login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac lateksowy z kokosem nemezis plus mdc 90x200
nemezis plus materac 90x200 lateksowy z matą kokosową
materac lateksowy z kokosem nemezis plus mdc 90x200 nemezis plus materac 90x200 lateksowy z matą kokosową
Ostatnio oglądane produkty:
  • materac lateksowy z kokosem nemezis plus mdc 90x200
Do tego produktu pasuje:
  • materac lateksowy z kokosem nemezis plus mdc 90x200
  • materac lateksowy z kokosem nemezis plus mdc 90x200
  • materac lateksowy z kokosem nemezis plus mdc 90x200
  • materac lateksowy z kokosem nemezis plus mdc 90x200
  • materac lateksowy z kokosem nemezis plus mdc 90x200
  • materac lateksowy z kokosem nemezis plus mdc 90x200
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac sprężynowy-pocketowy Nemezis Plus 90x200 .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac pocketowy Nemezis Plus — rdzeń materaca stanowi formatka ze sprężyn kieszeniowych (pocketowych, woreczkowych), gdzie każda z nich umieszczona jest w oddzielnej kieszonce dla zapewnienia lepszej, niezależnej, cichej pracy. Dla lepszego podtrzymania poszczególnych partii ciała wkład pocketowy został podzielony zgodnie z 7-strefami twardości. Uniwersalna budowa tzn. lato-zima pozwala na korzystanie z obu stron w zależności od preferencji osoby śpiącej. Strona twardsza w swej budowie posiada warstwę bardzo trwałej, higienicznej pianki lateksowej oraz włókno naturalne, jakim jest mata kokosowa, która nadaje materacowi odpowiednią twardość. Dla uzyskanie odmiennych odczuć po stronie miększej mata kokosowa została zastąpiona pianką poliuretanową, której materac jest sprężysty. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 40 st. C pokrowiec Dormia. Całkowita wysokość materaca wraz z pokrowcem wynosi ok. 20 cm.

Budowa:

Lateks
— specjalny rodzaj pianki, wulkanizowany z dodatkiem naturalnego mleczka kauczukowego. Jest bardzo elastyczny, sprężysty i trwały. Dzięki swoim właściwościom, pod wpływem nacisku ciała, potrafi się dopasować do osoby leżącej. Ma przy tym bardzo zwartą strukturę, co sprawia, że wewnątrz pianki lateksowej nie rozwijają się drobnoustroje czy bakterie. Posiada kanaliki, umożliwiające wentylację.

Mata kokosowa — naturalne włókno, które powstaje z łupiny orzecha kokosowego. Charakteryzuje się dużą wchłanialnością wilgoci, ma właściwości utwardzające materac.

Filc — podwyższa wytrzymałość materaca (znajduje się nad i pod warstwą sprężyn).

Sprężyny pocketowe (kieszeniowe, woreczkowe) – w odróżnieniu od sprężyn bonellowych pracują niezależnie od siebie. Dzięki temu, w części materaca poddanej naciskowi, uginają się tylko te sprężyny, na których znajduje się ciężar. Ma to znaczenie dla prawidłowego ułożenia ciała podczas spania. Aby proces ten usprawnić, wkład pocketowy został wyposażony w 7 stref twardości tak, by odpowiednio podeprzeć poszczególne partie ciała użytkownika: głowę, barki, talię, biodra, uda, łydki oraz stopy. Gęstość sprężyn na metr kwadratowy to ok. 272 szt., przy czym każda z nich zapakowana jest w oddzielny woreczek, zapewniający indywidualną oraz cichą pracę. Wkład sprężynowy nadaje materacowi odpowiednią sprężystość.

Pianka poliuretanowa — nadaje sprężystość.

Lateks — specjalny rodzaj pianki, wulkanizowany z dodatkiem naturalnego mleczka kauczukowego. Jest bardzo elastyczny, sprężysty i trwały. Dzięki swoim właściwościom, pod wpływem nacisku ciała, potrafi się dopasować do osoby leżącej. Ma przy tym bardzo zwartą strukturę, co sprawia, że wewnątrz pianki lateksowej nie rozwijają się drobnoustroje czy bakterie. Posiada kanaliki, umożliwiające wentylację.

Pokrowiec Dormia
— tkanina, z jakiej został wykonany pokrowiec to 100% poliester, który posiada pikowania. Materiał jest antyalergiczny, przewiewny, odporny na zabrudzenia i rozciągnięcia. Dzięki wszytemu zamkowi błyskawicznemu z trzech stron utrzymanie prawidłowej higieny i czystości jest łatwiejsze. Temperatura prania do 40 st. C.

Materac należy użytkować na stelażu bez regulacji, gdzie rozstaw listew nie jest szerszy niż 5 cm.

Parametry materaca Nemezis Plus:

wymiar: 90x200 cm
wysokość: ok. 20 cm
stopień twardości: twardy/średniotwardy
wkład materaca: pianka lateksowa 2 cm, mata kokosowa 1 cm, filc, sprężyny kieszeniowe filc, pianka poliuretanowa 3 cm, pianka lateksowa 2 cm
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
gwarancja: 10 lata na sprężyny oraz 2 lata na pianki

Materac odpowiedni dla: osób cięższych (nawet powyżej 100 kg), które szukają materaca o dwóch różnych stronach użytkowych z higienicznymi właściwościami lateksu i twardością, jaką otrzymujemy przy zastosowaniu maty kokosowej.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 10 lat
Producent materaca Nemezis Plus udziela 10-letniej gwarancji na sprężyny i 2-letniej gwarancji na pianki oraz pokrowiec.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner