login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac Laval Max fdm 80x200 z kokosem, dwustronny
materac Laval Max fdm 80x200 średnio twardy, bardzo twardy
materac kieszeniowy, sprężynowy laval max fdm 80x200 z kokosem
materac Laval Max fdm 80x200 z kokosem, dwustronny materac Laval Max fdm 80x200 średnio twardy, bardzo twardy materac kieszeniowy, sprężynowy laval max fdm 80x200 z kokosem
Ostatnio oglądane produkty:
 • materac Laval Max fdm 80x200 z kokosem, dwustronny
Do tego produktu pasuje:
 • materac Laval Max fdm 80x200 z kokosem, dwustronny
 • materac Laval Max fdm 80x200 z kokosem, dwustronny
 • materac Laval Max fdm 80x200 z kokosem, dwustronny
 • materac Laval Max fdm 80x200 z kokosem, dwustronny
 • materac Laval Max fdm 80x200 z kokosem, dwustronny
 • materac Laval Max fdm 80x200 z kokosem, dwustronny
« poprzedni produkt nastepny produkt »

Laval Max 80x200 materac kieszeniowy z kokosem .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac sprężynowy z matą kokosową Laval Max. Rdzeń materaca stanowi formatka ze sprężyn kieszeniowych (pocketowych, woreczkowych). Są one wyższe, mają ok. 18 cm, a każda z nich umieszczona jest w oddzielnej kieszonce dla zapewnienia lepszej, niezależnej, cichej pracy. Wkład pocketowy został ułożony zgodnie z 7 strefami twardości, aby zapewnić odpowiednie podparcie dla poszczególnych partii ciała. Materac ma dwie różne twardości po każdej ze stron, więc jest uniwersalny, tzw. lato-zima. Po stronie miększej ponad sprężynami znajduje się filc oraz warstwa pianki wysokoelastycznej HR, która jest bardzo trwała, trudna do odkształcenia i posiada otwartokomórkową strukturę. Zapewnia to prawidłową higienę w jej wnętrzu. Po drugiej, twardszej stronie, nad wkładem sprężynowym znajdują się 2 warstwy wpływające na odmienne odczucie podczas leżenia: filc oraz naturalna mata kokosowa o grubości 1 cm. Pomiędzy nimi znajduje się warstwa pianki poliuretanowej, nadająca materacowi odpowiedniej sprężystości. Dodatkowo bezpośrednie oddziaływanie maty kokosowej na ciało zostało delikatnie złagodzone syntetycznym włóknem klimatyzującym. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 40 st. C. pokrowiec Jersey.

Budowa:

Pianka wysokoelastyczna HR
— ma mniej jednolitą strukturę komórkową od standardowej pianki, ponieważ należy do tzw. pianek otwartokomórkowych, gdzie żaden element pianki nie jest zamknięty. Umożliwia to swobodną cyrkulację powietrza we wnętrzu materaca, co ma znaczenie w codziennym użytkowaniu ze względu na właściwości higieniczne. Przepływ powietrza wewnątrz materaca ogranicza rozwój grzybów i niebezpiecznych pleśni. Pianka wysokoelastyczna HR jest też znana ze swojej trwałości ze względu na jej zwiększoną gęstość. Dzięki temu uzyskuje lepsze parametry podtrzymania ciała, komfortu, sprężystości i elastyczności.

Pianka poliuretanowa — nadaje materacowi sprężystość.

Filc — podwyższa wytrzymałość, oddziela wkład sprężynowy od piankowego, znajduje się po obu jego stronach.

Sprężyny pocketowe
(kieszeniowe, woreczkowe) – w odróżnieniu od sprężyn bonellowych pracują niezależnie od siebie. Dzięki temu, w części materaca poddanej naciskowi, uginają się tylko te sprężyny, na których znajduje się ciężar. Ma to znaczenie dla prawidłowego ułożenia ciała podczas spania. Aby proces ten usprawnić, wkład pocketowy został wyposażony w 7 stref twardości tak, by odpowiednio podeprzeć poszczególne partie ciała użytkownika: głowę, barki, talię, biodra, uda, łydki oraz stopy. Gęstość sprężyn na metr kwadratowy to ok. 289 szt., przy czym każda z nich zapakowana jest w oddzielny woreczek, zapewniający indywidualną oraz cichą pracę. Wkład sprężynowy nadaje materacowi odpowiednią sprężystość.

Pianka poliuretanowa — nadaje materacowi sprężystość.

Mata kokosowa
— naturalne włókno, które powstaje z łupiny orzecha kokosowego. Charakteryzuje się dużą wchłanialnością wilgoci, ma właściwości utwardzające materac.

Włókno klimatyzujące
— przepuszczalne włókno syntetyczne, które dodatkowo delikatnie ociepla materac.

Pokrowiec Premium Jersey — pikowany pokrowiec wykonany w 100% z włókien poliestrowych. Antyalergiczny, przewiewny, odporny na zabrudzenia i rozciągnięcia, zapewnia dobrą wentylację. Posiada zamek błyskawiczny z trzech stron, co ułatwia ściąganie i pranie pokrowca w temp. do 40 st. C. Do produkcji pokrowca wykorzystywane są certyfikowane surowce.

Parametry materaca Laval Max:

wymiar: 80x200 cm
wysokość: ok. 26 cm
stopień twardości: średniotwardy/twardy
wkład materaca: pianka HR 2 cm, pianka poliuretanowa 2 cm, filc, sprężyny kieszeniowe 18 cm, filc, pianka poliuretanowa 2 cm, mata kokosowa 1 cm, włókno klimatyzujące
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
gwarancja: 2 lata

Materac odpowiedni dla: młodzieży oraz osób dorosłych, które cenią sobie twarde materace z możliwością skorzystania z drugiej, bardziej miękkiej strony.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 2 lata
Producent materaca Laval Max udziela 2-letniej gwarancji.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner