login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac lateksowy udine 4 kids fdm 80x180 miękki
materac fdm udine 4 kids 80x180  lateksowy
lateksowy materac udine 4 kids fdm 80x180
materac lateksowy udine 4 kids fdm 80x180 miękki materac fdm udine 4 kids 80x180  lateksowy lateksowy materac udine 4 kids fdm 80x180
Ostatnio oglądane produkty:
  • materac lateksowy udine 4 kids fdm 80x180 miękki
Do tego produktu pasuje:
  • materac lateksowy udine 4 kids fdm 80x180 miękki
  • materac lateksowy udine 4 kids fdm 80x180 miękki
  • materac lateksowy udine 4 kids fdm 80x180 miękki
  • materac lateksowy udine 4 kids fdm 80x180 miękki
  • materac lateksowy udine 4 kids fdm 80x180 miękki
  • materac lateksowy udine 4 kids fdm 80x180 miękki
nastepny produkt »

materac lateksowy Udine 4 Kids 80x180 .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac lateksowy Udine 4 Kids — zbudowany z bloku pianki lateksowej, który swoje działanie uzyskał dzięki odpowiednim nacięciom oraz perforacjom, zapewniającym odpowiednie podtrzymanie poszczególnych partii ciała. Materac jest odwracalny, posiada dwie strony użytkowe o takiej samej twardości. Pianka lateksowa jest materiałem antybakteryjnym, antygrzybicznym, higienicznym i trudnym do odkształcenia. Posiada kanaliki dla lepszej wentylacji całego wkładu, co pozwala uniknąć namnażania się grzybów, niebezpiecznych pleśni i innych drobnoustrojów. Dzięki temu materac jest odpowiedni dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz dla osób borykających się z alergiami. Materac może być używany na stelażach regulowanych, z podnoszonym zagłówkiem i zanóżkiem. Posiada higieniczny, ściągalny i pralny w temp. do 40 st. C. pokrowiec Jersey. Wysokość: ok. 9 cm

Budowa:

Lateks - specjalny rodzaj pianki, wulkanizowany z dodatkiem naturalnego mleczka kauczukowego. Jest bardzo elastyczny, sprężysty i trwały. Dzięki swoim właściwościom, pod wpływem nacisku ciała, potrafi się dopasować do osoby leżącej. Ma przy tym bardzo zwartą strukturę, co sprawia, że wewnątrz pianki lateksowej nie rozwijają się drobnoustroje czy bakterie. Posiada kanaliki, umożliwiające wentylację. Posiada specjalne nacięcia, tworzące 7 stref twardości dla odpowiedniego ułożenia poszczególnych partii ciała: głowy, barków, talii, bioder, ud, łydek oraz stóp.

Pokrowiec Jersey — pikowany pokrowiec wykonany w 100% z włókien poliestrowych. Antyalergiczny, przewiewny, odporny na zabrudzenia i rozciągnięcia, zapewnia dobrą wentylację. Posiada zamek błyskawiczny z trzech stron, co ułatwia ściąganie i pranie pokrowca w temp. do 40 st. C. Do produkcji pokrowca wykorzystywane są certyfikowane surowce.

Parametry materaca Udine 4 Kids:

wymiar: 80x180 cm
wysokość: ok. 9 cm
stopień twardości: średniotwardy
wkład materaca: pianka lateksowa
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
gwarancja: 2 lata

Materac odpowiedni dla: dzieci, młodzieży, które cenią sobie trwałość oraz higieniczność lateksu. Dwustronność materaca jest dodatkowym atutem, który przekłada się na wydłużony okres użytkowania.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 2 lata
Producent materaca Udine 4 Kids udziela 2-letniej gwarancji.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner