login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materace hilding zorba 90x200 sprężyny kieszeniowe pianka lateksowa
materace kieszeniowy hilding zorba lateks 90x200
materac kieszeniowy pocket zorba hilding 90x200 lateks
materace hilding zorba 90x200 sprężyny kieszeniowe pianka lateksowa materace kieszeniowy hilding zorba lateks 90x200 materac kieszeniowy pocket zorba hilding 90x200 lateks
Ostatnio oglądane produkty:
  • materace hilding zorba 90x200 sprężyny kieszeniowe pianka lateksowa
Do tego produktu pasuje:
  • materace hilding zorba 90x200 sprężyny kieszeniowe pianka lateksowa
  • materace hilding zorba 90x200 sprężyny kieszeniowe pianka lateksowa
  • materace hilding zorba 90x200 sprężyny kieszeniowe pianka lateksowa
  • materace hilding zorba 90x200 sprężyny kieszeniowe pianka lateksowa
  • materace hilding zorba 90x200 sprężyny kieszeniowe pianka lateksowa
  • materace hilding zorba 90x200 sprężyny kieszeniowe pianka lateksowa
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac kieszeniowy HILDING ZORBA 90x200 z lateksem .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac kieszeniowy Zorba Hilding z lateksem — wnętrze materaca stanowi formatka pocketowa, gdzie każda ze sprężyn umieszczona została w osobnym woreczku dla zachowania lepszej, niezależnej, cichej pracy. Dzięki temu, że sprężyny działają niezależnie od siebie, pozwala to podzielić wkład na 7 stref twardości, by odpowiednio podeprzeć poszczególne partie ciała użytkownika. Uniwersalna budowa materaca tzw. lato-zima umożliwia optymalne dopasowanie twardości do aktualnych potrzeb osoby korzystającej z materaca. Po stronie miększej nad sprężynami została umieszczona warstwa moletowanej pianki lateksowej, która jest bardzo trwała i trudno odkształcalna. Dzięki kanalikom zachowana jest stała wymiana powietrza. Po drugiej stronie delikatnie twardszej znajduje się pianka Flexifoam o podwyższonej elastyczności. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 60 st. C pokrowiec Silver. Całkowita wysokość materaca z pokrowcem wynosi ok. 21 cm.

Budowa:

Lateks
— specjalny rodzaj pianki, wulkanizowanej z dodatkiem naturalnego mleczka kauczukowego. Jest bardzo elastyczny, sprężysty i trwały. Dzięki swoim właściwościom, pod wpływem nacisku ciała, potrafi się dopasować do osoby leżącej. Ma przy tym bardzo zwartą strukturę, co sprawia, że wewnątrz pianki lateksowej nie rozwijają się drobnoustroje czy bakterie. Posiada kanaliki, umożliwiające wentylację. Moletowanie pozwala na odczucie delikatnego masażu i rozluźnienia.

Sprężyny pocketowe (kieszeniowe, woreczkowe) – w odróżnieniu od sprężyn bonellowych pracują niezależnie od siebie. Dzięki temu, w części materaca poddanej naciskowi, uginają się tylko te sprężyny, na których znajduje się ciężar. Ma to znaczenie dla prawidłowego ułożenia ciała podczas spania. Aby proces ten usprawnić, wkład pocketowy został wyposażony w 7 stref twardości tak, by odpowiednio podeprzeć poszczególne partie ciała użytkownika: głowę, barki, talię, biodra, uda, łydki oraz stopy. Gęstość sprężyn na metr kwadratowy to ok. 256 szt., przy czym każda z nich zapakowana jest w oddzielny woreczek, zapewniający indywidualną oraz cichą pracę. Wkład sprężynowy nadaje materacowi odpowiednią sprężystość.

Pianka Flexifoam
— posiada podwyższoną elastyczność, poprzez zwiększoną gęstość. Pozwala zachować odpowiednie podparcie i elastyczność materaca. Znajduje się po obu stronach wkładu.

Pokrowiec Silver — struktura przepuszczająca powietrze, co ułatwia w dużym stopniu wentylację wkładu materaca. Pokrowiec w kolorze białym z elementami srebra o bardzo eleganckim, klasycznym wyglądzie. Pokrowiec z możliwością prania do 60 st. C.

Parametry materaca Zorba Hilding:


wymiar: 90x200 cm
wysokość: ok. 21 cm
stopień twardości: średniotwardy
wkład materaca: pianka lateksowa, sprężyna kieszeniowa, pianka Flexifoam
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
gwarancja: 5 lat

Materac odpowiedni dla:
osób, które poszukują sprężystego, elastycznego podłoża do spania z możliwością dopasowania twardości do aktualnych potrzeb. Dzięki piance lateksowej materac ten może być odpowiednim rozwiązaniem dla osób, które cierpią alergię, ponieważ pianka ta jest higieniczna i antygrzybiczna.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 5 lat
Producent materaca Hilding Zorba udziela 5-letniej gwarancji na cały materac.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner