login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac multipocket hilding Flamenco 90x190
materac z małymi sprężynami kieszeniowymi multipocket 90x190 Flamenco hilding
materac kieszeniowy multipocket Flamenco hilding 90x190 lateks dwustronny
materac multipocket hilding Flamenco 90x190 materac z małymi sprężynami kieszeniowymi multipocket 90x190 Flamenco hilding materac kieszeniowy multipocket Flamenco hilding 90x190 lateks dwustronny
Ostatnio oglądane produkty:
  • materac multipocket hilding Flamenco 90x190
Do tego produktu pasuje:
  • materac multipocket hilding Flamenco 90x190
  • materac multipocket hilding Flamenco 90x190
  • materac multipocket hilding Flamenco 90x190
  • materac multipocket hilding Flamenco 90x190
  • materac multipocket hilding Flamenco 90x190
  • materac multipocket hilding Flamenco 90x190
« poprzedni produkt

materac multipocket HILDING FLAMENCO 90x190 z lateksem i pianką HR 15 lat gwarancji .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac multipocket Flamenco Hilding z lateksem — rdzeń materaca stanowi formatka kieszeniowa typu multipocket o dwukrotnie większej liczbie sprężyn na każdy metr kwadratowy oraz znacznie większej liczbie punktów podparcia niż w standardowych materacach pocketowych. Każda ze sprężyn znajduje się w osobnej kieszonce, otulinie, dzięki czemu pracują cicho i niezależnie od siebie. Dzięki temu, że każda ze sprężyn pracuje indywidualnie, wkład multipocket został podzielony na 7 stref twardości, by odpowiednio podeprzeć poszczególne partie ciała. Uniwersalna budowa materaca tzw. lato-zima pozwala na optymalne dopasowanie twardości do aktualnych potrzeb użytkownika. Po stronie miększej znajduje się moletowana pianka lateksowa, która jest tworzywem bardzo trwałym i higienicznym. Pianka lateksowa w swej budowie posiada liczne kanaliki, dzięki którym ułatwiona jest cyrkulacja powietrza. Strona twardsza posiada obłożenie z pianki wysokoelastycznej HR, która należy do grupy pian otwartokomórkowych i jest bardzo trwałym, trudnym do odkształcenia materiałem. We wnętrzu pianki HR nie znajdziemy miejsc niedostępnych dla powietrza, dzięki czemu zachowana jest stała cyrkulacja. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 60 st. C pokrowiec Tencel. Całkowita wysokość materaca wraz z pokrowcem wynosi ok. 22 cm.

Budowa:

Lateks
— specjalnie moletowana pianka, wulkanizowana z dodatkiem naturalnego mleczka kauczukowego. Jest bardzo elastyczny, sprężysty i trwały. Dzięki swoim właściwościom, pod wpływem nacisku ciała, potrafi się dopasować do osoby leżącej. Ma przy tym bardzo zwartą strukturę, co sprawia, że wewnątrz pianki lateksowej nie rozwijają się drobnoustroje czy bakterie. Posiada kanaliki, umożliwiające wentylację.

Sprężyny multipocket – sprężyny ułożone w pojedynczych woreczkach, których praca jest niezależna, charakteryzujące się mniejszą niż w standardowych materacach pocketowych (kieszeniowych) średnicą. Dzięki temu uzyskujemy większą liczbę sprężyn na każdy metr kwadratowy – ok. 512 w porównaniu do ok. 256 sprężyn/m2. Podpieranie ciała jest więc realizowane przez znacznie większą ilość sprężyn, co oznacza lepsze dopasowanie materaca niż w przypadku standardowych sprężyn kieszeniowych (pocketowych). Są one ułożone w 7 stref twardości, dzięki czemu odpowiednio mogą zostać podparte poszczególne partie ciała użytkownika: głowa, barki, talia, biodra, uda, łydki, stopy. Jednocześnie wkład sprężynowy nadaje materacowi odpowiednią twardość i sprężystość.

Pianka wysokoelastyczna HR — ma mniej jednolitą strukturę komórkową niż standardowa pianka, ponieważ należy do tzw. pianek otwartokomórkowych, gdzie żaden element nie jest zamknięty. Umożliwia to swobodną cyrkulację powietrza w jej wnętrzu, przez co ograniczony jest rozwój grzybów i niebezpiecznych pleśni. Poza swoimi właściwościami higienicznymi pianka wysokoelastyczna HR jest znana ze swojej trwałości, która wynika ze zwiększonej gęstości. Dzięki temu uzyskuje lepsze parametry podtrzymania ciała, komfortu, sprężystości i elastyczności.

Pokrowiec Tencel — wysokiej jakości dzianina przyjazna środowisku, powstała z biodegradowalnych włókien, w certyfikowanym procesie produkcji. Dzięki systemowi specjalnych kanalików, które wchłaniają i odprowadzają wilgoć na zewnątrz, pokrowiec ma wyjątkowe właściwości oddychające i higieniczne. Jest przy tym bardzo przyjemny w dotyku, ma gładką, aksamitną powierzchnię, nie powoduje podrażnień skóry. Dzianina posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100, charakteryzujący produkty wolne od niebezpiecznych chemikaliów. Efektowny sposób pikowania dodatkowo wpływa na odczucie delikatnej, przyjemnej miękkości i puszystości. Pokrowiec Tencel posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie w temperaturze do 60 st. C oraz na całym jego obwodzie znajduje się taśma wentylacyjna, która usprawnia odprowadzenie ciepła zgromadzonego w materacu na zewnątrz.

Parametry materaca Flamenco Hilding:


wymiar: 90x190 cm
wysokość: ok. 22 cm
stopień twardości: średniotwardy
wkład materaca: pianka lateksowa, sprężyna multipocket, pianka wysokoelastyczna HR
pokrowiec zdejmowalny: tak
możliwość prania: tak
produkt medyczny: nie
gwarancja: 15 lat

Materac odpowiedni dla: osób, które preferują średniotwarde podłoże do spania z higienicznymi właściwościami pianek: lateksowej i wysokoelastycznej HR. Dodatkowo dwa różne odczucia twardości pozwalają na optymalne dopasowanie stron do potrzeb użytkownika.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 15 lat
Producent materaca Hilding Flamenco udziela 15-letniej gwarancji na cały materac.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner