login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac Eris 90x200 sprężynowy
materac mdc eris 90x200 kieszeniowy z lateksem
materac Eris 90x200 sprężynowy materac mdc eris 90x200 kieszeniowy z lateksem
Ostatnio oglądane produkty:
  • materac Eris 90x200 sprężynowy
Do tego produktu pasuje:
  • materac Eris 90x200 sprężynowy
  • materac Eris 90x200 sprężynowy
  • materac Eris 90x200 sprężynowy
  • materac Eris 90x200 sprężynowy
  • materac Eris 90x200 sprężynowy
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac spręzynowy z lateksem Eris 90x200 .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac kieszeniowy Eris

Rdzeń materaca stanowi formatka ze sprężyn kieszeniowych, a każda z nich znajduje się w oddzielnej otulinie dla zapewnienia lepszej, niezależnej, cichej pracy. Wkład pocketowy został ułożony zgodnie z 7 strefami twardości, by zapewnić odpowiednie podparcie dla poszczególnych partii ciała. Materac jest dwustronny, dzięki czemu użytkownik może wybrać odpowiednią twardość do swoich upodobań. Wkład pocketowy obustronnie został obłożony filcem, który delikatnie utwardza wkład. Po jednej stronie umieszczona jest warstwa bardzo trwałej, higienicznej, trudnej do odkształcenia pianki lateksowej oraz pianka poliuretanowa, która nadaje sprężystość. Druga strona, składa się z pianki lateksowej – niezwykle higienicznej i trwałej. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 40 st. C pokrowiec Dormia. Całkowita wysokość materaca wraz z pokrowcem wynosi ok. 18 cm.

Budowa od góry:

Lateks
- specjalny rodzaj pianki, wulkanizowany z dodatkiem naturalnego mleczka kauczukowego. Jest bardzo elastyczny, sprężysty i trwały. Dzięki swoim właściwościom, pod wpływem nacisku ciała, potrafi się dopasować do osoby leżącej. Ma przy tym bardzo zwartą strukturę, co sprawia, że wewnątrz pianki lateksowej nie rozwijają się drobnoustroje czy bakterie. Posiada kanaliki, umożliwiające wentylację.

Pianka poliuretanowa - nadaje materacowi sprężystość.

Filc
- podwyższa wytrzymałość, oddziela wkład sprężynowy od piankowego, znajduje się po obu jego stronach.

Sprężyny pocketowe (kieszeniowe, woreczkowe)
– w odróżnieniu od sprężyn bonellowych pracują niezależnie od siebie. Dzięki temu, w części materaca poddanej naciskowi, uginają się tylko te sprężyny, na których znajduje się ciężar. Ma to znaczenie dla prawidłowego ułożenia ciała podczas spania. Aby proces ten usprawnić, wkład pocketowy został wyposażony w 7 stref twardości tak, by odpowiednio podeprzeć poszczególne partie ciała użytkownika: głowę, barki, talię, biodra, uda, łydki oraz stopy. Gęstość sprężyn na metr kwadratowy to ok. 272 szt., przy czym każda z nich zapakowana jest w oddzielny woreczek, zapewniający indywidualną oraz cichą pracę. Wkład pocketowy nadaje materacowi odpowiednią sprężystość.

Lateks - specjalny rodzaj pianki, wulkanizowany z dodatkiem naturalnego mleczka kauczukowego. Jest bardzo elastyczny, sprężysty i trwały. Dzięki swoim właściwościom, pod wpływem nacisku ciała, potrafi się dopasować do osoby leżącej. Ma przy tym bardzo zwartą strukturę, co sprawia, że wewnątrz pianki lateksowej nie rozwijają się drobnoustroje czy bakterie. Posiada kanaliki, umożliwiające wentylację.

Pokrowiec Dormia — tkanina, z jakiej został wykonany to 100% poliester. Jego struktura zapewnia odpowiednią wentylację. Dzięki wszytemu zamkowi błyskawicznemu z trzech stron utrzymanie prawidłowej higieny i czystości jest łatwiejsze. Pokrowiec ściągalny i pralny w temp. do ok. 40 st. C.

Parametry materaca Eris:

wymiar: 90x200cm
wysokość: ok. 18 cm
stopień twardości: średniotwardy
wkład materaca: pianka lateksowa, pianka poliuretanowa, filc, sprężyny kieszeniowe, filc, pianka lateksowa
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
pokrowiec pralny: tak
gwarancja: 10 lat na sprężyny, 2 lata na pianki

Materac kieszeniowy Eris należy użytkować na stelażu bez regulacji, gdzie rozstaw listew nie jest szerszy niż 5 cm. Materac odpowiedni dla: osób, które preferują elastyczne podłoże z higienicznymi właściwościami lateksu. Pokrowiec Dormia ściągalny i pralny w temp. do 40 st. C.    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 10 lat
Producent materaca Eris udziela 10 letniej gwarancji na sprężyny, 2 lata na pianki.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner