login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
pocket penelopa mdc materac kieszeniowy wysokoelastyczny 80x200
wysokoelastyczny materac penelopa  mdc 80x200
pocket penelopa mdc materac kieszeniowy wysokoelastyczny 80x200 wysokoelastyczny materac penelopa  mdc 80x200
Ostatnio oglądane produkty:
  • pocket penelopa mdc materac kieszeniowy wysokoelastyczny 80x200
Do tego produktu pasuje:
  • pocket penelopa mdc materac kieszeniowy wysokoelastyczny 80x200
  • pocket penelopa mdc materac kieszeniowy wysokoelastyczny 80x200
  • pocket penelopa mdc materac kieszeniowy wysokoelastyczny 80x200
  • pocket penelopa mdc materac kieszeniowy wysokoelastyczny 80x200
  • pocket penelopa mdc materac kieszeniowy wysokoelastyczny 80x200
  • pocket penelopa mdc materac kieszeniowy wysokoelastyczny 80x200
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac kieszeniowy Penelopa 80x200 wysokoelastyczny .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac pocketowy Penelopa — wnętrze materaca stanowi formatka ze sprężyn kieszeniowych (pocketowych, woreczkowych), każda ze sprężyn zapakowana jest w osobną otulinę, kieszonkę. Dzięki temu sprężyny działają cicho i niezależnie. Ułożone są w 7 stref twardości, by odpowiednio podeprzeć poszczególne partie ciała użytkownika. Po obu stronach wkładu sprężynowego znajduje się filc, który zabezpiecza pianki od sprężyn oraz delikatnie utwardza wkład. Nad nim umieszczona została pianka wysokoelastyczna HR, która należy do grupy pian tzw. otwartokomórkowych. Tego rodzaju piana charakteryzuje się odpowiednią cyrkulacją powietrza, co przekłada się na jej wydłużoną trwałość i higieniczność. Uniwersalna budowa materaca pozwala na korzystanie z obu jego stron o tych samych parametrach. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 40 st. C pokrowiec Dormia. Całkowita wysokość wkładu wraz z pokrowcem wynosi ok. 18 cm.

Budowa:

Pianka wysokoelastyczna HR
— ma mniej jednolitą strukturę komórkową od standardowej pianki, ponieważ należy to tzw. pianek otwartokomórkowych, gdzie żaden element pianki nie jest zamknięty. Umożliwia to swobodną cyrkulację powietrza we wnętrzu materaca, co ma znaczenie w codziennym użytkowaniu ze względu na właściwości higieniczne. Przepływ powietrza wewnątrz materaca ogranicza rozwój grzybów i niebezpiecznych pleśni. Pianka wysokoelastyczna HR jest też znana ze swojej trwałości ze względu na jej zwiększoną gęstość. Dzięki temu uzyskuje lepsze parametry podtrzymania ciała, komfortu, sprężystości i elastyczności.

Filc
— podwyższa wytrzymałość materaca (znajduje się nad i pod warstwą sprężyn).

Sprężyny pocketowe
(kieszeniowe, woreczkowe) – w odróżnieniu od sprężyn bonellowych pracują niezależnie od siebie. Dzięki temu, w części materaca poddanej naciskowi, uginają się tylko te sprężyny, na których znajduje się ciężar. Ma to znaczenie dla prawidłowego ułożenia ciała podczas spania. Aby proces ten usprawnić, wkład pocketowy został wyposażony w 7 stref twardości tak, by odpowiednio podeprzeć poszczególne partie ciała użytkownika: głowę, barki, talię, biodra, uda, łydki oraz stopy. Gęstość sprężyn na metr kwadratowy to ok. 272 szt., przy czym każda z nich zapakowana jest w oddzielny woreczek, zapewniający indywidualną oraz cichą pracę. Wkład sprężynowy nadaje materacowi odpowiednią sprężystość.

Pianka wysokoelastyczna HR — ma mniej jednolitą strukturę komórkową od standardowej pianki, ponieważ należy to tzw. pianek otwartokomórkowych, gdzie żaden element pianki nie jest zamknięty. Umożliwia to swobodną cyrkulację powietrza we wnętrzu materaca, co ma znaczenie w codziennym użytkowaniu ze względu na właściwości higieniczne. Przepływ powietrza wewnątrz materaca ogranicza rozwój grzybów i niebezpiecznych pleśni. Pianka wysokoelastyczna HR jest też znana ze swojej trwałości ze względu na jej zwiększoną gęstość. Dzięki temu uzyskuje lepsze parametry podtrzymania ciała, komfortu, sprężystości i elastyczności.

Pokrowiec Dormia
— pokrowiec wykonany w 100% z włókien poliestrowych. Antyalergiczny, przewiewny, odporny na zabrudzenia i rozciągnięcia, zapewnia dobrą wentylację. Posiada zamek błyskawiczny z trzech stron, co ułatwia ściąganie i pranie pokrowca w temp. do 40 st. C.

Parametry materaca Penelopa:

wymiar: 80x200 cm
wysokość: ok. 18 cm
stopień twardości: średniotwardy
wkład materaca: pianka wysokoelastyczna HR, filc, sprężyny kieszeniowe, filc, pianka wysokoelastyczna HR
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
gwarancja: 10 lat na sprężyny, 2 lata na pianki

Materac odpowiedni dla:
osób, które preferują sprężyste podłoże do spania o uniwersalnej budowie. Dwie strony użytkowe o tych samych właściwościach wpływają na wydłużony okres korzystania z materaca. Materac należy użytkować na stelażu bez regulacji, gdzie rozstaw listew nie jest szerszy niż 5 cm.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 10 lat
Producent materaca Penelopa udziela 10-letniej gwarancji na sprężyny, 2-letniej gwarancji na pianki.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner