login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
pocket Ksena mdc materac luxpocket z lateksem 160x200
mterac luxpocket ksena mdc 160x200 z lateksem
pocket Ksena mdc materac luxpocket z lateksem 160x200 mterac luxpocket ksena mdc 160x200 z lateksem
Ostatnio oglądane produkty:
  • pocket Ksena mdc materac luxpocket z lateksem 160x200
Do tego produktu pasuje:
  • pocket Ksena mdc materac luxpocket z lateksem 160x200
  • pocket Ksena mdc materac luxpocket z lateksem 160x200
  • pocket Ksena mdc materac luxpocket z lateksem 160x200
  • pocket Ksena mdc materac luxpocket z lateksem 160x200
  • pocket Ksena mdc materac luxpocket z lateksem 160x200
  • pocket Ksena mdc materac luxpocket z lateksem 160x200
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac luxpocket Ksena 160x200 lateksowy .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac luxpocket sprężynowy z lateksem Ksena — rdzeń materaca stanowią sprężyny kieszeniowe (pocketowe), które zostały ułożone zgodnie z 7 strefami twardości dla zapewnienia lepszej niezależnej, cichej pracy. Każda z nich jest umieszczona w osobnej kieszonce, dzięki czemu precyzyjniej podpierają poszczególne partie ciała. Sprężyny luxpocket mają mniejszą średnicę (jest ich ok. 1000 szt./m2) niż sprężyna multipocket (ok. 500 na m2). Budowa materaca pozwala na korzystanie z obu jego stron bez obaw o komfort snu, ponieważ po obu stronach wkładu luxpocket znajdują się identyczne warstwy zastosowanych komponentów. Kolejno nad i pod warstwą sprężyn znajdują się: filc, pianka lateksowa, która jest tworzywem higienicznym, bardzo trwałym oraz trudnym do odkształcenia. Pianka ta w swej budowie posiada specjalne kanaliki, dzięki którym zachowana jest prawidłowa cyrkulacja powietrza. Nad pianką lateksową znajduje się cienka warstwa owaty, tworzywo to delikatnie zmiękcza powierzchnie materaca. Produkt ten posiada ściągalny i pralny w temp. do 40 st. C pokrowiec Dormia. Wysokość materaca to ok. 20 cm.

Owata — bardzo miękka i puszysta włóknina silikonowa, jest wykonana z trudnopalnych włókien poliestrowych. Ma właściwości antyalergiczne. Szczególnie polecana do wyrobów przeznaczonych dla dzieci.

Lateks
— specjalny rodzaj pianki, wulkanizowany z dodatkiem naturalnego mleczka kauczukowego. Jest bardzo elastyczny, sprężysty i trwały. Dzięki swoim właściwościom, pod wpływem nacisku ciała, potrafi się dopasować do osoby leżącej. Ma przy tym bardzo zwartą strukturę, co sprawia, że wewnątrz pianki lateksowej nie rozwijają się drobnoustroje czy bakterie. Posiada kanaliki, umożliwiające wentylacje.

Filc — podwyższa wytrzymałość materaca (znajduje się nad i pod warstwą sprężyn).

Sprężyny luxpocket – sprężyny ułożone w pojedynczych woreczkach, których praca jest niezależna i cicha, charakteryzujące się mniejszą niż w materacach multipocket (kieszeniowych) średnicą. Dzięki temu uzyskujemy większą liczbę sprężyn na każdy metr kwadratowy – ponad 1000 w porównaniu do ok. 500 sprężyn/m2. Podpieranie ciała jest więc realizowane przez dwukrotnie większą ilość sprężyn, co oznacza lepsze dopasowanie materaca niż w przypadku sprężyn multipocket. Są one ułożone w 7 stref twardości, dzięki czemu odpowiednio mogą zostać podparte poszczególne partie ciała użytkownika: głowa, barki, talia, biodra, uda, łydki, stopy. Jednocześnie wkład sprężynowy nadaje materacowi odpowiednią twardość i sprężystość.

Lateks — specjalny rodzaj pianki, wulkanizowany z dodatkiem naturalnego mleczka kauczukowego. Jest bardzo elastyczny, sprężysty i trwały. Dzięki swoim właściwościom, pod wpływem nacisku ciała, potrafi się dopasować do osoby leżącej. Ma przy tym bardzo zwartą strukturę, co sprawia, że wewnątrz pianki lateksowej nie rozwijają się drobnoustroje czy bakterie. Posiada kanaliki, umożliwiające wentylacje.

Owata — bardzo miękka i puszysta włóknina silikonowa, jest wykonana z trudnopalnych włókien poliestrowych. Ma właściwości antyalergiczne. Szczególnie polecana do wyrobów przeznaczonych dla dzieci.

Pokrowiec Dormia — antyalergiczny, antygrzybiczny, antybakteryjny, delikatny w dotyk, odporny na rozciągnięcia. Dodatkowo jest pikowany owatą, a jego struktura zapewnia dobrą wentylację materaca. Włókna są mocno splecione, co zapewnia odpowiednie dopasowanie do materaca. Pokrowiec posiada zamek błyskawiczny z trzech stron, aby ułatwić zdjęcie i wypranie w temp. do 40 st. C.

W ofercie producenta znajdują się inne pokrowce, które można wybrać za dopłatą. Po dokonaniu zakupu proszę o informację odnośnie pokrowca, jaki Państwo wybrali. W przeciwnym razie produkt zostanie wysłany w pokrowcu Dormia.

Parametry materaca Ksena:

wymiar: 160x200 cm
wysokość: ok. 20 cm
stopień twardości: średniotwardy
wkład materaca: owata, pianka lateksowa, filc, sprężyna luxpocket, filc, pianka lateksowa, owata
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
gwarancja: 5 lat na sprężyny, 2 lata na lateks oraz 2 lata na pokrowiec

Materac Ksena luxpocket należy użytkować na stelażu bez regulacji, gdzie rozstaw listew nie jest szerszy niż 4 cm. Materac przeznaczony jest dla osób, które szukają higienicznego, sprężystego materaca o średnim stopniu twardości.


    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 5 lat
Producent materaca MDC Ksena udziela 5-letniej gwarancji na sprężyny, 2-letniej gwarancji na lateks i 2-letniej gwarancji na pokrowiec.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner