login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac sprężynowy multipocket rimini fdm 90x200 z pianką lateksową
materac fdm rimini 90x200 multipocket średniotwardy
kieszeniowy, sprężynowy materac rimini multipocket 90x200 z lateksem
materac sprężynowy multipocket rimini fdm 90x200 z pianką lateksową materac fdm rimini 90x200 multipocket średniotwardy kieszeniowy, sprężynowy materac rimini multipocket 90x200 z lateksem
Ostatnio oglądane produkty:
  • materac sprężynowy multipocket rimini fdm 90x200 z pianką lateksową
Do tego produktu pasuje:
  • materac sprężynowy multipocket rimini fdm 90x200 z pianką lateksową
  • materac sprężynowy multipocket rimini fdm 90x200 z pianką lateksową
  • materac sprężynowy multipocket rimini fdm 90x200 z pianką lateksową
  • materac sprężynowy multipocket rimini fdm 90x200 z pianką lateksową
  • materac sprężynowy multipocket rimini fdm 90x200 z pianką lateksową
  • materac sprężynowy multipocket rimini fdm 90x200 z pianką lateksową
« poprzedni produkt nastepny produkt »

Rimini 90x200 materac multipocket z lateksem .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac sprężynowy multipocket Rimini z lateksem. Rdzeń w materacu stanowi formatka ze sprężyn typu multipocket o dwukrotnie większej liczbie sprężyn na metr kwadratowy niż w standardowych sprężynach kieszeniowych. Jest ich ok. 512 na każdy metr kwadratowy, w porównaniu do 256 sprężyn na metr kwadratowy w materacach pocketowych. Sprężyny multipocket mają też mniejszą średnicę niż pocketowe (standardowe kieszeniowe), dzięki czemu mogą lepiej się dopasować do krzywizn ciała i kręgosłupa. Wkład sprężynowy posiada 7 stref twardości tak, by zapewnić odpowiednie ułożenie poszczególnych partii ciała. Materac jest dwustronny (tzw. lato-zima), posiada dwie różne strony użytkowe: po jednej stronie znajduje się warstwa pianki poliuretanowej, która nieco usztywnia materac, a po drugiej pianka lateksowa, która nadaje materacowi sprężystości, a jednocześnie bardziej się ugina pod ciężarem ciała, dopasowując się do niego. Dodatkowo pianka lateksowa ma właściwości higieniczne: w jej wnętrzu nie rozwijają się grzyby, pleśnie czy drobnoustroje, jest antybakteryjna. Jest materiałem słynącym z dużej gęstości i trudnej przepuszczalności, dlatego posiada małe kanaliki, których zadaniem jest usprawnienie wentylacji wewnątrz pianki. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 40 st. C. pokrowiec Jersey. Całkowita wysokość materaca wynosi ok. 19 cm.

Budowa:

Lateks
— specjalny rodzaj pianki, wulkanizowany z dodatkiem naturalnego mleczka kauczukowego. Jest bardzo elastyczny, sprężysty i trwały. Dzięki swoim właściwościom, pod wpływem nacisku ciała, potrafi się dopasować do osoby leżącej. Ma przy tym bardzo zwartą strukturę, co sprawia, że wewnątrz pianki lateksowej nie rozwijają się drobnoustroje czy bakterie. Posiada kanaliki, umożliwiające wentylację.

Pianka poliuretanowa — nadaje materacowi sprężystość.

Filc — podwyższa wytrzymałość materaca (znajduje się nad i pod warstwą sprężyn).

Sprężyny multipocket – sprężyny ułożone w pojedynczych woreczkach, których praca jest niezależna, charakteryzujące się mniejszą niż w standardowych materacach pocketowych (kieszeniowych) średnicą. Dzięki temu uzyskujemy większą liczbę sprężyn na każdy metr kwadratowy – ponad 500 w porównaniu do ok. 250 sprężyn/m2. Podpieranie ciała jest więc realizowane przez dwukrotnie większą ilość sprężyn, co oznacza lepsze dopasowanie materaca niż w przypadku standardowych sprężyn kieszeniowych (pocketowych). Są one ułożone w 7 stref twardości, dzięki czemu odpowiednio mogą zostać podparte poszczególne partie ciała użytkownika: głowa, barki, talia, biodra, uda, łydki, stopy. Jednocześnie wkład sprężynowy nadaje materacowi odpowiednią twardość i sprężystość.

Pianka poliuretanowa — nadaje materacowi sprężystość.

Pokrowiec Premium Jersey — pikowany pokrowiec wykonany w 100% z włókien poliestrowych. Antyalergiczny, przewiewny, odporny na zabrudzenia i rozciągnięcia, zapewnia dobrą wentylację. Posiada zamek błyskawiczny z trzech stron, co ułatwia ściąganie i pranie pokrowca w temp. do 40 °C. Do produkcji pokrowca wykorzystywane są certyfikowane surowce.

Parametry materaca multipocket Rimini:

wymiar: 90x200 cm
wysokość: ok. 19 cm
stopień twardości: średniotwardy
wkład materaca: pianka lateksowa 2 cm, pianka poliuretanowa 2 cm, filc, sprężyny multipocket 12 cm, filc, pianka poliuretanowa 2 cm
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
gwarancja: 2 lata

Materac odpowiedni dla: młodzieży, osób dorosłych o dowolnej wadze oraz osób poszukujących sprężystego materaca o dwóch różnych stronach twardości, które pozwalają na optymalne dopasowanie do potrzeb użytkownika.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 2 lata
Producent materaca Rimini udziela 2-letniej gwarancji.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner