login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac sprężynowy claus fdm 80x200 z mata kokosową
materac pocketowy fdm claus 80x200 visco, lateks, kokos
materac kieszeniowy claus 80x200 lato-zima
materac sprężynowy claus fdm 80x200 z mata kokosową materac pocketowy fdm claus 80x200 visco, lateks, kokos materac kieszeniowy claus 80x200 lato-zima
Ostatnio oglądane produkty:
  • materac sprężynowy claus fdm 80x200 z mata kokosową
Do tego produktu pasuje:
  • materac sprężynowy claus fdm 80x200 z mata kokosową
  • materac sprężynowy claus fdm 80x200 z mata kokosową
  • materac sprężynowy claus fdm 80x200 z mata kokosową
  • materac sprężynowy claus fdm 80x200 z mata kokosową
  • materac sprężynowy claus fdm 80x200 z mata kokosową
  • materac sprężynowy claus fdm 80x200 z mata kokosową
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac kieszeniowy Claus 80x200 kokos, lateks, visco .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac kieszeniowy Claus z kokosem — rdzeń materaca stanowi formatka pocketowa, woreczkowa, gdzie każda ze sprężyn znajduje się w osobnej otulinie, dzięki czemu sprężyny pracują cicho, niezależnie od siebie. Wkład pocketowy został podzielony zgodnie z 7 strefami twardości, by zapewnić lepsze podparcie poszczególnych partii ciała. Uniwersalna budowa materaca tzw. lato-zima pozwala na optymalne dopasowanie powierzchni do potrzeb użytkownika. Po obu stronach wkładu pocketowego znajduje się warstwa filcu, który zabezpiecza sprężyny od pianek, nad nim umieszczona została pianka poliuretanowa oraz warstwa utwardzająca w postaci naturalnego włókna, jakim jest mata kokosowa. Odmienne odczucie zapewniają nam pianki, które zostały umieszczone w górnej warstwie wkładu. Po jednej ze stron znajduje się warstwa pianki termoelastycznej, która działa pod wpływem temperatury i ciężaru ciała osoby leżącej, pozwalając na delikatne zagłębienie i otulenie sylwetki. Natomiast druga strona materaca została obłożona higieniczną, trwałą, bardzo elastyczną pianką lateksową, która w swej budowie posiada kanaliki dla zachowania lepszej cyrkulacji powietrza. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 40 st. C pokrowiec Jersey. Wysokość materaca wraz z pokrowcem wynosi ok. 23 cm.

Budowa:

Pianka termoelastyczna - specjalny rodzaj pianki, która reaguje pod wpływem temperatury i ciężaru ciała, zapewniając odpowiednie dopasowanie do krzywizn kręgosłupa. Pianka ta zapobiega odleżynom, poprawia krążenie, daje uczucie delikatnego otulenia i komfortu. Polecana dla dzieci powyżej 3. roku życia.

Mata kokosowa — naturalne włókno, które powstaje z łupiny orzecha kokosowego. Charakteryzuje się dużą wchłanialnością wilgoci, ma właściwości utwardzające materac. Została umieszczona po obu stronach wkładu.

Pianka poliuretanowa — nadaje materacowi sprężystość, znajduje się po obu stronach materaca.

Filc — oddziela wkład sprężynowy od piankowego po obu jego stronach.

Sprężyny pocketowe (kieszeniowe, woreczkowe) – w odróżnieniu od sprężyn bonellowych pracują niezależnie od siebie. Dzięki temu, w części materaca poddanej naciskowi, uginają się tylko te sprężyny, na których znajduje się ciężar. Ma to znaczenie dla prawidłowego ułożenia ciała podczas spania. Aby proces ten usprawnić, wkład pocketowy został wyposażony w 7 stref twardości tak, by odpowiednio podeprzeć poszczególne partie ciała użytkownika: głowę, barki, talię, biodra, uda, łydki oraz stopy. Gęstość sprężyn na metr kwadratowy to ok. 289 szt., przy czym każda z nich zapakowana jest w oddzielny woreczek, zapewniający indywidualną oraz cichą pracę. Wkład sprężynowy nadaje materacowi odpowiednią sprężystość.

Lateks
— specjalny rodzaj pianki, wulkanizowany z dodatkiem naturalnego mleczka kauczukowego. Jest bardzo elastyczny i sprężysty. Dzięki swoim właściwościom, pod wpływem nacisku ciała, potrafi się dopasować do osoby leżącej. Ma przy tym bardzo zwartą strukturę, co sprawia, że wewnątrz pianki lateksowej nie rozwijają się drobnoustroje czy bakterie. Posiada kanaliki, umożliwiające wentylację.

Pokrowiec Premium Jersey — pikowany pokrowiec wykonany w 100% z włókien poliestrowych. Antyalergiczny, przewiewny, odporny na zabrudzenia i rozciągnięcia, zapewnia dobrą wentylację. Posiada zamek błyskawiczny z trzech stron, co ułatwia ściąganie i pranie pokrowca w temp. do 40 st. C. Do produkcji pokrowca wykorzystywane są certyfikowane surowce.

Parametry materaca Claus:


wymiar: 80x200 cm
wysokość: ok. 23 cm
stopień twardości: średniotwardy
wkład materaca: pianka visco, mata kokosowa, pianka poliuretanowa, filc, sprężyna kieszeniowa, filc, pianka poliuretanowa, mata kokosowa, pianka lateksowa
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
gwarancja: 2 lata

Materac odpowiedni dla: młodzieży, osób dorosłych, które preferują twardsze podłoże do spania o uniwersalnej budowie. Dzięki temu użytkownik może dopasować twardość odpowiadającą aktualnym potrzebom.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 2 lata
Producent materaca Claus udziela 2-letniej gwarancji na produkt.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner