login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
amerika multipocket h3 mk foam koło 180x200 materac sprężynowy
amerika multipocket h3 mk foam koło 180x200 materac sprężynowy
Ostatnio oglądane produkty:
  • amerika multipocket h3 mk foam koło 180x200 materac sprężynowy
Do tego produktu pasuje:
  • amerika multipocket h3 mk foam koło 180x200 materac sprężynowy
  • amerika multipocket h3 mk foam koło 180x200 materac sprężynowy
  • amerika multipocket h3 mk foam koło 180x200 materac sprężynowy
  • amerika multipocket h3 mk foam koło 180x200 materac sprężynowy
  • amerika multipocket h3 mk foam koło 180x200 materac sprężynowy
  • amerika multipocket h3 mk foam koło 180x200 materac sprężynowy
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac sprężynowy Amerika Multipocket H3 180x200 dwustronny .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac kieszeniowy z pianką termoelastyczną Amerika Multipocket H3. Rdzeń materaca stanowi formatka ze sprężyn kieszeniowych typu multipocket o twardości H3 i dwukrotnie większej liczbie sprężyn na metr kwadratowy niż w standardowych sprężynach kieszeniowych. Jest ich ok. 512 na każdy metr kwadratowy, w porównaniu do 256 sprężyn na metr kwadratowy w materacach pocketowych. Sprężyny multipocket mają też mniejszą średnicę niż pocketowe (standardowe kieszeniowe), dzięki czemu mogą lepiej się dopasować do krzywizn ciała i kręgosłupa. Wkład sprężynowy posiada 7 stref twardości tak, by zapewnić odpowiednie ułożenie poszczególnych partii ciała. Każda ze sprężynek umieszczona jest w osobnym woreczku, co zapewnia niezależną pracę każdej z nich oraz umożliwia sprężynom cichą pracę. Materac jest dwustronny (tzw. lato-zima), posiada dwie różne strony użytkowe. Po jednej stronie nad sprężynami znajduje warstwa pianka termoelastyczna (memory), której zadaniem jest delikatne dopasowanie się do ciała użytkownika. Druga strona materaca jest twardsza. Obłożono ją 3 cm pianką Kaltschaum. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 60 st. C. pokrowiec Aqualite. Wysokość materaca wynosi ok. 19 cm.

Budowa:

Pianka termoelastyczna (memory, visco
) - specjalna pianka, która reaguje pod wpływem temperatury i ciężaru ciała, zapewniając odpowiednie dopasowanie do krzywizn kręgosłupa, tzw. pianka z pamięcią.
Dzięki temu, że zmniejsza nacisk na ciało, pianka ta zapobiega odleżynom, poprawia krążenie, daje uczucie delikatnego otulenia i komfortu. Polecana dla dorosłych w każdym wieku, a dla dzieci: powyżej 3. roku życia.

Sprężyny multipocket – wykonana z drutu o twardości H3, sprężyny ułożone w pojedynczych woreczkach, których praca jest niezależna i cicha, charakteryzujące się mniejszą niż w standardowych materacach pocketowych (kieszeniowych) średnicą. Dzięki temu uzyskujemy większą liczbę sprężyn na każdy metr kwadratowy – ponad 500 w porównaniu do ok. 250 sprężyn/m2. Podpieranie ciała jest więc realizowane przez dwukrotnie większą ilość sprężyn, co oznacza lepsze dopasowanie materaca niż w przypadku standardowych sprężyn kieszeniowych (pocketowych). Są one ułożone w 7 stref twardości, dzięki czemu odpowiednio mogą zostać podparte poszczególne partie ciała użytkownika: głowa, barki, talia, biodra, uda, łydki, stopy. Jednocześnie wkład sprężynowy nadaje materacowi odpowiednią twardość i sprężystość.

Pianka wysokoelastyczna Kaltschaum
— ma mniej jednolitą strukturę komórkową od standardowej pianki, ponieważ należy do tzw. pianek otwartokomórkowych, gdzie żaden element pianki nie jest zamknięty. Umożliwia to swobodną cyrkulację powietrza we wnętrzu materaca, co ma znaczenie w codziennym użytkowaniu ze względu na właściwości higieniczne. Przepływ powietrza wewnątrz materaca ogranicza rozwój grzybów i niebezpiecznych pleśni. Pianka wysokoelastyczna Kaltschaum jest też znana ze swojej trwałości ze względu na jej zwiększoną gęstość. Dzięki temu uzyskuje lepsze parametry podtrzymania ciała, komfortu, sprężystości i elastyczności.

Pokrowiec Aqualite
— wykonany jest z niepikowanego materiału obiciowego o składzie: 5% elastan, 30% torlen, 65% poliester. Zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie pokrowca i wypranie go w temp. do 60 st. C, co zapewnia zachowania higieny spania.

Uwaga: zalecenia producenta, aby materac był użytkowany na stelażu elastycznym o odpowiednim rozstawie listew.

Parametry materaca Amerika Multipocket H3:

wymiar: 180x200 cm
wysokość: ok. 19 cm
stopień twardości: twardy
wkład materaca: pianka termoelatyczna, sprężyna multipocket, pianka Kaltschaum
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
możliwość prania: tak
gwarancja: 2 lata

Materac odpowiedni dla: młodzieży, osób dorosłych o dowolnej wadze (nawet powyżej 100 kg) oraz osób poszukujących materaca o dwóch różnych twardościach. Jedna z nich jest bardziej miękka przez zastosowanie pianki termoelastycznej, a druga twardsza. Dzięki temu jest możliwość obrócenia materaca i skorzystania z odpowiedniej dla siebie strony.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 2 lata
Materac Amerika Multipocket H3 posiada 2-letnią gwarancję.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner