login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
venus multi pocket 90x200 koło materac kieszeniowy, pocketowy
venus multi pocket 90x200 koło materac kieszeniowy, pocketowy
Ostatnio oglądane produkty:
  • venus multi pocket 90x200 koło materac kieszeniowy, pocketowy
Do tego produktu pasuje:
  • venus multi pocket 90x200 koło materac kieszeniowy, pocketowy
  • venus multi pocket 90x200 koło materac kieszeniowy, pocketowy
  • venus multi pocket 90x200 koło materac kieszeniowy, pocketowy
  • venus multi pocket 90x200 koło materac kieszeniowy, pocketowy
  • venus multi pocket 90x200 koło materac kieszeniowy, pocketowy
  • venus multi pocket 90x200 koło materac kieszeniowy, pocketowy
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac sprężynowy Venus Multi Pocket H2 90x200 lateks .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac kieszeniowy Venus Multi Pocket H2 — rdzeń materaca stanowi formatka sprężynowa multipocket o 7-strefach twardości. Sprężyny mają mniejszą średnicę od standardowych sprężyn kieszeniowych (pocketowych) i jest ich dwa razy więcej w materacu na metr kwadratowy, dzięki temu mamy dwukrotnie więcej punktów podparcia. Każda sprężyna zostały umieszczone w osobnych woreczkach dla zapewnienia lepszej, cichej, niezależnej pracy. Natomiast podział wkładu na strefy pozwala precyzyjniej dopasować się do poszczególnych partii ciała. Materac po obu stronach posiada te same właściwości, dzięki temu okres użytkowania materaca jest znacznie wydłużony. Bezpośrednio nad sprężynami znajduje się siatka tapicerska, która zabezpiecza sprężyny i oddziela je od pianek. Nad nią znajduje się pianka lateksowa bardzo trwała, higieniczna i trudna do odkształcenia. Pianka ta w swej budowie posiada kanaliki, które zapewniają higieniczny sen poprzez odprowadzanie wilgoci na zewnątrz. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 90 st. C pokrowiec Alergik. Całkowita wysokość materaca wraz z pokrowcem wynosi ok. 21 cm.

Budowa:

Lateks
— specjalny rodzaj pianki, wulkanizowany z dodatkiem naturalnego mleczka kauczukowego. Jest bardzo elastyczny, sprężysty i trwały. Dzięki swoim właściwościom, pod wpływem nacisku ciała, potrafi się dopasować do osoby leżącej. Ma przy tym bardzo zwartą strukturę, co sprawia, że wewnątrz pianki lateksowej nie rozwijają się drobnoustroje czy bakterie. Posiada kanaliki, umożliwiające wentylację.

Siatka tapicerska — zabezpiecza sprężyny, oddziela wkład pocketowy od pianek. Znajduje się po obu stronach materaca.

Sprężyny multipocket – sprężyny ułożone w pojedynczych woreczkach, których praca jest niezależna i cicha, charakteryzujące się mniejszą niż w standardowych materacach pocketowych (kieszeniowych) średnicą. Dzięki temu uzyskujemy większą liczbę sprężyn na każdy metr kwadratowy – ponad 500 w porównaniu do ok. 270 sprężyn/m2. Podpieranie ciała jest więc realizowane przez dwukrotnie większą ilość sprężyn, co oznacza lepsze dopasowanie materaca niż w przypadku standardowych sprężyn kieszeniowych (pocketowych). Są one ułożone w 7 stref twardości, dzięki czemu odpowiednio mogą zostać podparte poszczególne partie ciała użytkownika: głowa, barki, talia, biodra, uda, łydki, stopy. Jednocześnie wkład sprężynowy nadaje materacowi odpowiednią twardość i sprężystość.

Lateks — specjalny rodzaj pianki, wulkanizowany z dodatkiem naturalnego mleczka kauczukowego. Jest bardzo elastyczny, sprężysty i trwały. Dzięki swoim właściwościom, pod wpływem nacisku ciała, potrafi się dopasować do osoby leżącej. Ma przy tym bardzo zwartą strukturę, co sprawia, że wewnątrz pianki lateksowej nie rozwijają się drobnoustroje czy bakterie. Posiada kanaliki, umożliwiające wentylację.

Pokrowiec Alergik — wykonany jest z materiału obiciowego frotte, obustronnie pikowanego antyalergiczną owatą 200 g/m2. Zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie pokrowca i wypranie go w temp. do 90 st. C, dzięki czemu zachowana jest optymalna higiena spania.

Uwaga: zalecenia producenta, aby materac był użytkowany na stelażu elastycznym o odpowiednim rozstawie listew bez regulacji.

Parametry materaca Venus Multi Pocket H2:


wymiar: 90x200 cm
wysokość: ok. 21 cm
stopień twardości: średniotwardy
wkład materaca: pianka lateksowa, siatka tapicerska, sprężyny multipocket, siatka tapicerska, pianka lateksowa
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
możliwość prania: tak
gwarancja: 2 lata

Materac odpowiedni dla: osób, które cenią sobie sprężyste podłoże oraz higieniczne i trwałe właściwości pianki lateksowej.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 2 lata
Producent materaca Venus Multi Pocket udziela 2-letniej gwarancji.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner