login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
łóżko z pojmnikiem na pościel zabawki 90x190 bezpieczne mocne producent Prudnik Opole Wrocław Katowice Glliwice
tapczan dziecięcy drewniany dla dziecka mocny barierki zabezpieczające przed spadnięciem z łóżkaproducent woj opolskie śląskie dolnośląskie
łóżko sosnowe dla dzieci mocne stabilne z barierką z każdej strony producent pojemnik do przechowywania
sosnowe łózko dla dzieci z barierką producent (Prudnik) woj. opolskie, śląskie, dolnośląskie
Łóżka drewniane producent
łóżko z pojmnikiem na pościel zabawki 90x190 bezpieczne mocne producent Prudnik Opole Wrocław Katowice Glliwice tapczan dziecięcy drewniany dla dziecka mocny barierki zabezpieczające przed spadnięciem z łóżkaproducent woj opolskie śląskie dolnośląskie łóżko sosnowe dla dzieci mocne stabilne z barierką z każdej strony producent pojemnik do przechowywania sosnowe łózko dla dzieci z barierką producent (Prudnik) woj. opolskie, śląskie, dolnośląskie Łóżka drewniane producent
Ostatnio oglądane produkty:
  • łóżko z pojmnikiem na pościel zabawki 90x190 bezpieczne mocne producent Prudnik Opole Wrocław Katowice Glliwice
Do tego produktu pasuje:
  • łóżko z pojmnikiem na pościel zabawki 90x190 bezpieczne mocne producent Prudnik Opole Wrocław Katowice Glliwice
  • łóżko z pojmnikiem na pościel zabawki 90x190 bezpieczne mocne producent Prudnik Opole Wrocław Katowice Glliwice
« poprzedni produkt nastepny produkt »

łóżko z dwiema szufladami SAMBA 90x190 (tapczan sosnowy - łóżko sosnowe SAMBA)

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
Zobacz dostępne kolory - kliknij
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Kolory
Drewniane łóżko z szufladami SAMBA dla dzieci, młodzieży i nie tylko. Pojemnik na pościel w formie szuflady zastąpiono został dwiema mniejszymi niezależnymi szufladami. Dzięki takiemu rozwiązaniu, by dostać się do wnętrza schowka na pościel nie trzeba wysuwać całej szuflady tylko jedną cześć. Praktyczne zagospodarowanie przestrzeni pod łóżkiem może służyć jako schowek na zabawki lub różne sezonowe rzeczy. Dzięki niezależnym szufladą dostęp do powierzchni pod łóżkiem jest dużo prostszy i łatwiejszy, czyli utrzymanie porządku pod powierzchnia spania nie stanowi problemu, jest to bardzo ważne w przypadku dzieci, które maja problem z alergią.

Łóżko - tapczan sosnowy SAMBA posiada 4 elementy wystające powyżej powierzchni materaca: 2 szczyty i 2 barierki. Wyższe szczyty uniemożliwiają ześlizgiwanie się pościeli, a barierki chronią dziecko przed zsunięciem się w bok. Tylna barierka dodatkowo chroni ścianę. Przednia barierka stanowi uniwersalne rozwiązanie dla dzieci młodszych, które potrzebują asekuracji w trakcie snu. Dzięki temu, że nasza barierka nie jest na stałe połączona z łóżkiem, możemy ją bezpiecznie zdjąć na dzień, dzięki czemu dziecko będzie miało możliwość bezpiecznego wejścia i zejścia z łóżka.
Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca) 90x190 cm umożliwi zmieszczenie łóżka (lub dwóch - dla dwójki dzieci) nawet w małym pokoju. Wówczas na niewielkiej powierzchni otrzymujemy wygodne miejsce, zapewniający dziecku zdrowy sen, a także zabawę.

Naturalne sosnowe drewno, z którego zostało wykonane łóżko, doskonale wpisze się w każdy wystrój. Łóżko wykonane jest z litego drewna sosnowego (jedynie dno szuflad stanowią płyty pilśniowe, umieszczone kilka milimetrów nad podłogą), z desek, których grubość i szerokość umożliwiają użytkowanie przez wiele lat:
- nogi łóżka - 11 cm szerokości i 3,5 cm grubości,
- deski stelażowe - 8 cm szerokości i 2,2 cm grubości.

Ze względu na stabilność i grubość stosowanych desek, to łóżko nadaje się także do hoteli, hosteli, schronisk młodzieżowych itp.

Sosnowe łóżko (tapczan) z szufladami SAMBA, jak wszystkie łóżka OazaSnu.pl, charakteryzuje się stabilnymi połączeniami. Nie są tu stosowane plastikowe wciski czy konfirmaty, ale w kluczowych miejscach konstrukcyjnych (jak np. rogi łóżka) zastosowane jest połączenie metal + metal (śruba + nakrętka). Łóżko przeznaczone jest zarówno dla dzieci, jak i dla osób dorosłych tak ze względu na swoją solidność, jak i wymiary. Długość wewnętrzna (czyli długość materaca) 200 cm sprawi, że jeżeli mebel zostanie zakupiony dla dziecka lub nastolatka, będzie mógł być przez niego użytkowany bez ryzyka "wyrośnięcia" z mebla, także dzięki możliwości zdemontowania przedniej barierki.

Wytrzymałe sosnowe łóżko SAMBA posiada uniwersalny system wysuwania. W zależności od potrzeb, łóżko sosnowe może mieć wysuwane szuflady na prawą lub na lewą stronę. Decyduje się o tym podczas montażu. Gdyby w przyszłości okazało się, że łóżko trzeba będzie przestawić i zmienić stronę wysuwania, to nie będzie problemu. Wystarczy wówczas przełożyć szuflady, które nie są połączone z łóżkiem żadnymi szynami czy prowadnicami. Szuflady można wysunąć na środek pokoju, aby dziecko wyjęło sobie swoje rzeczy czy zabawki. Dzięki temu łóżko jest wszechstronne w użytkowaniu.


Parametry łóżka sosnowego SAMBA 90x190 cm:
- łóżko sosnowe (z litej sosny)
- wymiar wewnętrzny (wymiar materaca) łóżka: 90x190 cm
- wymiar zewnętrzny (wymiar całego łóżka z zamkniętą pokrywą): 96x197 cm
- wysokość całego łóżka: ok. 75 cm
- wysokość, na jakiej kładziony jest materac: ok. 27 cm
- ilość centymetrów, na jaką zagłębia się materac w ramę łóżka: ok. 6 cm
- głębokość szuflady na pościel: ok. 17 cm
- wysokość szuflady wraz z kółkami: ok. 20 cm
- grubość nóg łóżka: ok. 3,5 cm
- szerokość nóg łóżka: ok. 11 cm
- grubość pozostałych desek: między 2,2 a 2,8 cm
- stelaż: nielakierowane, gładkie deski sosnowe (deski nie wyginają się)
- grubość desek stelażowych: ok. 2,2 cm
- możliwość wykonania w drewnie bezsęcznym: nie
- montaż za pomocą: śruby, wkręty

W skład ceny wchodzi:
- rama łóżka
- deski stelażowe
- podwójnie lakierowanie desek lakierem bezbarwnym typu półmat (nie dotyczy desek stelażowych).


W skład ceny NIE wchodzi materac. Jest on pokazany na zdjęciu dla zobrazowania wyglądu łóżka w trakcie jego normalnego użytkowania.

Do łóżka proponujemy materace różnego rodzaju m.in. materace lateksowe, termoelastyczne, żelowe, wysokoelastyczne, piankowe, sprężynowe, kieszeniowe - kliknij, by zobaczyć materace do tego łóżka.    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 dni roboczych (bez sobót, niedziel i świąt). płatność za pobraniem - dopłata 20 zł
120 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 2 lata
Producent łóżka udziela 2-letniej gwarancji.
OazaSnu.pl


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić

baner
baner
baner