login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac piankowy wysokoelastyczny Palma 80x200
materac piankowy wysokoelastyczny Palma 80x200
Ostatnio oglądane produkty:
  • materac piankowy wysokoelastyczny Palma 80x200
Do tego produktu pasuje:
  • materac piankowy wysokoelastyczny Palma 80x200
  • materac piankowy wysokoelastyczny Palma 80x200
  • materac piankowy wysokoelastyczny Palma 80x200
  • materac piankowy wysokoelastyczny Palma 80x200
  • materac piankowy wysokoelastyczny Palma 80x200
  • materac piankowy wysokoelastyczny Palma 80x200
  • materac piankowy wysokoelastyczny Palma 80x200
« poprzedni produkt nastepny produkt »

PROMOCJA materac wysokoelastyczny Palma 80x200 .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac piankowy, wysokoelastyczny Palma. Wkład materaca wykonany z połączenia dwóch pianek: pianki wysokoelastycznej oraz pianki hybrydowej. Obie warstwy posiadają tę samą wysokość 10 cm oraz moletowanie, które usprawnia proces wymiany powietrza wewnątrz wkładu oraz dzieli materac na 7 stref twardości, które zapewniają lepsze dopasowanie do poszczególnych partii ciała. Pianka wysokoelastyczna jest bardzo trwała, higieniczna, dzięki swej otwartokomórkowej budowie zachowana jest prawidłowa wymiana powietrza wewnątrz materaca. Po drugiej stronie znajduje się pianka hybrydowa, która pozwala na uzyskanie mocniejszego podparcia ciała. Obie pianki są bezpieczne dla osób, które borykają się z różnego rodzaju alergiami, ponieważ nie stanowią pożywki dla chorobotwórczych mikroorganizmów. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 40 st. C. pokrowiec Spin. Całkowita wysokość materaca wynosi ok. 20 cm.

Budowa:

Pianka wysokoelastyczna HR
— ma mniej jednolitą strukturę komórkową niż standardowa pianka, ponieważ należy do tzw. pianek otwartokomórkowych, gdzie żaden element nie jest zamknięty. Umożliwia to swobodną cyrkulację powietrza w jej wnętrzu, przez co ograniczony jest rozwój grzybów i niebezpiecznych pleśni. Poza swoimi właściwościami higienicznymi pianka wysokoelastyczna HR jest znana ze swojej trwałości, która wynika ze zwiększonej gęstości. Dzięki temu uzyskuje lepsze parametry podtrzymania ciała, komfortu, sprężystości i elastyczności. Pianka posiada punktowe podparcie, by podeprzeć poszczególne partie ciała użytkownika: głowę, barki, talię, biodra, uda, łydki, stopy.

Pianka hybrydowa — specjalny rodzaj pianki poliuretanowej o podwyższonej gęstości. Jej struktura sprawia, że ciało użytkownika jest jeszcze lepiej podparte. Piana tworzy bardzo dobrą bazę dla materiału znajdującego się na jej powierzchni oraz optymalizuje ogólną twardość materaca. Pianka ta jest lekka, ale bardzo odporna na odkształcenia, jej struktura zbliżona jest do pianki wysokoelastycznej.

Pokrowiec Spin — to bardzo elastyczny, a zarazem niezwykle miękki w dotyku pokrowiec, którego specjalnie zaprojektowany wzór zapewnia uczucie przytulności. Pokrowiec jest delikatny dla skóry, nie podrażnia jej, a przy tym jest bardzo trwały. Pokrowiec został wykończony powłoką Sanitized® – skutecznie zapobiegającą rozwojowi pleśni, bakterii i grzybów. Sanitized® eliminuje roztocza oraz powstawanie plam i nieprzyjemnych zapachów. Pokrowiec można łatwo zdjąć i odświeżyć w warunkach domowych – w temperaturze do 40 stopni. Dzianina posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100. Produkty włókiennicze oznaczone tym certyfikatem są wolne od substancji szkodliwych, które w negatywny sposób mogą oddziaływać na zdrowie człowieka. Certyfikaty Oeko-Tex Standard 100 przyznawany jest od 1992 roku na całym świecie. W Polsce procesem tym kieruje łódzki Instytut Włókiennictwa.

Parametry materaca Palma:

wymiar: 80x200 cm
wysokość: ok. 18 cm
stopień twardości: twardy
wkład materaca: pianka wysokoelastyczna, pianka hybrydowa
pokrowiec zdejmowalny: tak
możliwość prania: tak
gwarancja: 5 lat

Materac odpowiedni dla: dzieci, młodzieży i osób dorosłych, które szukają stabilnego podłoża do spania. Materac jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które borykają się z różnego rodzaju alergiami.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 5 lat
Materac Palma z 5 -letnią gwarancją producenta.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner