login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac lateksowy eirene mdc 90x200
mdc eirene 90x200 materac lateksowy
materac lateksowy eirene mdc 90x200 mdc eirene 90x200 materac lateksowy
Ostatnio oglądane produkty:
  • materac lateksowy eirene mdc 90x200
Do tego produktu pasuje:
  • materac lateksowy eirene mdc 90x200
  • materac lateksowy eirene mdc 90x200
  • materac lateksowy eirene mdc 90x200
  • materac lateksowy eirene mdc 90x200
  • materac lateksowy eirene mdc 90x200
  • materac lateksowy eirene mdc 90x200
  • materac lateksowy eirene mdc 90x200
  • materac lateksowy eirene mdc 90x200
  • materac lateksowy eirene mdc 90x200
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac lateksowy MDC Eirene 90x200 .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
MDC Eirene lateksowy materac zbudowany z 7-strefowego bloku pianki lateksowej, który swoje działanie uzyskał dzięki odpowiednim nacięciom oraz perforacjom, zapewniającym odpowiednie podtrzymanie poszczególnych partii ciała. Materac jest odwracalny, posiada dwie strony użytkowe o takiej samej twardości. Pianka lateksowa jest materiałem antybakteryjnym, antygrzybicznym, higienicznym i trudnym do odkształcenia. Posiada kanaliki dla lepszej wentylacji całego wkładu, co pozwala uniknąć namnażania się grzybów, niebezpiecznych pleśni i innych drobnoustrojów. Dzięki temu materac jest odpowiedni dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz dla osób borykających się z alergiami. Materac może być używany na stelażach regulowanych, z podnoszonym zagłówkiem i zanóżkiem. Posiada higieniczny, ściągalny i pralny w temp. do 40 st. C. pokrowiec Dormia. Całkowita wysokość materaca to ok. 20 cm.

Pianka lateksowa - specjalny rodzaj pianki, wulkanizowany z dodatkiem naturalnego mleczka kauczukowego. Jest bardzo elastyczny, sprężysty i trwały. Dzięki swoim właściwościom, pod wpływem nacisku ciała, potrafi się dopasować do osoby leżącej. Ma przy tym bardzo zwartą strukturę, co sprawia, że wewnątrz pianki lateksowej nie rozwijają się drobnoustroje czy bakterie. Posiada kanaliki, umożliwiające wentylację. Posiada specjalne nacięcia, tworzące 7 stref twardości dla odpowiedniego ułożenia poszczególnych partii ciała: głowy, barków, talii, bioder, ud, łydek oraz stóp.

Pokrowiec Dormia — antyalergiczny, antygrzybiczny, antybakteryjny, delikatny w dotyk, odporny na rozciągnięcia. Dodatkowo jest pikowany owatą, a jego struktura zapewnia dobrą wentylację materaca. Włókna są mocno splecione, co zapewnia odpowiednie dopasowanie do materaca. Pokrowiec posiada zamek błyskawiczny z trzech stron, aby ułatwić zdjęcie i wypranie w temp. do 40 st. C.

W ofercie producenta znajdują się inne pokrowce, które można wybrać za dopłatą. Po dokonaniu zakupu proszę o informację odnośnie pokrowca, jaki Państwo wybrali. W przeciwnym razie produkt zostanie wysłany w pokrowcu Dormia.

Parametry materaca Eirene MDC:

wymiar: 90x200 cm
wysokość: ok. 20 cm
stopień twardości: H1
wkład materaca: pianka lateksowa
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
gwarancja: 5 lata na lateks oraz 2 lata na pokrowiec

Materac Eirene MDC należy użytkować na stelażu, gdzie rozstaw listew nie jest szerszy niż 3,5 cm. Mogą to być stelaże różnego typu elastyczne, statyczne z regulacją lub bez. Materac odpowiedni dla: dzieci, młodzieży, osób, które cierpią na alergie.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę
 Transport firmowy
 wg mapki poniżej
70 zł
Cena za całe zamówienie


Formę transportu wybiera się po kliknięciu "Kup teraz", przy podawaniu szczegółów zamówienia - adresu dostawy itd.Gwarancja: 5 lat
Producent materaca MDC Eirene udziela 5-letniej gwarancji na lateks i 2-letniej gwarancji na pokrowiec.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner