja: 5 lat na sprężyny, 2 lata na pianki

Materac odpowiedni dla: osób, które preferują podłoże sprężynowe z higienicznymi właściwościami pianki lateksowej. Możliwość skorzystania z drugiej delikatnie miększej strony jest dodatkowym atutem oraz zapewnia optymalne dopasowanie twardości do potrzeb użytkownika.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 5 lat
Producent materaca Tetyda udziela 5-letniej gwarancji na sprężyny, 2-letniej gwarancji na pianki.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner