login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
pocket lalita mdc materac multipocket 80x200 wysokoelastyczny dwie twardości
wysokoelastyczny materac sprężynowy lalita mdc 80x200
pocket lalita mdc materac multipocket 80x200 wysokoelastyczny dwie twardości wysokoelastyczny materac sprężynowy lalita mdc 80x200
Ostatnio oglądane produkty:
 • pocket lalita mdc materac multipocket 80x200 wysokoelastyczny dwie twardości
Do tego produktu pasuje:
 • pocket lalita mdc materac multipocket 80x200 wysokoelastyczny dwie twardości
 • pocket lalita mdc materac multipocket 80x200 wysokoelastyczny dwie twardości
 • pocket lalita mdc materac multipocket 80x200 wysokoelastyczny dwie twardości
 • pocket lalita mdc materac multipocket 80x200 wysokoelastyczny dwie twardości
 • pocket lalita mdc materac multipocket 80x200 wysokoelastyczny dwie twardości
 • pocket lalita mdc materac multipocket 80x200 wysokoelastyczny dwie twardości
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac multipocket Lalita 80x200 z kokosem .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac multipocket Lalita — rdzeń materaca stanowi formatka ze sprężyn kieszeniowych typu multipocket o dwukrotnie większej liczbie sprężyn na metr kwadratowy niż w standardowych sprężynach kieszeniowych. Jest ich ok. 508 na każdy metr kwadratowy, w porównaniu do ok. 272 sprężyn na metr kwadratowy w materacach pocketowych. Sprężyny multipocket mają też mniejszą średnicę niż pocketowe (standardowe kieszeniowe), dzięki czemu mogą lepiej się dopasować do krzywizn ciała i kręgosłupa. Wkład sprężynowy posiada 7 stref twardości tak, by zapewnić odpowiednie ułożenie poszczególnych partii ciała. Każda ze sprężynek umieszczona jest w osobnym woreczku, co zapewnia niezależną pracę każdej z nich oraz umożliwia sprężynom cichą pracę. Materac posiada uniwersalną budowę tzw. lato-zima, dzięki czemu możemy go obracać i dobrać odpowiednią stronę do preferencji. Po stronie twardszej nad warstwą sprężyn znajduje się: filc, pianka wysokoelastyczna HR, która ma mniej jednolitą strukturę dla zachowania lepszej cyrkulacji powietrza oraz jest tworzywem bardzo wytrzymałym i trudnym do odkształcenia. Nad nią znajduje się warstwa maty kokosowej, która nadaje materacowi odpowiedniej twardości, jej działanie zostało delikatnie złagodzone cienką warstwą owaty. Po drugiej stronie znajduje się filc, pianka wysokoelastyczna HR oraz owata. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 40 st. C pokrowiec Dormia. Całkowita wysokość materaca wraz z pokrowcem wynosi ok. 21 cm.

Budowa:


Owata — miękkie i puszyste włókno silikonowe, jest wykonana z trudnopalnych materiałów poliestrowych. Ma właściwości antyalergiczne.

Mata kokosowa — naturalne włókno, które powstaje z łupiny orzecha kokosowego. Charakteryzuje się dużą wchłanialnością wilgoci, ma właściwości utwardzające materac.

Pianka wysokoelastyczna HR — ma mniej jednolitą strukturę komórkową od standardowej pianki, ponieważ należy to tzw. pianek otwartokomórkowych, gdzie żaden element pianki nie jest zamknięty. Umożliwia to swobodną cyrkulację powietrza we wnętrzu materaca, co ma znaczenie w codziennym użytkowaniu ze względu na właściwości higieniczne. Przepływ powietrza wewnątrz materaca ogranicza rozwój grzybów i niebezpiecznych pleśni. Pianka wysokoelastyczna HR jest też znana ze swojej trwałości ze względu na jej zwiększoną gęstość. Dzięki temu uzyskuje lepsze parametry podtrzymania ciała, komfortu, sprężystości i elastyczności.

Filc — podwyższa wytrzymałość materaca (znajduje się nad i pod warstwą sprężyn).

Sprężyny multipocket – sprężyny ułożone w pojedynczych woreczkach, których praca jest niezależna i cicha, charakteryzujące się mniejszą niż w standardowych materacach pocketowych (kieszeniowych) średnicą. Dzięki temu uzyskujemy większą liczbę sprężyn na każdy metr kwadratowy – ponad 500 w porównaniu do ok. 250 sprężyn/m2. Podpieranie ciała jest więc realizowane przez dwukrotnie większą ilość sprężyn, co oznacza lepsze dopasowanie materaca niż w przypadku standardowych sprężyn kieszeniowych (pocketowych). Są one ułożone w 7 stref twardości, dzięki czemu odpowiednio mogą zostać podparte poszczególne partie ciała użytkownika: głowa, barki, talia, biodra, uda, łydki, stopy. Jednocześnie wkład sprężynowy nadaje materacowi odpowiednią twardość i sprężystość.

Pianka wysokoelastyczna HR
— ma mniej jednolitą strukturę komórkową od standardowej pianki, ponieważ należy to tzw. pianek otwartokomórkowych, gdzie żaden element pianki nie jest zamknięty. Umożliwia to swobodną cyrkulację powietrza we wnętrzu materaca, co ma znaczenie w codziennym użytkowaniu ze względu na właściwości higieniczne. Przepływ powietrza wewnątrz materaca ogranicza rozwój grzybów i niebezpiecznych pleśni. Pianka wysokoelastyczna HR jest też znana ze swojej trwałości ze względu na jej zwiększoną gęstość. Dzięki temu uzyskuje lepsze parametry podtrzymania ciała, komfortu, sprężystości i elastyczności.

Owata
— miękkie i puszyste włókno silikonowe, jest wykonana z trudnopalnych materiałów poliestrowych. Ma właściwości antyalergiczne.

Pokrowiec Dormia — pikowany pokrowiec wykonany w 100% z włókien poliestrowych. Antyalergiczny, przewiewny, odporny na zabrudzenia i rozciągnięcia, zapewnia dobrą wentylację. Posiada zamek błyskawiczny z trzech stron, co ułatwia ściąganie i pranie pokrowca w temp. do 40 st. C.

Materac należy użytkować na stelażu bez regulacji, gdzie rozstaw listew nie jest szerszy niż 5 cm.

Parametry materaca Lalita:

wymiar: 80x200 cm
wysokość: ok. 21 cm
stopień twardości: średniotwardy/twardy
wkład materaca: owata, mata kokosowa, pianka wysokoelastyczna HR, filc, sprężyny multipocket, filc, pianka wysokoelastyczna HR, owata
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
gwarancja: 5 lat na sprężyny, 2 lata na pianki

Materac odpowiedni dla:
osób, które szukają materaca średniotwardego z uczuciem twardości, jaką uzyskamy przez zastosowaną matę kokosową. Uniwersalna budowa wkładu pozwala na optymalne dopasowanie twardości do potrzeb użytkownika.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 5 lat
Producent materaca Lalita udziela 5-letniej gwarancji na sprężyny, 2-letniej gwarancji na pianki.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner