login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
łóżko wysokie z wysokim siedziskiem 160x200 producent
łóżko podwyższone 160x200 producent woj opolskie dolnośląskie śląskie
Łóżka drewniane producent
łóżko wysokie z wysokim siedziskiem 160x200 producent łóżko podwyższone 160x200 producent woj opolskie dolnośląskie śląskie Łóżka drewniane producent
Ostatnio oglądane produkty:
  • łóżko wysokie z wysokim siedziskiem 160x200 producent
Do tego produktu pasuje:
  • łóżko wysokie z wysokim siedziskiem 160x200 producent
  • łóżko wysokie z wysokim siedziskiem 160x200 producent
  • łóżko wysokie z wysokim siedziskiem 160x200 producent
« poprzedni produkt nastepny produkt »

łóżko z pojemnikiem sosnowe z wysokim siedziskiem AZYL 160x200 (Łóżko sosnowe - tapczan sosnowy AZYL)

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
Zobacz dostępne kolory - kliknij
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Kolory
Podwyższone, otwierane łóżko sosnowe z podnoszoną pokrywą (tapczan sosnowy), z wezgłowiem ponad powierzchnią materaca, o bardzo solidnej konstrukcji. Tapczan sosnowy AZYL jest wyższy niż standardowe łóżka do sypialni, co daje wiele korzyści. Po pierwsze ułatwia wstawanie osobom mającym problemy ze stawami lub z kręgosłupem - wysokość siedziska razem z materacem (np. materacem o wysokości 17-18 cm) wynosi ok. 50-51 cm, dzięki czemu w łatwy sposób można przejść z pozycji siedzącej do stojącej. Po drugie, posiada otwierany pojemnik na pościel. Po trzecie umożliwia sprzątanie pod łóżkiem (odkurzacz, mop), co jest ważne np. w przypadku osób ze skłonnością do alergii.

Zamiast tradycyjnego pojemnika na pościel w formie szuflady, łóżko jest wyposażone w mechanizmy podnoszące pokrywę łóżka. Dzięki temu, by dostać się do wnętrza pojemnika na pościel nie trzeba dodatkowego miejsca na wysunięcie szuflady, a podłoga nie jest w żadnym stopniu narażona na porysowanie. Pojemnik na pościel o głębokości ok. 18 cm może mieć różne funkcje i być wykorzystany np. jako schowek pościel czy domowe akcesoria.
Otwierane podwyższone łóżko AZYL ma tylko jedną część wystającą ponad powierzchnię materaca. Jest to wezgłowie, które zabezpiecza ścianę oraz poduszkę przed przypadkowym zsunięciem się. Dzięki temu dostęp do łóżka jest z każdej strony i może stać ono na środku pokoju.

Wysoki tapczan sosnowy AZYL posiada skrzynię umieszczoną ponad podłogą, co oznacza, że można pod łóżkiem odkurzać, sprzątać szczotką czy mopem. Materac kładziony jest na wysokości ok. 33 cm, co umożliwia wygodne korzystanie także przez osoby starsze lub mające problem z biodrami, wstawaniem z niskiego łóżka itp.

Łóżko sosnowe AZYL charakteryzuje się uniwersalnym wyglądem, który doskonale wpisze się w nowoczesny, tradycyjny lub eklektyczny wystrój pokoju dziecięcego, młodzieżowego czy sypialni. Dodatkowo, naturalne drewno sosnowe, z którego zostało wykonane łóżko, będzie pasować do wystroju każdego pomieszczenia. Łóżko wykonane jest z litego drewna sosnowego (jedynie dno łóżka stanowi płyta pilśniowa), z desek, których grubość i szerokość umożliwiają użytkowanie przez wiele lat:
- nogi łóżka - 11 cm szerokości i 3,5 cm grubości,
- deski stelażowe - 8 cm szerokości i 2,2 cm grubości.

Ze względu na stabilność i grubość stosowanych desek, to łóżko nadaje się także do hoteli, hosteli, schronisk młodzieżowych itp.

Podwyższony tapczan sosnowy AZYL, jak wszystkie łóżka OazaSnu.pl, charakteryzuje się stabilnymi połączeniami. Nie są tu stosowane plastikowe wciski czy konfirmaty, ale w kluczowych miejscach konstrukcyjnych (jak np. rogi łóżka) zastosowane jest połączenie metal + metal (śruba + nakrętka). Łóżko przeznaczone jest zarówno dla dzieci, jak i dla osób dorosłych tak ze względu na swoją solidność, jak i wymiary. Długość wewnętrzna (czyli długość materaca) 200 cm sprawi, że jeżeli mebel zostanie zakupiony dla dziecka lub nastolatka, będzie mógł być przez niego użytkowany bez ryzyka "wyrośnięcia" z mebla.

Wysokie sosnowe łóżko AZYL posiada uniwersalny system otwierania. W zależności od potrzeb, tapczan sosnowy może się otwierać na prawą lub na lewą stronę. Decyduje się o tym podczas montażu. Gdyby w przyszłości okazało się, że łóżko trzeba będzie przestawić i zmienić stronę otwierania, to nie będzie problemu. Wystarczy wówczas odkręcić szczyty łóżka, obrócić skrzynię tapczanu tak, żeby otwierała się w przeciwną stronę, a następnie ponownie przykręcić oba szczyty w odpowiednich miejscach. Dzięki temu łóżko jest wszechstronne w użytkowaniu.

Parametry tapczanu sosnowego AZYL 160x200 cm:

- łóżko sosnowe (z litej sosny)
- wymiar wewnętrzny (wymiar materaca) łóżka: 160x200 cm
- wymiar zewnętrzny (wymiar całego łóżka z zamkniętą pokrywą): 166x207 cm
- całkowity wymiar łóżka z otwartą pokrywą: 183x207 cm
- wysokość całego łóżka: 70 cm
- głębokość otwieranego pojemnika na pościel: ok. 18 cm
- wysokość, na jakiej kładziony jest materac: ok. 33 cm
- ilość centymetrów, na jaką zagłębia się materac w ramę łóżka: ok. 6 cm
- przestrzeń od podłogi do najniższej krawędzi łóżka: ok. 10 cm
- grubość nóg łóżka: ok. 3,5 cm
- szerokość nóg łóżka: ok. 11 cm
- grubość pozostałych desek: od 2,2 do 2,8 cm
- stelaż: nielakierowane, gładkie deski sosnowe (deski nie wyginają się)
- grubość desek stelażowych: ok. 2,2 cm
- możliwość wykonania w drewnie bezsęcznym: nie
- montaż za pomocą: śruby, wkręty

W skład ceny wchodzi:

- rama łóżka
- deski stelażowe
- podnośniki sprężynowe (istnieje możliwość zamiany na podnośniki gazowe - pneumatyczne za DOPŁATĄ)
- podwójnie lakierowanie desek lakierem bezbarwnym typu półmat (nie dotyczy desek stelażowych).

W skład ceny NIE wchodzi materac. Jest on pokazany na zdjęciu dla zobrazowania wyglądu łóżka w trakcie jego normalnego użytkowania.

Do łóżka proponujemy materace różnego rodzaju m.in. materace lateksowe, termoelastyczne, wysokoelastyczne, piankowe, sprężynowe, kieszeniowe, żelowe- kliknij, by zobaczyć materace do tego łóżka.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 dni roboczych (bez sobót, niedziel i świąt). płatność za pobraniem - dopłata 20 zł
140 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 2 lata
Producent łóżka udziela 2-letniej gwarancji.
OazaSnu.pl


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić

baner
baner
baner