login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac sprężynowy space 1000s 160x200 koło lato-zima
materac sprężynowy space 1000s 160x200 koło lato-zima
Ostatnio oglądane produkty:
  • materac sprężynowy space 1000s 160x200 koło lato-zima
Do tego produktu pasuje:
  • materac sprężynowy space 1000s 160x200 koło lato-zima
  • materac sprężynowy space 1000s 160x200 koło lato-zima
  • materac sprężynowy space 1000s 160x200 koło lato-zima
  • materac sprężynowy space 1000s 160x200 koło lato-zima
  • materac sprężynowy space 1000s 160x200 koło lato-zima
  • materac sprężynowy space 1000s 160x200 koło lato-zima
« poprzedni produkt nastepny produkt »

kieszeniowy materac Space 1000S 160x200 lateks, visco .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac kieszeniowy Space 1000S - rdzeń materaca wykonany ze sprężyn woreczkowych o mniejszej średnicy niż standardowe sprężyny pocketowe, czyli jest ich znacznie więcej w materacu, dzięki czemu uzyskujemy więcej punktów podparcia. Dodatkowo wkład sprężynowy został podzielony na 7 stref twardości dla zapewnienia lepszego podparcia poszczególnych partii ciała. Materac posiada uniwersalną budowę tzw. lato-zima. Po obu stronach materaca znajduje się siatka tapicerska, która zabezpiecza sprężyny. Po stronie twardszej znajduje się 5 cm warstwa higienicznego lateksu, który w swej budowie posiada kanaliki dla lepszej wymiany powietrza. A po stronie miększej znajduje się formatka z pianki termoelastycznej, która reaguje pod wpływem temperatury i ciężaru użytkownika dając uczucie delikatnego zagłębienia i otulenia. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 60 st. C pokrowiec Anti — Stress niepikowany. Całkowita wysokość materaca wynosi ok. 25 cm.

Budowa:

Lateks
— specjalny rodzaj pianki, wulkanizowany z dodatkiem naturalnego mleczka kauczukowego. Jest bardzo elastyczny, sprężysty i trwały. Dzięki swoim właściwościom, pod wpływem nacisku ciała, potrafi się dopasować do osoby leżącej. Ma przy tym bardzo zwartą strukturę, co sprawia, że wewnątrz pianki lateksowej nie rozwijają się drobnoustroje czy bakterie. Posiada kanaliki, umożliwiające wentylację.

Siatka tapicerska — zabezpiecza sprężyny, znajduje się po obu stronach materaca.

Sprężyna 1000 S — sprężyny ułożone w pojedynczych woreczkach, których praca jest niezależna i cicha, charakteryzujące się mniejszą niż w standardowych materacach pocketowych (kieszeniowych) średnicą. Dzięki temu uzyskujemy większą liczbę sprężyn na każdy metr kwadratowy. Podpieranie ciała jest więc realizowane przez znacznie większą ilość sprężyn, co oznacza lepsze dopasowanie materaca niż w przypadku standardowych sprężyn kieszeniowych (pocketowych). Są one ułożone w 7 stref twardości, dzięki czemu odpowiednio mogą zostać podparte poszczególne partie ciała użytkownika: głowa, barki, talia, biodra, uda, łydki, stopy. Jednocześnie wkład sprężynowy nadaje materacowi odpowiednią twardość i sprężystość.

Pianka termoelastyczna (memory, visco) - specjalny rodzaj pianki, która reaguje pod wpływem temperatury i ciężaru ciała, zapewniając odpowiednie dopasowanie do krzywizn kręgosłupa i sylwetki, tzw. pianka z pamięcią.
Dzięki temu, że zmniejsza nacisk na ciało, pianka ta zapobiega odleżynom, poprawia krążenie, daje uczucie delikatnego otulenia i komfortu. Polecana dla dorosłych w każdym wieku, a dla dzieci: powyżej 3. roku życia.

Pokrowiec Anti - Stress - materiał obiciowy, niepikowany, który bardzo dobrze odprowadza wilgoć, zapobiega rozwojowi bakterii i roztoczy, posiada doskonałe własności regulacji temperatury, tkanina posiada powłokę antystresową, jest gładka i miła w dotyku. Zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie pokrowca i wypranie go w temp. do 60 st. C.

Uwaga: zalecenia producenta, aby materac był użytkowany na stelażu elastycznym o odpowiednim rozstawie listew bez regulacji.

Parametry materaca Space 1000S:

wymiar: 160x200 cm
wysokość: ok. 25 cm
stopień twardości: H2/H3
wkład materaca: pianka lateksowa 5 cm, siatka tapicerska, sprężyny kieszeniowe 1000S, siatka tapicerska, pianka termoelastyczna 5 cm
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
gwarancja: 2 lata

Materac odpowiedni dla: osób cięższych, które szukają materaca sprężynowego z higienicznymi właściwościami lateksu oraz tych, którzy poszukują uniwersalnego modelu tzw. lato-zima.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 2 lata
Producent materaca Space 1000S udziela 2-letniej gwarancji.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner