login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac lateksowy 7 stref twardości ortopedyczny hilding latino
dobry materac z pianki lateksowej 80x200 latino
materac lateksowy latino hilding 80x200 wysoki dwustronny higieniczny
materac lateksowy 7 stref twardości ortopedyczny hilding latino dobry materac z pianki lateksowej 80x200 latino materac lateksowy latino hilding 80x200 wysoki dwustronny higieniczny
Ostatnio oglądane produkty:
  • materac lateksowy 7 stref twardości ortopedyczny hilding latino
Do tego produktu pasuje:
  • materac lateksowy 7 stref twardości ortopedyczny hilding latino
  • materac lateksowy 7 stref twardości ortopedyczny hilding latino
  • materac lateksowy 7 stref twardości ortopedyczny hilding latino
  • materac lateksowy 7 stref twardości ortopedyczny hilding latino
  • materac lateksowy 7 stref twardości ortopedyczny hilding latino
  • materac lateksowy 7 stref twardości ortopedyczny hilding latino
  • materac lateksowy 7 stref twardości ortopedyczny hilding latino
« poprzedni produkt

PROMOCJA materac lateksowy HILDING LATINO 80x200 wysoki z dwiema stronami twardości .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac lateksowy Latino Hilding — rdzeń materaca stanowi profilowana pianka wysokoelastyczna Velvet Touch o otwartokomórkowej budowie, dzięki której zachowana jest stała cyrkulacja powietrza. Pianka ta posiada specjalne nacięcia, które pełnią dwie funkcje: dzielą wkład na 7 stref twardości, by odpowiednio ułożyć poszczególne partie ciała użytkownika oraz działają jako dodatkowe kanały powietrzne. Po obu stronach pianki Velvet Touch znajduje się warstwa pianki lateksowej o różnej grubości. Dzięki temu uzyskujemy dwa różne odczucia komfortu, co wpływa na wydłużony okres korzystania z materaca. Pianka lateksowa jest tworzywem bardzo trwałym, elastycznym i trudnym do odkształcenia. Wewnątrz pianki lateksowej znajdują się kanaliki, które ułatwiają wymianę powietrza. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 60 st. C pokrowiec Elips. Całkowita wysokość wkładu z pokrowcem wynosi ok. 26 cm.

Budowa:

Lateks — specjalny rodzaj pianki o grubości 10 cm, wulkanizowanej z dodatkiem naturalnego mleczka kauczukowego. Jest bardzo elastyczny, sprężysty i trwały. Dzięki swoim właściwościom, pod wpływem nacisku ciała, potrafi się dopasować do osoby leżącej. Ma przy tym bardzo zwartą strukturę, co sprawia, że wewnątrz pianki lateksowej nie rozwijają się drobnoustroje czy bakterie. Posiada kanaliki, umożliwiające wentylację.

Pianka Velvet Touch — specjalny rodzaj piany, która została opatentowana dla firmy Hilding. Piana Velvet Touch posiada otwartokomórkową budowę, która umożliwia swobodną cyrkulację powietrza w jej wnętrzu, przez co ograniczony jest rozwój grzybów i niebezpiecznych pleśni. Poza swoimi właściwościami higienicznymi pianka Velvet Touch jest znana ze swojej trwałości, która wynika ze zwiększonej gęstości. Bardzo delikatna w dotyku, a zarazem sprężysta i elastyczna. Pianka posiada specjalne nacięcia, które dzielą wkład materaca na 7 stref twardości, by odpowiednio ułożyć poszczególne partie ciała użytkownika.

Lateks
— specjalny rodzaj pianki o grubości 4,5 cm, wulkanizowanej z dodatkiem naturalnego mleczka kauczukowego. Jest bardzo elastyczny, sprężysty i trwały. Dzięki swoim właściwościom, pod wpływem nacisku ciała, potrafi się dopasować do osoby leżącej. Ma przy tym bardzo zwartą strukturę, co sprawia, że wewnątrz pianki lateksowej nie rozwijają się drobnoustroje czy bakterie. Posiada kanaliki, umożliwiające wentylację.

Pokrowiec Elips — wykonany z jedwabistej i miękkiej w dotyku dzianiny Elips. Gwarantuje wysoki stopień elastyczności, dzięki czemu każdorazowo dopasowuje się do ułożenia ciała na całej powierzchni materaca. Wysoka jakość i trwałość zapewnią komfortowy i głęboki sen przez długie lata. Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy, który ułatwia ściągnięcie i wypranie go w temp. do 60 st. C.

Parametry materaca Latino Hilding:


wymiar: 80x200 cm
wysokość: ok. 26 cm
stopień twardości: średniotwardy
wkład materaca: pianka lateksowa 10 cm, pianka Velvet Touch 7,5 cm, pianka lateksowa 4,5 cm
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
gwarancja: 15 lat

Materac odpowiedni dla:
dzieci, młodzieży, osób dorosłych, które poszukują uniwersalnego rozwiązania do sypialni. Jeden materac dwa odczucia komfortu. Materac może być odpowiednim rozwiązaniem dla osób cierpiących na różnego rodzaju alergie, dzięki higienicznym właściwościom pianek.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę
 Transport firmowy
 wg mapki poniżej
70 zł
Cena za całe zamówienie


Formę transportu wybiera się po kliknięciu "Kup teraz", przy podawaniu szczegółów zamówienia - adresu dostawy itd.Gwarancja: 15 lat
Materac Hilding Latino posiada pełną, 15-letnią gwarancję producenta.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner