login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac andromeda janpol 160x200 sprężyna typu multipocket
materac andromeda janpol 160x200 sprężyna typu multipocket
Ostatnio oglądane produkty:
  • materac andromeda janpol 160x200 sprężyna typu multipocket
Do tego produktu pasuje:
  • materac andromeda janpol 160x200 sprężyna typu multipocket
  • materac andromeda janpol 160x200 sprężyna typu multipocket
  • materac andromeda janpol 160x200 sprężyna typu multipocket
  • materac andromeda janpol 160x200 sprężyna typu multipocket
  • materac andromeda janpol 160x200 sprężyna typu multipocket
  • materac andromeda janpol 160x200 sprężyna typu multipocket
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac rehabilitacyjny multipocket z lateksem Andromeda Janpol 160x200 .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac sprężynowy multipocket z lateksem Andromeda Janpol. Rdzeń w materacu stanowi formatka ze sprężyn typu multipocket o dwukrotnie większej liczbie sprężyn na metr kwadratowy niż w standardowych sprężynach kieszeniowych. Jest ich ok. 500 na każdy metr kwadratowy, w porównaniu do 260 sprężyn na metr kwadratowy w materacach pocketowych. Sprężyny multipocket mają też mniejszą średnicę niż pocketowe (standardowe kieszeniowe), dzięki czemu mogą lepiej się dopasować do krzywizn ciała i kręgosłupa. Wkład sprężynowy posiada 7 stref twardości tak, by zapewnić odpowiednie ułożenie poszczególnych partii ciała. Materac posiada uniwersalną budowę, dzięki czemu okres użytkowania materaca jest zdecydowanie wydłużony. Po obu stronach materaca znajdują się te same warstwy: bezpośrednio nad warstwą sprężyn znajduje się przekładka filcowa, która delikatnie utwardza wkład materaca, bezpośrednio nad nią umieszczona jest 2 cm warstwa pianki lateksowej, która nadaje materacowi sprężystości, a jednocześnie bardziej się ugina pod ciężarem ciała, dopasowując się do niego. Dodatkowo pianka lateksowa ma właściwości higieniczne: w jej wnętrzu nie rozwijają się grzyby, pleśnie czy drobnoustroje, jest antybakteryjna. Jest materiałem słynącym z dużej gęstości i trudnej przepuszczalności, dlatego posiada małe kanaliki, których zadaniem jest usprawnienie wentylacji wewnątrz pianki. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 40 st. C. pokrowiec Tencel. Całkowita wysokość materaca wynosi ok. 18 cm.

Budowa:

Lateks
— specjalny rodzaj pianki, wulkanizowany z dodatkiem naturalnego mleczka kauczukowego. Jest bardzo elastyczny, sprężysty i trwały. Dzięki swoim właściwościom, pod wpływem nacisku ciała, potrafi się dopasować do osoby leżącej. Ma przy tym bardzo zwartą strukturę, co sprawia, że wewnątrz pianki lateksowej nie rozwijają się drobnoustroje czy bakterie. Posiada kanaliki, umożliwiające wentylacji.

Przekładka filcowa — podwyższa wytrzymałość materaca (znajduje się nad i pod warstwą sprężyn).

Sprężyny multipocket – sprężyny ułożone w pojedynczych woreczkach, których praca jest niezależna, charakteryzujące się mniejszą niż w standardowych materacach pocketowych (kieszeniowych) średnicą. Dzięki temu uzyskujemy większą liczbę sprężyn na każdy metr kwadratowy – ponad 500 w porównaniu do ok. 250 sprężyn/m2. Podpieranie ciała jest więc realizowane przez dwukrotnie większą ilość sprężyn, co oznacza lepsze dopasowanie materaca niż w przypadku standardowych sprężyn kieszeniowych (pocketowych). Są one ułożone w 7 stref twardości, dzięki czemu odpowiednio mogą zostać podparte poszczególne partie ciała użytkownika: głowa, barki, talia, biodra, uda, łydki, stopy. Jednocześnie wkład sprężynowy nadaje materacowi odpowiednią twardość i sprężystość.

Lateks
— specjalny rodzaj pianki, wulkanizowany z dodatkiem naturalnego mleczka kauczukowego. Jest bardzo elastyczny, sprężysty i trwały. Dzięki swoim właściwościom, pod wpływem nacisku ciała, potrafi się dopasować do osoby leżącej. Ma przy tym bardzo zwartą strukturę, co sprawia, że wewnątrz pianki lateksowej nie rozwijają się drobnoustroje czy bakterie. Posiada kanaliki, umożliwiające wentylację.

Pokrowiec Tencel
— wysokiej jakości dzianina przyjazna środowisku, powstała z biodegradowalnych włókien, w certyfikowanym procesie produkcji. Dzięki systemowi specjalnych kanalików, które wchłaniają i odprowadzają wilgoć na zewnątrz, pokrowiec ma wyjątkowe właściwości oddychające i higieniczne. Jest przy tym bardzo przyjemny w dotyku, ma gładką, aksamitną powierzchnię, nie powoduje podrażnień skóry. Dzianina posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100, charakteryzujący produkty wolne od niebezpiecznych chemikaliów. Efektowny sposób pikowania dodatkowo wpływa na odczucie delikatnej, przyjemnej miękkości i puszystości. Pokrowiec Tencel posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie w temperaturze do 40 st.C.

Parametry materaca Andromeda Janpol:

wymiar: 160x200 cm
wysokość: ok. 18 cm
stopień twardości: średniotwardy
wkład materaca: pianka lateksowa, przekładka filcowa, sprężyna multipocket, przekładka filcowa, pianka lateksowa
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
możliwość prania: tak
produkt rehabilitacyjny: tak
gwarancja: 7 lat

Materac odpowiedni dla: osób o każdej wadze (nawet powyżej 100 kg), ceniących antyalergiczne właściwości lateksu i bardzo dużą odporność na odkształcenia. Obustronne obłożenie pianką lateksową pozwala na swobodne obracanie materaca, co zdecydowanie wydłuża okres użytkowania. To świetny zakup na wiele lat gwarantujący stabilne podparcie kręgosłupa.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 7 lat
Materac JANPOL ANDROMEDA z 7-letnią gwarancją.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner