login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
Materac wysokoelastyczny 90x190 Antibacterial Materasso
Materac wysokoelastyczny 90x190 Antibacterial Materasso
Ostatnio oglądane produkty:
  • Materac wysokoelastyczny 90x190 Antibacterial Materasso
Do tego produktu pasuje:
  • Materac wysokoelastyczny 90x190 Antibacterial Materasso
  • Materac wysokoelastyczny 90x190 Antibacterial Materasso
  • Materac wysokoelastyczny 90x190 Antibacterial Materasso
  • Materac wysokoelastyczny 90x190 Antibacterial Materasso
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac wysokoelastyczny Antibacterial 90x190 .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac wysokoelastyczny Antibacterial — rdzeń materaca wykonany został z pianki wysokoelastycznej, dzięki zastosowaniu tego materiału zyskujemy lepsze parametry podtrzymania ciała, sprężystości i elastyczności. Pianka HR posiada otwartokomórkową strukturę, co oznacza, że nie znajdziemy w jej wnętrzu niedostępnych dla powietrza miejsc. Wpływa to bezpośrednio na trwałość i higieniczność materaca, ponieważ ułatwiona jest cyrkulacja powietrza, przez co gromadząca się w materacu wilgoć może być na bieżąco odprowadzana. Materac posiada dwie strony użytkowe o tych samych parametrach, dzięki temu okres użytkowania jest znacznie wydłużony. Po jednej i drugiej stronie pianki wysokoelastycznej znajduje się bakteriobójcza pianka Antibacterial, która zawiera specjalny leczniczy preparat Sanitized, który w pianie potrafi opanować rozwój bakterii. Producent do połączenia warstw użył wodnego kleju Simalfa, który jest bezpieczny dla ludzi i środowiska naturalnego. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 30 st. C pokrowiec Silver Protect. Wysokość materaca wynosi ok. 18 cm.

Budowa:

Piana Antibacterial
— bezpieczna dla użytkownika i środowiska antybakteryjna pianka, zawiera specjalny leczniczy preparat Sanitized, który w pianie potrafi opanować rozwój bakterii, pleśni, grzybów i roztoczy. Właściwości tej piany zapewniają ochronę przed roztoczami kurzu domowego i zarodkami grzybów, które są przyczyną wszystkich alergii.

Piana wysokoelastyczna — określana często jaka „zimna piana”, to nowoczesny materiał o otwartokomórkowej budowie. Charakteryzuje się wysoką elastycznością punktową i sprężystością, a przede wszystkim optymalną wentylacją, dzięki specjalnemu moletowaniu zachowany jest prawidłowy mikroklimat oraz delikatny efekt masażu. Piana HR posiada znacznie większą gęstość struktury niż tradycyjne pianki poliuretanowe, a tym samym wykazuje znacznie większą wytrzymałość na odkształcenia. Bardzo wysoka sprężystość przekłada się na komfort snu. Dobrze reaguje na zmiany położenia ciała użytkownika.

Piana Antibacterial — bezpieczna dla użytkownika i środowiska antybakteryjna pianka, zawiera specjalny leczniczy preparat Sanitized, który w pianie potrafi opanować rozwój bakterii, pleśni, grzybów i roztoczy. Właściwości tej piany zapewniają ochronę przed roztoczami kurzu domowego i zarodkami grzybów, które są przyczyną wszystkich alergii.

Klej Simalfa – szwajcarski, ekologiczny (certyfikat ECO-PASSPORT potwierdzający, że nie zawiera żadnych szkodliwych substancji, certyfikacja przez niemiecki Hohenstein Institute), na bazie wody. Jako jeden z niewielu spełnia warunki najsurowszych norm zawartych w certyfikacie Oeko-Tex 100 Standard — I klasy. Spełnia również normy wyrobów przeznaczonych dla niemowląt. Ponieważ klej ten działa na bazie wody, dzięki temu przy użyciu jedynym efektem ubocznym jest woda, podczas gdy przy standardowych klejach rozpuszczalnikowych są to lotne substancje chemiczne. Dlatego ta metoda klejenia to jeden z dowodów na ekologiczność naszej produkcji, wysokiej jakości oraz bezpieczeństwa naszych materaców dla zdrowia człowieka.

Pokrowiec Silver Protect
— tkanina, która ogranicza powstawanie szkodliwych mikroorganizmów i bakterii, dzięki zastosowaniu tzw. jonizacji srebrem włókien tkaniny. Już po dwóch godzinach redukuje ilość mikroorganizmów i bakterii, nawet do 90%. Dlatego też jest zalecany dla alergików. Działanie warstwy antybakteryjnej zostało atestowane i dokładnie sprawdzone. Oprócz profilaktyki powstanie pleśni posiada również właściwości ograniczania wytwarzania nieprzyjemnego zapachu. Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy, dzięki czemu z łatwością można ściągnąć go i wyprać w temp. do 30 st. C.

Parametry materaca Antibacterial:

wymiar: 90x190 cm
wysokość: ok. 18 cm
stopień twardości: średniotwardy
wkład materaca: piana Antibacterial, piana wysokoelastyczna, piana Antibacterial
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
możliwość prania: tak
produkt medyczny: nie
gwarancja: 3 lata

Materac odpowiedni dla: osób, które cierpią na różnego rodzaju alergie oraz dla tych, którzy cenią sobie średniotwarde podłożę o higienicznych właściwościach.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 3 lata
Materac Antibacterial Materasso posiada 3-letnią gwarancję producenta.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner