login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac VERO MAX fdm 80x200 sprężynowy
materac kieszeniowy, pianka visko FDM VERO MAX 80x200
Vero Max 80x200 materac pocketowy z visco
materac VERO MAX fdm 80x200 sprężynowy materac kieszeniowy, pianka visko FDM VERO MAX 80x200 Vero Max 80x200 materac pocketowy z visco
Ostatnio oglądane produkty:
  • materac VERO MAX fdm 80x200 sprężynowy
Do tego produktu pasuje:
  • materac VERO MAX fdm 80x200 sprężynowy
  • materac VERO MAX fdm 80x200 sprężynowy
  • materac VERO MAX fdm 80x200 sprężynowy
  • materac VERO MAX fdm 80x200 sprężynowy
  • materac VERO MAX fdm 80x200 sprężynowy
« poprzedni produkt nastepny produkt »

Vero Max 80x200 materac kieszeniowy, visco .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac kieszeniowy Vero Max z pianką termoelastyczną — rdzeń materaca stanowi formatka ze sprężyn kieszeniowych (pocketowych, woreczkowych). Są one wyższe, mają ok. 18 cm, a każda z nich umieszczona jest w oddzielnej kieszonce dla zapewnienia lepszej, niezależnej, cichej pracy. Wkład pocketowy został ułożony zgodnie z 7 strefami twardości, aby zapewnić odpowiednie podparcie dla poszczególnych partii ciała. Materac ma dwie różne twardości po każdej ze stron, więc jest uniwersalny, tzw. lato-zima. Nad formatką sprężynową po obu jej stronach znajduje się filc, który za zadnie ma delikatnie utwardzić wkład materaca i zabezpieczyć pianki od sprężyn. Po stronie miększej znajduje się warstwa pianki termoelastycznej, która reaguje pod wpływem temperatury i ciężaru ciała użytkownika, pozwalając na delikatne zagłębienie i otulenie. Pod pianką visco znajduje się pianka poliuretanowa. Po stronie twardszej znajduje się warstwa pianki poliuretanowej, która nadaje materacowi odpowiednią sprężystość. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 40 st. C pokrowiec Jersey. Całkowita wysokość materaca wynosi ok. 25 cm.

Budowa:

Pianka termoelastyczna - specjalna pianka, która reaguje pod wpływem temperatury i ciężaru ciała, zapewniając odpowiednie dopasowanie do krzywizn kręgosłupa. Pianka ta zapobiega odleżynom, poprawia krążenie, daje uczucie delikatnego otulenia i komfortu. Polecana dla dzieci powyżej 3. roku życia.

Pianka poliuretanowa
— nadaje materacowi sprężystość.

Filc — podwyższa wytrzymałość materaca (znajduje się nad i pod warstwą sprężyn).

Sprężyny pocketowe
(kieszeniowe, woreczkowe) – w odróżnieniu od sprężyn bonellowych pracują niezależnie od siebie. Dzięki temu, w części materaca poddanej naciskowi, uginają się tylko te sprężyny, na których znajduje się ciężar. Ma to znaczenie dla prawidłowego ułożenia ciała podczas spania. Aby proces ten usprawnić, wkład pocketowy został wyposażony w 7 stref twardości tak, by odpowiednio podeprzeć poszczególne partie ciała użytkownika: głowę, barki, talię, biodra, uda, łydki oraz stopy. Gęstość sprężyn na metr kwadratowy to ok. 289 szt., przy czym każda z nich zapakowana jest w oddzielny woreczek, zapewniający indywidualną oraz cichą pracę. Wkład sprężynowy nadaje materacowi odpowiednią sprężystość.

Pianka poliuretanowa — nadaje materacowi sprężystość.

Pokrowiec Premium Jersey — pikowany pokrowiec wykonany w 100% z włókien poliestrowych. Antyalergiczny, przewiewny, odporny na zabrudzenia i rozciągnięcia, zapewnia dobrą wentylację. Posiada zamek błyskawiczny z trzech stron, co ułatwia ściąganie i pranie pokrowca w temp. do 40 st. C. Do produkcji pokrowca wykorzystywane są certyfikowane surowce.

Parametry materaca Vero Max:

wymiar: 80x200 cm
wysokość: ok. 25 cm
stopień twardości: średniotwardy
wkład materaca: pianka termoelastyczna, pianka poliuretanowa, filc, sprężyna kieszeniowa, filc, pianka poliuretanowa
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
gwarancja: 2 lata

Materac odpowiedni dla: osób, które poszukują materaca ergonomicznego o uniwersalnej budowie. Dwie strony o różnym odczuciu komfortu pozwalają na swobodne dopasowanie stron do aktualnych potrzeb użytkownika.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 2 lata
Producent udziela 2-letniej gwarancji.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner