login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac sprężynowy active max fdm 160x200 z pianką visco
materac fdm active max 160x200 dwie twardości h2 i h3
materac kieszeniowy active max 160x200 lato-zima
materac sprężynowy active max fdm 160x200 z pianką visco materac fdm active max 160x200 dwie twardości h2 i h3 materac kieszeniowy active max 160x200 lato-zima
Ostatnio oglądane produkty:
  • materac sprężynowy active max fdm 160x200 z pianką visco
Do tego produktu pasuje:
  • materac sprężynowy active max fdm 160x200 z pianką visco
  • materac sprężynowy active max fdm 160x200 z pianką visco
  • materac sprężynowy active max fdm 160x200 z pianką visco
  • materac sprężynowy active max fdm 160x200 z pianką visco
  • materac sprężynowy active max fdm 160x200 z pianką visco
  • materac sprężynowy active max fdm 160x200 z pianką visco
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac sprężynowy Active Max 160x200 lateks, kokos, visco .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac sprężynowy ACTIVE MAX lateks, visco. Rdzeń materaca stanowi formatka ze sprężyn kieszeniowych (pocketowych, woreczkowych) są one wyższe od standardowych, mają ok. 18 cm. Każda z nich umieszczona jest w oddzielnej kieszonce dla zapewnienia lepszej, niezależnej, cichej pracy. Wkład pocketowy został ułożony zgodnie z 7 strefami twardości, aby zapewnić odpowiednie podparcie dla poszczególnych partii ciała. Po obu stronach wkładu sprężynowego znajduje się warstwa filcu, który usztywnia całą konstrukcję. Uniwersalność materaca tzw. lato-zima pozwala na swobodne korzystanie z obu stron materaca w zależności od preferencji użytkownika. Po stronie twardszej znajduje się warstwa higienicznego lateksu, który został oddzielony od pokrowca cienką warstwą wełny owczej, natomiast pod warstwą lateksu występuje naturalne włókno — mata kokosowa, pod warstwą kokosu znajduje się pianka poliuretanowa. Po stronie miększej znajduje się pianka termoelastyczna, która reaguje z temperaturą i ciężarem użytkownika, zapewniając delikatne zagłębienie i otulenie. Jej działanie zostało delikatnie złagodzone warstwą wełny owczej. Pod pianką termoelastyczną znajduje się pianka poliuretanowa, która nadaje materacowi sprężystości. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 40 st. C. pokrowiec Jersey. Wysokość materac wraz z pokrowcem wynosi ok. 28 cm.

Wełna owcza — naturalne włókno, które zapewnia utrzymanie stałej temperatury ciała, jednocześnie umożliwia oddychanie nasze skórze.

Lateks — specjalny rodzaj pianki, wulkanizowany z dodatkiem naturalnego mleczka kauczukowego. Jest bardzo elastyczny, sprężysty i trwały. Dzięki swoim właściwościom, pod wpływem nacisku ciała, potrafi się dopasować do osoby leżącej. Ma przy tym bardzo zwartą strukturę, co sprawia, że wewnątrz pianki lateksowej nie rozwijają się drobnoustroje czy bakterie. Posiada kanaliki, umożliwiające wentylację.

Mata kokosowa — naturalne włókno, które powstaje z łupiny orzecha kokosowego. Charakteryzuje się dużą wchłanialnością wilgoci, ma właściwości utwardzające materac.

Pianka poliuretanowa
— nadaje materacowi sprężystość.

Filc — podwyższa wytrzymałość, oddziela wkład sprężynowy od piankowego, znajduje się po obu stronach sprężyn.

Sprężyny pocketowe (kieszeniowe, woreczkowe) – w odróżnieniu od sprężyn bonellowych pracują niezależnie od siebie. Dzięki temu, w części materaca poddanej naciskowi, uginają się tylko te sprężyny, na których znajduje się ciężar. Ma to znaczenie dla prawidłowego ułożenia ciała podczas spania. Aby proces ten usprawnić, wkład pocketowy został wyposażony w 7 stref twardości tak, by odpowiednio podeprzeć poszczególne partie ciała użytkownika: głowę, barki, talię, biodra, uda, łydki oraz stopy. Gęstość sprężyn na metr kwadratowy to ok. 289 szt., przy czym każda z nich zapakowana jest w oddzielny woreczek, zapewniający indywidualną oraz cichą pracę. Wkład sprężynowy nadaje materacowi odpowiednią sprężystość.

Pianka poliuretanowa — nadaje materacowi sprężystość.

Pianka termoelastyczna (memory, visco) - specjalna pianka, która reaguje pod wpływem temperatury i ciężaru ciała, zapewniając odpowiednie dopasowanie do krzywizn kręgosłupa, tzw. pianka z pamięcią.
Dzięki temu, że zmniejsza nacisk na ciało, pianka ta zapobiega odleżynom, poprawia krążenie, daje uczucie delikatnego otulenia i komfortu. Polecana dla dorosłych w każdym wieku, a dla dzieci: powyżej 3. roku życia.

Wełna owcza — naturalne włókno, które zapewnia utrzymanie stałej temperatury ciała, jednocześnie umożliwia oddychanie nasze skórze.

Pokrowiec Premium Jersey
— pikowany pokrowiec wykonany w 100% z włókien poliestrowych. Antyalergiczny, przewiewny, odporny na zabrudzenia, na rozciągnięcia, zapewnia dobrą wentylację. Posiada zamek błyskawiczny z trzech stron, co ułatwia ściąganie i pranie pokrowca w temp. do 40 st. C. Do produkcji pokrowca wykorzystywane są certyfikowane surowce.

W ofercie producenta znajdują się inne pokrowce np.: Aloe Vera, Bamboo, Silvercare, Tencel, Cashmere, które można zamówić za odpowiednią dopłatą. Po dokonaniu zakupu proszę poinformować sprzedawcę o rodzaju pokrowca, który Państwo wybrali w przeciwnym razie produkt, zostanie wysłany w pokrowcu Jersey.

Parametry materaca sprężynowego Active Max:


wymiar: 160x200 cm
wysokość: ok. 28 cm
stopień twardości: średniotwardy/twardy
wkład materaca: wełna owcza, pianka lateksowa 2 cm, mata kokosowa 1 cm, pianka poliuretanowa 2 cm, filc, sprężyna kieszeniowa 18 cm, filc, pianka poliuretanowa 2 cm, pianka termoelastyczna 2 cm, wełna owcza
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
gwarancja: 2 lata na pianki oraz 2 lata na pokrowiec

Materac odpowiedni dla: młodzieży, osób dorosłych, które cenią sobie uniwersalność, sprężystość oraz możliwość doboru strony materaca w zależności od preferencji użytkownika. Wysokość materaca sprawia, że wyraźnie wystaje ponad ramę łóżka i pięknie się prezentuje.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 2 lata
Producent materaca Active Max udziela 2-letniej gwarancji na pianki i 2-letniej gwarancji na pokrowiec.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner