login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac Ginaso fdm 90x200 piankowy z kokosem
materac Ginaso fdm  90x200 ze sprężynami
materac Ginaso fdm 90x200 piankowy z kokosem materac Ginaso fdm  90x200 ze sprężynami
Ostatnio oglądane produkty:
  • materac Ginaso fdm 90x200 piankowy z kokosem
Do tego produktu pasuje:
  • materac Ginaso fdm 90x200 piankowy z kokosem
  • materac Ginaso fdm 90x200 piankowy z kokosem
  • materac Ginaso fdm 90x200 piankowy z kokosem
  • materac Ginaso fdm 90x200 piankowy z kokosem
  • materac Ginaso fdm 90x200 piankowy z kokosem
  • materac Ginaso fdm 90x200 piankowy z kokosem
nastepny produkt »

Ginaso 90x200 materac kieszeniowy z kokosem .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac kieszeniowy Ginaso z kokosem. Rdzeń materaca stanowi formatka sprężynowa, pocketowa, gdzie każda ze sprężyn znajduje się w osobnym woreczku, kieszonce dla zapewnienia lepszej, niezależnej, cichej pracy. Wkłada kieszeniowy, został podzielony na 7 stref twardości, aby prawidłowo podtrzymać poszczególne partie ciała. Uniwersalna budowa tzw. lato-zima pozwala na optymalne dopasowanie stron materaca do potrzeb użytkownika. Po obu stronach wkładu pocketowego znajduje się przekładka filcowa, która zabezpiecza pianki od sprężyn. Po stronie miększej znajduje się moletowana pianka wysokoelastyczna HR, która posiada otwartokomórkową strukturę, dzięki czemu zachowana jest stała wymiana powietrza wewnątrz wkładu. Pod nią umieszczona jest pianka poliuretanowa, która nadaje materacowi odpowiednią sprężystość. Po stronie twardszej umieszczona jest warstwa moletowanej pianki termoelastycznej, która pozwala na dopasowanie się sylwetki pod wpływem temperatury i ciężaru ciała użytkownika. Kolejna wartstwa — mata kokosowa nadaje materacowi odpowiednią twardość, a pod nią umieszczona jest pianka poliuretanowa. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 40 st. C. pokrowiec Jersey. Całkowita wysokość materaca wraz z pokrowcem wynosi ok. 22 cm.

Budowa:

Pianka wysokoelastyczna HR
— ma mniej jednolitą strukturę komórkową od standardowej pianki, ponieważ należy do tzw. pianek otwartokomórkowych, gdzie żaden element pianki nie jest zamknięty. Umożliwia to swobodną cyrkulację powietrza we wnętrzu materaca, co ma znaczenie w codziennym użytkowaniu ze względu na właściwości higieniczne. Przepływ powietrza wewnątrz materaca ogranicza rozwój grzybów i niebezpiecznych pleśni. Pianka wysokoelastyczna HR jest też znana ze swojej trwałości ze względu na jej zwiększoną gęstość. Dzięki temu uzyskuje lepsze parametry podtrzymania ciała, komfortu, sprężystości i elastyczności. Dodatkowo pianka ta została specjalnie moletowana w 7 stref twardości, aby zapewnić lepsze podtrzymanie dla poszczególnych partii ciała.

Pianka poliuretanowa — nadaje materacowi sprężystość.

Filc — podwyższa wytrzymałość materaca (znajduje się nad i pod warstwą sprężyn).

Sprężyny pocketowe
(kieszeniowe, woreczkowe) – w odróżnieniu od sprężyn bonellowych pracują niezależnie od siebie. Dzięki temu, w części materaca poddanej naciskowi, uginają się tylko te sprężyny, na których znajduje się ciężar. Ma to znaczenie dla prawidłowego ułożenia ciała podczas spania. Aby proces ten usprawnić, wkład pocketowy został wyposażony w 7 stref twardości tak, by odpowiednio podeprzeć poszczególne partie ciała użytkownika: głowę, barki, talię, biodra, uda, łydki oraz stopy. Gęstość sprężyn na metr kwadratowy to ok. 289 szt., przy czym każda z nich zapakowana jest w oddzielny woreczek, zapewniający indywidualną oraz cichą pracę. Wkład sprężynowy nadaje materacowi odpowiednią sprężystość.

Pianka poliuretanowa — nadaje materacowi sprężystość.

Mata kokosowa
— naturalne włókno, które powstaje z łupiny orzecha kokosowego. Charakteryzuje się dużą wchłanialnością wilgoci, ma właściwości utwardzające materac.

Pianka termoelastyczna - moletowana, 7-strefowa pianka, która reaguje pod wpływem temperatury i ciężaru ciała, zapewniając odpowiednie dopasowanie do krzywizn kręgosłupa.
Pianka ta zapobiega odleżynom, poprawia krążenie, daje uczucie delikatnego otulenia i komfortu. Polecana dla dzieci powyżej 3. roku życia.

Pokrowiec Premium Jersey
— pikowany pokrowiec wykonany w 100% z włókien poliestrowych. Antyalergiczny, przewiewny, odporny na zabrudzenia i rozciągnięcia, zapewnia dobrą wentylację. Posiada zamek błyskawiczny z trzech stron, co ułatwia ściąganie i pranie pokrowca w temp. do 40 st. C. Do produkcji pokrowca wykorzystywane są certyfikowane surowce.

Parametry materaca Ginaso:


wymiar: 90x200
wysokość: ok. 22 cm
stopień twardości: średniotwardy
wkład materaca: moletowana pianka HR, pianka poliuretanowa, filc, sprężyny kieszeniowe, filc, pianka poliuretanowa, mata kokosowa, moletowana pianka termoelastyczna
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
gwarancja: 2 lata

Materac odpowiedni dla: osób, które poszukują uniwersalnego, sprężynowego podłoża do spania. Dwie strony o różnej twardości pozwalają na optymalne dopasowanie do potrzeb użytkownika.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 2 lata
Producent materaca Ginaso udziela 2-letniej gwarancji.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner