login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac kieszeniowy JANPOL KLIO 80x200 sprężynowy
materac kieszeniowy JANPOL KLIO 80x200 sprężynowy
Ostatnio oglądane produkty:
  • materac kieszeniowy JANPOL KLIO 80x200 sprężynowy
Do tego produktu pasuje:
  • materac kieszeniowy JANPOL KLIO 80x200 sprężynowy
  • materac kieszeniowy JANPOL KLIO 80x200 sprężynowy
  • materac kieszeniowy JANPOL KLIO 80x200 sprężynowy
  • materac kieszeniowy JANPOL KLIO 80x200 sprężynowy
  • materac kieszeniowy JANPOL KLIO 80x200 sprężynowy
  • materac kieszeniowy JANPOL KLIO 80x200 sprężynowy
« poprzedni produkt nastepny produkt »

rehabilitacyjny materac kieszeniowy JANPOL KLIO 80x200 .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac sprężynowy Klio — wnętrze materaca stanowi formatka ze sprężyn kieszeniowych (pocketowych), gdzie każda z nich umieszczona jest w osobnym woreczku dla zapewnienia lepszej, niezależnej oraz cichej pracy. Sprężyny ułożone są zgodnie z 7 strefami twardości, przez co mogą zapewnić odpowiednie ułożenie poszczególnych partii ciała. Materac jest dwustronny – posiada dwie strony użytkowe o tej samej budowie i twardości. Nad i pod formatką pocketową znajduje się pianka poliuretanowa, która nadaje materacowi odpowiednią sprężystość. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 40 st. C. pokrowiec Smart. Całkowita wysokość materaca wraz z pokrowcem wynosi ok. 18 cm.

Budowa:

Pianka poliuretanowa
— umieszczona po obu stronach wkładu sprężynowego nadaje materacowi sprężystość.

Sprężyny pocketowe
(kieszeniowe, woreczkowe) – sprężyny, które w odróżnieniu od sprężyn bonellowych pracują niezależnie od siebie. Dzięki temu, w części materaca poddanej naciskowi, pracują tylko te sprężyny, na których znajduje się ciężar. Ma to znaczenie dla prawidłowego ułożenia ciała podczas spania. Aby proces ten usprawnić, wkład pocketowy został wyposażony w 7 stref twardości tak, by odpowiednio podeprzeć poszczególne partie ciała użytkownika: głowę, barki, talię, biodra, uda, łydki oraz stopy. Gęstość sprężyn na metr kwadratowy to ok. 260 szt., przy czym każda z nich zapakowana jest w oddzielny woreczek, zapewniający indywidualną oraz cichą pracę. Jednocześnie wkład sprężynowy nadaje materacowi odpowiednią sprężystość.

Pokrowiec Smart — to wysokiej jakości miękka i delikatna dla skóry dzianina. Materiał dobrze dopasowuje się do wkładu i zachowuje swój pierwotny kształt nawet po wielu praniach. Zastosowanie zróżnicowanej sztywności materiału poprzez odpowiednie pikowanie wspomaga działanie strefowości materaca, przystosowując odpowiednie podparcie dla poszczególnych części ciała. Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy, dzięki czemu można łatwo zdjąć go i odświeżyć w warunkach domowych – w temperaturze do 60 st. C. Dzianina posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100. Produkty włókiennicze oznaczone tym certyfikatem są wolne od substancji szkodliwych, które w negatywny sposób mogą oddziaływać na zdrowie człowieka. Certyfikaty Oeko-Tex Standard 100 przyznawany jest od 1992 roku na całym świecie. W Polsce procesem tym kieruje łódzki Instytut Włókiennictwa.

Parametry materaca sprężynowego Klio:

wymiar: 80x200 cm
wysokość: ok. 18 cm
stopień twardości: średniotwardy
wkład materaca: pianka poliuretanowa, sprężyny kieszeniowe, pianka poliuretanowa
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
produkt rehabilitacyjny: tak
gwarancja: 3 lata

Materac odpowiedni dla: młodzieży oraz osób dorosłych, które cenią sobie sprężystość i elastyczność, jaką uzyskujemy przy połączeniu tego rodzaju pianki i sprężyn pocketowych. Dwie strony o tych samych właściwościach znacząco wpływają na wydłużony okres korzystania z materaca.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 3 lata
Producent materaca Klio udziela 3-letniej gwarancji na produkt.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner