login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac dziecięcy Adriano 80x190 piankowy
materac dziecięcy adriano fdm 80x190 wysokoelastyczny
materac wysokoelastyczny adriano fdm 80x190
materac dziecięcy Adriano 80x190 piankowy materac dziecięcy adriano fdm 80x190 wysokoelastyczny materac wysokoelastyczny adriano fdm 80x190
Ostatnio oglądane produkty:
  • materac dziecięcy Adriano 80x190 piankowy
Do tego produktu pasuje:
  • materac dziecięcy Adriano 80x190 piankowy
  • materac dziecięcy Adriano 80x190 piankowy
  • materac dziecięcy Adriano 80x190 piankowy
  • materac dziecięcy Adriano 80x190 piankowy
  • materac dziecięcy Adriano 80x190 piankowy
  • materac dziecięcy Adriano 80x190 piankowy
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac piankowy Adriano 80x190 .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac wysokoelastyczny Adriano. Rdzeń materaca stanowi pianka wysokoelastyczna HR, jest materiałem bardzo trwałym, trudno odkształcalnym. Dzięki otwartokomórkowej budowie zachowana jest prawidłowa cyrkulacja powietrza we wnętrzu materaca, co przekłada się na wydłużoną trwałość i higieniczność wkładu. Pianka wysokoelastyczna HR posiada 7 stref twardości dla lepszego podparcia poszczególnych partii ciała. Uniwersalna budowa pozwala na optymalne dopasowanie stron do potrzeb użytkownika. Po jednej stronie materac posiada specjalną 7-strefową profilowaną piankę HR. Po drugiej stronie znajduje się pianka poliuretanowa, która nadaje materacowi odpowiednią sprężystość. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 40 st. C. pokrowiec Jersey. Całkowita wysokość materaca wynosi ok. 11 cm.

Budowa:


Profilowana pianka HR
— specjalny rodzaj pianki profilowanej w 7 stref twardości dla lepszego podparcia poszczególnych partii ciała. Otwartokomórkowa struktura pianki pozwala na prawidłową cyrkulację powietrza we wnętrzu materaca. Dzięki czemu ograniczony jest rozwój grzybów, pleśni i innych drobnoustrojów.

Pianka wysokoelastyczna HR
— ma mniej jednolitą strukturę komórkową od standardowej pianki, ponieważ należy do tzw. pianek otwartokomórkowych, gdzie żaden element pianki nie jest zamknięty. Umożliwia to swobodną cyrkulację powietrza we wnętrzu materaca, co ma znaczenie w codziennym użytkowaniu ze względu na właściwości higieniczne. Przepływ powietrza wewnątrz materaca ogranicza rozwój grzybów i niebezpiecznych pleśni. Pianka wysokoelastyczna HR jest też znana ze swojej trwałości ze względu na jej zwiększoną gęstość. Dzięki temu uzyskuje lepsze parametry podtrzymania ciała, komfortu, sprężystości i elastyczności. Dodatkowo pianka ta została specjalnie podzielona na 7 stref twardości, aby zapewnić lepsze podtrzymanie dla poszczególnych partii ciała.

Pianka poliuretanowa
— nadaje materacowi sprężystość.

Pokrowiec Premium Jersey
— pikowany pokrowiec wykonany w 100% z włókien poliestrowych. Antyalergiczny, przewiewny, odporny na zabrudzenia i rozciągnięcia, zapewnia dobrą wentylację. Posiada zamek błyskawiczny z trzech stron, co ułatwia ściąganie i pranie pokrowca w temp. do 40 st. C. Do produkcji pokrowca wykorzystywane są certyfikowane surowce.

Parametry materaca Adriano:


wymiar: 80x190
wysokość: ok. 11 cm
stopień twardości: średniotwardy
wkład materaca: pianka profilowana HR, pianka wysokoelastyczna, pianka poliuretanowa
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
gwarancja: 2 lata

Materac odpowiedni dla: dzieci oraz młodzieży, które poszukują piankowego podłoża o higienicznych właściwościach pianki wysokoelastycznej. Dzięki uniwersalnej budowie użytkownik może dobrać odpowiednią twardość do swoich potrzeb.    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 2 lata
Materac Adriano 2 lata gwarancji.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner