login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac sprężynowy genua fdm 160x200 z pianką visco
materac fdm genua 160x200 dwie twardości h2 i h4
sprężynowy materac genua visco, kokos, lateks
materac sprężynowy genua fdm 160x200 z pianką visco materac fdm genua 160x200 dwie twardości h2 i h4 sprężynowy materac genua visco, kokos, lateks
Ostatnio oglądane produkty:
  • materac sprężynowy genua fdm 160x200 z pianką visco
Do tego produktu pasuje:
  • materac sprężynowy genua fdm 160x200 z pianką visco
  • materac sprężynowy genua fdm 160x200 z pianką visco
  • materac sprężynowy genua fdm 160x200 z pianką visco
  • materac sprężynowy genua fdm 160x200 z pianką visco
  • materac sprężynowy genua fdm 160x200 z pianką visco
  • materac sprężynowy genua fdm 160x200 z pianką visco
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac Genua kieszeniowy visco, lateks, kokos 160x200 .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac Genua kieszeniowy visco, lateks i kokos. Rdzeń materaca stanowi formatka sprężynowa (kieszeniowa, pocketowa), każda ze sprężyn znajduje się w osobnym woreczku dla zapewnienia lepszej niezależnej, cichej pracy. Dodatkowo sprężyny posiadają 7 stref twardości dla dokładniejszego podparcia poszczególnych partii ciała. Materac posiada uniwersalną budowę tzw. lato-zima, dzięki temu w dowolnym momencie użytkownik może skorzystać z jednej lub drugiej strony materaca. Po obu stronach wkładu sprężynowego znajduje się filc, który oddziela sprężyny od kolejnej warstwy. Po stronie miększej znajdują się trzy warstwy pianek: nad filcem umieszczona jest pianka poliuretanowa, kolejną warstwą jest bardzo trwała, higieniczna pianka lateksowa, która w swej budowie posiada kanaliki, aby usprawnić proces cyrkulacji powietrza. Natomiast warstwę komfortową stanowi pianka termoelastyczna, która działa pod wpływem temperatury i ciężaru użytkownika pozwalając na delikatne zagłębienie się ciała w materacu. Druga strona twardsza posiada dwie warstwy: naturalne włókno, jakim jest mata kokosowa, które znacząco utwardza wkład materaca oraz pianka poliuretanowa, która nadaje materacowi odpowiednią sprężystość. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 40 st. C. pokrowiec Jersey. Całkowita wysokość materaca wynosi ok. 22 cm.

Budowa:

Pianka termoelastyczna - specjalna pianka, która reaguje pod wpływem temperatury i ciężaru ciała, zapewniając odpowiednie dopasowanie do krzywizn kręgosłupa. Zapobiega odleżynom, poprawia krążenie, daje uczucie delikatnego otulenia i komfortu. Polecana dla dorosłych, młodzieży i dzieci powyżej 3. roku życia.

Mata kokosowa — naturalne włókno z łupiny orzecha, które bardzo dobrze wchłania wilgoć. Dzięki zastosowaniu maty kokosowej uzyskujemy stabilność i twardość materaca.

Lateks — specjalny rodzaj pianki, wulkanizowany z dodatkiem naturalnego mleczka kauczukowego. Jest bardzo elastyczny, sprężysty i trwały. Dzięki swoim właściwościom, pod wpływem nacisku ciała, potrafi się dopasować do osoby leżącej. Ma przy tym bardzo zwartą strukturę, co sprawia, że wewnątrz pianki lateksowej nie rozwijają się drobnoustroje czy bakterie. Posiada kanaliki, umożliwiające wentylację.

Pianka poliuretanowa
— nadaje materacowi twardość i sprężystość.

Filc
— podwyższa wytrzymałość materaca (znajduje się nad i pod warstwą sprężyn).

Sprężyny pocketowe
(kieszeniowe, woreczkowe) – w odróżnieniu od sprężyn bonellowych pracują niezależnie od siebie. Dzięki temu, w części materaca poddanej naciskowi, uginają się tylko te sprężyny, na których znajduje się ciężar. Ma to znaczenie dla prawidłowego ułożenia ciała podczas spania. Aby proces ten usprawnić, wkład pocketowy został wyposażony w 7 stref twardości tak, by odpowiednio podeprzeć poszczególne partie ciała użytkownika: głowę, barki, talię, biodra, uda, łydki oraz stopy. Gęstość sprężyn na metr kwadratowy to ok. 289 szt., przy czym każda z nich zapakowana jest w oddzielny woreczek, zapewniający indywidualną oraz cichą pracę. Wkład sprężynowy nadaje materacowi odpowiednią sprężystość.

Mata kokosowa
— naturalne włókno z łupiny orzecha, które bardzo dobrze wchłania wilgoć. Dzięki zastosowaniu maty kokosowej uzyskujemy stabilność i twardość materaca.

Pianka poliuretanowa
— nadaje materacowi twardość i sprężystość.

Pokrowiec Premium Jersey
— pikowany pokrowiec wykonany w 100% z włókien poliestrowych. Antyalergiczny, przewiewny, odporny na zabrudzenia i rozciągnięcia, zapewnia dobrą wentylację. Posiada zamek błyskawiczny z trzech stron, co ułatwia ściąganie i pranie pokrowca w temp. do 40 st. C. Do produkcji pokrowca wykorzystywane są certyfikowane surowce.

Parametry materaca Genua:

wymiar: 160x200 cm
wysokość: ok. 22 cm
stopień twardości: średniotwardy
wkład materaca: pianka termoelastyczna, pianka lateksowa, pianka poliuretanowa, filc, sprężyna pocketowa, filc, mata kokosowa, pianka poliuretanowa
pokrowiec zdejmowalny: tak
możliwość prania: tak
gwarancja: 2 lata

Materac odpowiedni dla: osób cięższych i lżejszych, dzięki dwóm różnym twardościom materac można optymalnie dopasować do potrzeb użytkownika.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 2 lata
Producent materaca Genua udziela 2-letniej gwarancji.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner