login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac MODEST 80x200 sprężynowy z kokosem
materac sprężynowy MODEST 80x200 średniotwardy
materac MODEST 80x200 sprężynowy z kokosem materac sprężynowy MODEST 80x200 średniotwardy
Ostatnio oglądane produkty:
  • materac MODEST 80x200 sprężynowy z kokosem
Do tego produktu pasuje:
  • materac MODEST 80x200 sprężynowy z kokosem
  • materac MODEST 80x200 sprężynowy z kokosem
  • materac MODEST 80x200 sprężynowy z kokosem
  • materac MODEST 80x200 sprężynowy z kokosem
  • materac MODEST 80x200 sprężynowy z kokosem
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac kieszeniowy z kokosem Modest 80x200 .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac kieszeniowy Modest z kokosem i pianką masującą. Rdzeń materaca stanowi wkład pocketowy, każda ze sprężyn znajduje się w osobnej kieszonce, woreczku dla zachowania prawidłowej, cichej, niezależnej pracy. Sprężyny zostały ułożone zgodnie z 7 strefami twardości dla odpowiedniego podparcia poszczególnych partii ciała. Materac posiada uniwersalną budowę tzw. lato-zima, dzięki czemu użytkownik może odpowiednio dopasować twardość materac do aktualnych potrzeb. Po obu stronach wkładu sprężynowego znajduje się warstwa filcu, który oddziela sprężyny od pianek. Po stronie twardszej znajduje się moletowana, 7-strefowa pianka wysokoelastyczna HR, która posiada otwartokomórkową budowę, dzięki czemu zachowana jest prawidłowa cyrkulacja powietrza we wnętrzu materaca. Pod nią umieszczona jest warstwa naturalnej maty kokosowej, która podwyższa twardość materaca. Kolejną warstwą jest pianka poliuretanowa. Po stronie miększej umieszczona jest warstwa pianki poliuretanowej, która nadaje sprężystość. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 40 st. C. Wysokość materaca wynosi ok. 20 cm.

Budowa:

Pianka wysokoelastyczna HR
— ma mniej jednolitą strukturę komórkową od standardowej pianki, ponieważ należy do tzw. pianek otwartokomórkowych, gdzie żaden element pianki nie jest zamknięty. Umożliwia to swobodną cyrkulację powietrza we wnętrzu materaca, co ma znaczenie w codziennym użytkowaniu ze względu na właściwości higieniczne. Przepływ powietrza wewnątrz materaca ogranicza rozwój grzybów i niebezpiecznych pleśni. Pianka wysokoelastyczna HR jest też znana ze swojej trwałości ze względu na jej zwiększoną gęstość. Dzięki temu uzyskuje lepsze parametry podtrzymania ciała, komfortu, sprężystości i elastyczności. Dodatkowo pianka ta została specjalnie moletowana w 7 stref twardości, aby zapewnić lepsze podtrzymanie dla poszczególnych partii ciała.

Mata kokosowa — naturalne włókno z łupiny orzecha o 1 cm grubości, które bardzo dobrze wchłania wilgoć. Dzięki zastosowaniu maty kokosowej uzyskujemy stabilność i twardość materaca.

Pianka poliuretanowa — nadaje materacowi sprężystość.

Filc — podwyższa wytrzymałość materaca (znajduje się nad i pod warstwą sprężyn).

Sprężyny pocketowe
(kieszeniowe, woreczkowe) – w odróżnieniu od sprężyn bonellowych pracują niezależnie od siebie. Dzięki temu, w części materaca poddanej naciskowi, uginają się tylko te sprężyny, na których znajduje się ciężar. Ma to znaczenie dla prawidłowego ułożenia ciała podczas spania. Aby proces ten usprawnić, wkład pocketowy został wyposażony w 7 stref twardości tak, by odpowiednio podeprzeć poszczególne partie ciała użytkownika: głowę, barki, talię, biodra, uda, łydki oraz stopy. Gęstość sprężyn na metr kwadratowy to ok. 272 szt., przy czym każda z nich zapakowana jest w oddzielny woreczek, zapewniający indywidualną oraz cichą pracę. Wkład sprężynowy nadaje materacowi odpowiednią sprężystość.

Pianka poliuretanowa — nadaje materacowi sprężystość.

Pokrowiec Dormia — pikowany pokrowiec wykonany w 100% z włókien poliestrowych. Antyalergiczny, przewiewny, odporny na zabrudzenia i rozciągnięcia. Dzięki wszytemu zamkowi błyskawicznemu z trzech stron utrzymanie prawidłowej higieny i czystości jest łatwiejsze. Temperatura prania do 40 st. C.

Materac należy użytkować na stelażu bez regulacji, gdzie rozstaw listew nie jest szerszy niż 5 cm.

Parametry materaca Modest:

wymiar: 80x200
wysokość: ok. 20 cm
stopień twardości: twardy/średniotwardy
wkład materaca: moletowana pianka HR, mata kokosowa, pianka poliuretanowa, filc, sprężyna kieszeniowa, filc, pianka poliuretanowa
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
gwarancja: 10 lat na sprężyny, 2 lata na pianki

Materac odpowiedni dla: osób, które preferują twardsze podłoże. Dzięki dwóm różnym stronom o różnej twardości użytkownik może w dowolnym momencie wybrać odpowiednią twardość do aktualnych potrzeb.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 10 lat
Producent materaca Modest udziela 10 letniej gwarancji na sprężyny, 2 lata na pianki.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner